dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł45 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Rzeszowa. Krótko: rzeszów, ul. Broniewskiego - 45 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,03 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pustków-Osiedle

Pustków-Osiedle,podkarpackie

192 717 zł31 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe w miejscowości Pustków Osiedle, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni ok. 31 m . - stan deweloperski - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 47 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego, zamkniętego i monitorowanego osiedla Infiore Park w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż , zlokalizowane w Dębicy przy ul.Łysogórskiej. Nieruchomość o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jasionka,podkarpackie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Good Life Nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i ciepło rodzinnego ogniska. Nieruchomość o powierzchni 200 m (użytkowa 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł32 m² 12 627 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2, usytuowane jest na 5 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł122 m² 8 114,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, dom o powierzchni 122m , położone w Rzeszowie przy ul. Jana Olbrachta osiedlu Wilkowyja. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Mielec,podkarpackie

20 000 000 zł22 451 m² 890,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:24 952 m²

Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni gruntów 24 952 m2 położona na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park Mielec przy ul. Wojska Polskiego 3. Działka gruntowa o nr 121/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł30 m² 14 028,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 29,94m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa przy ulicy Wyspiańskiego. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

465 000 zł60 m² 7 694,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60,43 m , położone na 9. piętrze w budynku z nową windą przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kniażyce,podkarpackie

189 000 zł80 m² 2 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu o konstrukcji drewnianej zbudowany z bali obitych deską, kryty blachą, znajdujący się w miejscowości Kniażyce w gminie Fredropol niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Dębica,podkarpackie

1 599 000 zł168 m² 9 489,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:248 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowo zlokalizowaną kamienicę położoną w Dębicy przy ul. Rynek 38 z dojazdem i miejscami parkingowymi od strony ul. Targowej. Powierzchnia działki: 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

498 998 zł37 m² 13 486,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w bloku na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Układ mieszkania: salon Sypialnia Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ostatnie skrajne nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród 60 m Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Świlczy, tuż przy granicy z Rzeszowem, zaledwie 6,5 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł90 m² 7 543,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które łączy nowoczesny design, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Przestronny Apartament z Tarasem i miejscem postojowym, na Osiedlu Skwer, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bukowiec

Bukowiec,podkarpackie

139 000 zł1 158 m² 128,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w samym sercu Bieszczad tylko w ofercie naszego biura! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

269 000 zł3 200 m² 84,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknych działek budowlanych zlokalizowanych na obrzeżach Łańcuta. Powierzchnia: 32 ar Media: prąd: przy granicy Woda: 70m Kanalizacja: przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 5. piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głowaczowa

Głowaczowa,podkarpackie

345 000 zł200 m² 1 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Głowaczowa (woj. podkarpackie). Nieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Weremień

Weremień,podkarpackie

350 000 zł7 800 m² 44,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nie przegap tej wyjątkowej okazji w Bieszczadach! Oferta dostępna tylko u nas Oferujemy do sprzedaży dwie malowniczo położone działki z widokiem na panoramę Bieszczad, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł50 m² 9 557,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie z drugiego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 49,70 m2 z balkonem znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

1 130 000 zł141 m² 8 016,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 140,97 m , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekutowskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

347 999 zł46 m² 7 565,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie włącznie z oknami, hydraulika oraz instalacja elektryczna. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł914 m² 381,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna na wyłączność w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

579 000 zł70 m² 8 330,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe Dębica, os. Łąkowa 69,5 m + miejsce w garażu podziemnym + komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35 m - Rzeszów, ul. Broniewskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Besko

Besko,podkarpackie

1 090 000 zł180 m² 6 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy dom z częścią mieszkalną i gabinetem lekarskim w Besku w powiecie sanockim. Dom z roku 1993 roku o powierzchni użytkowej 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł74 m² 7 449,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 73,70 m zlokalizowane przy ulicy Jacka Malczewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł29 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

O mieszkaniu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne jako pierwsze mieszkanie lub doskonała inwestycja pod wynajem. Lokal położony na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł69 m² 10 063,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 69,36 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Henryka Wieniawskiego w Rzeszowie. Dużym atutem mieszkanie jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

491 114 zł58 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja przy ul. Myśliwskiej to kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie życia i funkcjonalności. Projekt wyróżnia się niską zabudową oraz nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Tysiąclecia

Sokołów Małopolski,podkarpackie

650 000 zł7 663 m² 84,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa - działka nr 2910/1, grunty orne, o powierzchni 0,7663 ha, położonej w miejscowości Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł99 m² 8 073,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Sędziszowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. W ofercie ostatni dostępny w roku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie dwupoziomowe na piętrze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nisko,podkarpackie

310 000 zł48 m² 6 454,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Nisku. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze bloku przy ul. Wojska Polskiego 5 w Nisku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawne

Szczawne,podkarpackie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze w miejscowości Szczawne w gminie Komańcza. Powierzchnia mieszkania to 48m2. Składa się z: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

765 795 zł83 m² 9 243,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowość! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej o pow. 82,85 m z garażem w bryle budynku oraz przynależnym ogródkiem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij