dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 30 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkania powstają w ramach budowy IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł63 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie - 63,10 m2, ul. Kolbego, rzeszów (baranówka) Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rzeszowa - z dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pustków

Pustków,podkarpackie

55 000 zł1 131 m² 48,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł45 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzelów

Chorzelów,podkarpackie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 603 m²

- - co powiesz na solidny dom, zbudowany z cegły, ze stropem z ceramiki, z instalacją co na miedzi i nowym piecem gazowym, garażem i letnią kuchnią i . w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgłobień

Zgłobień,podkarpackie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom drewniany wolnostojący 5 pokoi * 110 m2 powierzchni użytkowej * działka 8 arów * 2 garaże * strych do adaptacji opis: - dom wolnostoj ą cy o powierzchni 11 0 m2 powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

683 000 zł1 682 m² 405,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

461 734 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Krosno,podkarpackie

359 000 zł35 m² 10 198,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł66 m² 10 589,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie z pierwszego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 66,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł43 m² 11 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,52 m2 przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na nowym osiedlu Carpatia. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

972 810 zł78 m² 12 549,20 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania 64 m2 z ogrodem! | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową kameralne osiedle w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością zaadaptowania poddasza (ok 10 m2). Nieruchomość o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skorupki

Przemyśl,podkarpackie

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe | 102 m po podłodze | 2 balkony | Panorama | infiore Park | Klima | 590 000 zł Cena: 590 000 zł - Cena za m użytkowy: 7 375 zł - Powierzchnia użytkowa: 80 m - Powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkanie na parterze na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Na sprzedaż dom położony w Sanoku na Posadzie, na dużej działce składającej się z trzech mniejszych parceli o łącznej powierzchni 0,1629 ha, co daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe osiedle Z widokiem na panormaę miasta. Nowa inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie - os. Matysówka tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł30 m² 16 052,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,84 m , położonej na 7. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

2 200 000 zł162 m² 13 622,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 161,5 M , położony na 10 - arowej działce w Tajęcinie. Dom o powierzchni 161,5 m to wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez pośredników. Mieszkanie 56 m . Posiada 3 niezależne pokoje, jasną kuchnię i balkon. Znajduje się na 5 piętrze 7 piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

450 000 zł143 m² 3 140,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Dom z potencjałem aranżacyjnym surowy stan, gotowy projekt, świetna lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł25 m² 13 724,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie inwestycyjne| niski czynsz | bllisko Politechniki | kawalerka Biuro Park Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 24,70 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe na parterze o powierzchni 63,98 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 60 m2 do nawet 100 m2. Usytuowane na kameralnym osiedlu mieszkań o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Horyniec-Zdrój

Horyniec-Zdrój,podkarpackie

2 321 200 zł46 424 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne W horyńcu-zdrój pod pensjonat / domy wakacyjne / usługi Na sprzedaż 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4,64 ha, położonych w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

474 782 zł60 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 m usytuowane na piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

472 000 zł42 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości:Mieszkanie gotowe do zamieszkania.Wysoki standard wykończenia.Niska, spokojna zabudowa cicha i komfortowa okolica. Szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Idealna lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł113 m² 7 983,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom o metrażu 112.62m2 usytuowany na działce 343m2 w zabudowie szeregowej na nowopowstającym kameralnym osiedlu w Rzeszowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 54,57 m2 + ogródek (segment narożny) w III etapie nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy bocznej ul. Lwowskiej (malawa) Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wojska Polskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

798 400 zł130 m² 6 140,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę domów w zabudowie szeregowej Czy marzysz o życiu w cichej, zielonej okolicy, blisko natury, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

456 456 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej. Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,16 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł60 m² 9 563,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wróciło do sprzedaży! Na sprzedaż gotowe nowe w stanie deweloperskim, nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,81 m2 z ogrodem ok. 50 m2 (segment środkowy) w nowej inwestycji na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

14 500 000 zł1 472 m² 9 848,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

NA sprzedaż nowoczesny budynek handlowo-usługowy Rzeszów, ul. Sikorskiego 5a | Stabilny dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek handlowo-usługowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

683 000 zł67 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m zlokalizowane na piętrze w nowej, kameralnej inwestycji na osiedlu Staroniwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł74 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:152 m²

Biuro Joker House Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe, nowoczesne domy z ogrodem spokój przedmieścia i szybki dojazd do miasta. Kameralna inwestycja na osiedlu Zwięczyca to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł67 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł74 m² 7 931,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 31 m zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niepla

Niepla,podkarpackie

169 000 zł100 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym Niepla, powiat jasielski Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Niepla (powiat jasielski), składającą się z domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł45 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Rzeszowa. Krótko: rzeszów, ul. Broniewskiego - 45 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.