dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzozów

Brzozów,podkarpackie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli marzysz o wyjątkowym, bezczynszowym mieszkaniu, które łączy nowoczesność z historycznym charakterem, mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy niepowtarzalne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł60 m² 10 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate prezentujemy na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kardynała Wojtyły. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o dużym potencjale. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 62,19 m2 do którego przynależy wysokie poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Krosno,podkarpackie

269 000 zł41 m² 6 568,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy Szklarskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł62 m² 8 599,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,63 m2, zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Istnieje możliwość zmiany układu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Nowa Sarzyna,podkarpackie

299 900 zł74 m² 4 035,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie, położone w niskim bloku na ulicy B. Prusa w Nowej Sarzynie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 przy ul. Popiełuszki, w Rzeszowie- idealne pod inwestycję, zlokalizowane na Nowym Mieście. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł58 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla młodej rodziny! Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 100 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

240 000 zł2 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Krzemienicy 25arów gmina Czarna nr działki 2892/5 obok nr domu 894 .cicha spokojna okolica dojazd drogą gminną do a4 ok 1km woda kanalizacyjna na działce prąd gaz zgoda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł65 m² 7 733,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 65,30m2 i usytuowane jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Rymanowskiej. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł57 m² 11 430,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78 m2 z ogródkiem przy ulicy Warszawskiej. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł52 m² 11 553,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2, zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie, usytuowane na parterze budynku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł83 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyłacznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,97 m2 zlokalizowane przy ulicy Św. Rocha w Rzeszowie. Mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zwiernik

Zwiernik,podkarpackie

79 000 zł5 400 m² 14,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zwiernik, gm. Pilzno - działki budowlane W spokojnej okolicy Zwiernik to nieduża, malownicza miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, gminie Pilzno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom wolnostojący Rzeszów, ul. Strażacka (os. Drabinianka) Cena: 819 000 zł (9 100 zł/m ) Powierzchnia domu: 90 m Powierzchnia działki: 611 m Typ zabudowy: wolnostojący Liczba kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Idzikowskiego

Przemyśl,podkarpackie

270 000 zł1 827 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, winna Góra ul. Idzikowskiego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,27 ara, położona w prestiżowej, zielonej dzielnicy Winna Góra, bezpośrednio przy ul. Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Budzisz

Dębica,podkarpackie

159 000 zł791 m² 201,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż kompleks atrakcyjnych dziesięciu działek o powierzchni od 6,60 ar do 8,10 ar położonych w Dębicy przy ul. Budzisz. Dojazd mało ruchliwą drogą asfaltową do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówki

Dąbrówki,podkarpackie

610 000 zł145 m² 4 214,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Dom w Żurawkach 5 Dąbrówki, gmina Łańcut Na sprzedaż nowo wybudowany w 2025 roku dom jednorodzinny według projektu pracowni Archon Dom w żurawkach 5. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar w Łańcucie na ul. Kąty sprzedany w stanie deweloperskim.Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł37 m² 9 972,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 36,6 m2 | ul. Obrońców Poczty Gdańskiej | oś. Baranówka| Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 36,6 m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze niskiego bloku, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

281 200 zł28 m² 10 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rajskie

Rajskie,podkarpackie

2 900 000 zł9 322 m² 311,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w gminie Solina, w miejscowości Rajskie (rejon Polańczyk), obejmująca działki nr 23/1 oraz 23/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Błękitne Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

936 000 zł7 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Rzeszowie, sąsiadująca z ulicą Błękitne Wzgórze, zielone Wzgórze, w dalszej trzeciej linii zabudowy. Jako ostatni teren przeznaczony pod zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zgłobień

Zgłobień,podkarpackie

60 000 zł4 200 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę rolną o powierzchni 42 ary, położoną w malowniczej miejscowości Zgłobień (gmina Boguchwała). To idealna propozycja dla osób, które chcą powiększyć swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krosno

Krosno,podkarpackie

169 000 zł44 m² 3 815 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! lokal mieszkalny położony W centrum krosna idealnie nadający się pod wynajem jak I do zamieszkania! mieszkanie bezczynszowe O powierzchni użytkowej 44,30 M2 + 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

92 000 zł16 m² 5 935,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wstrzymane! Do sprzedaży garaż w zabudowie szeregowej przy ul. Langiewicza w Rzeszowie o pow. 15,5m2. Prąd w garażu , zamykana brama przesuwna. Zapraszamy do zakupu! Informujemy, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lipiny

Lipiny,podkarpackie

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadamy atrakcyjne działki położone w miejscowości lipiny gm. Pilzno | powiat dębicki. Działki te stanowi idealne miejsce do zrealizowania Twoich marzeń o własnym domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

734 999 zł112 m² 6 588,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kw. 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wolańska

Lesko,podkarpackie

135 000 zł1 229 m² 109,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Lesko, przy ul. Wolańskiej. Nieruchomość o powierzchni 12,29 ara objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł62 m² 11 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , usytuowany na działce 2,5 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 490 000 zł273 m² 9 473,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 884 m²

Dom wolnostojący 273m2 | 6 pokoi | Działka 28,84 ar | Kwiatkowskiego- oś. Budziwój | Do sprzedania dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu Budziwój ul. Kwiatkowskiego. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bratkowice,podkarpackie

780 000 zł144 m² 5 421,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy o powierzchni 143,88 m z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

413 292 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m2 z balkonem, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

970 000 zł73 m² 13 287,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowoczesnym kompleksie Capital Towers. Lokal jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ślęzaki

Ślęzaki,podkarpackie

26 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod uprawę albo chcesz stać się rolnikiem? Działka położona w Ślęzakach, gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski. Nieruchomość sprzedawana składa sie z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Sikorskiego. Lokal usytuowany na piętrze z ekspozycją południową, co.