dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

1 150 000 zł364,91 m² 3 151,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Jarosławia, idealny dla osób poszukujących przestrzeni oraz komfortu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Rzeszów, ul. Dominikańska (os. Piastów) Świetna cena za m w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Rzeszowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 700 m² 26,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka widokowa położona w malowniczej miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Podstawowe informacje: numer działki: 532powierzchnia: 47 arów Kształt: nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni około 200 m2 Parter : kuchnia, dwa pokoje, łazienka, pomieszczenia gospodarcze. Piętro : kuchnia, salon, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż inwestycję w samym sercu Dzielnicy Słocina- przy ul. św. Marcina. Bliskość lasu i terenów zielonych sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, w sąsiedztwie Osiedla Panorama (monte Cassino), nieruchomości gruntowe inwestycyjne o łącznej pow. 1,455ha. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 632 zł54,48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Malownicza działka budowlana w Hucie Przedborskiej cisza, natura i Twój nowy dom. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14 ar (1400 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,60 m² 9 452,66 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,75 m² 7 156,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Biuro Estaton przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł150 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Oferta na wyłączność! Jeżeli Twoim marzeniem jest zamieszkać w jednej z ładniejszych i prestiżowych dzielnicy Jasła, ta nieruchomość jest dla Ciebie. Do sprzedaży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł111,45 m² 4 477,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Osiedle Budziwój, ul. Budziwojska Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonaną elewacją, położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 000 zł276 m² 7 355,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro onhouse prezentuje nieruchomość komercyjną na sprzedaż, stanowiącą gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji Rzeszowa dzielnicy Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 617 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 16,17ar , położona w miejscowości Gorliczyna (szewnia), powiat przeworski, województwo podkarpackie. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 908 m² 257,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Rzeszowskiego prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 30 arów, położoną w miejscowości Tyczyn, przy ul. Mickiewicza - I linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

120 480 zł1 004 m² 596,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość. Jeżeli szukasz miejsca pod budowę domu, ale bez stresu związanego z organizacją całego procesu - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł997 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z wydaną prawomocną decyzją o Warunkach Zabudowy na budowę budynków mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł90 m² 1 433,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w miejscowości Brzezówka w gminie Tarnowiec. Budynek przeznaczony był na sklep spożywczo - wielobranżowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 275 m² 458,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szereg możliwości! duża działka inwestycyjna - idealna propozycja dla osób i firm, które chcą realizować własną koncepcję inwestycyjną w sprawdzonej, rozwijającej się lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż oferuję drewniany dom o powierzchni ok. 80 m plus poddasze do adaptacji, położony w malowniczej miejscowości Toki, w gminie Nowy Żmigród, powiat Jasło. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle w Zaczerniu. Na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem oraz na 1 piętrze z balkonem i poddaszem użytkowym. Obecny stan budowy: surowy zamknięty Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,90 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,90 m , położone w Jaśle przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł77,90 m² 7 445,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne dla rodziny | os. Lwowskie, przemyśl Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej lokalizacji? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 83 ar Brzeziny, gm. Wielopole Skrzyńskie! Działka o numerze 674/1, położona w obrębie Brzeziny Złożone warunki zabudowy | Przy asfaltowej drodze | Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 688, położona w miejscowości Komorów, gmina Majdan Królewski, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 000 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalny budynek usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł112 m² 4 991,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w ścisłym centrum Dębicy przy skrzyżowaniu ulicy Rynek oraz Piekarskiej. To przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł8 789 m² 300,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt deweloperski pod gotową inwestycję, ul. Dębicka 87ar Tylko u nas Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem deweloperskim opis nieruchomości: - powierzchnia działki: 0,8789 ha -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł95 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni około 7ar, zabudowaną drewnianym domem rekreacyjnym wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość mieści się na terenie jednej z malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł105 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Bieszczadach usytuowanego w malowniczej miejscowości Brzegi Dolne. Zaledwie krok od wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

120 840 zł3 021 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działki położone w jednym z bardziej urokliwych zakątków Polski. Są to działki o powierzchniach od 30 do 52 arów znajdujące się we wsi Makowa,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Sprzedam budynek na 7,6ha działce z możliwością prowadzenia działalności w miejscowości Łozy. Budynek bardzo ładnie utrzymany na bieżąco remontowany. Nowe okna plastikowe, nowe instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 22 arów, położoną w miejscowości Świerzowa Polska, w gminie Chorkówka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł80,01 m² 6 861,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 300 zł53,80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej okolicy na pograniczu Rzeszowa. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 1,81 ha (w tym , położona w malowniczej miejscowości Śliwnica, w gminie Dubiecko, powiat przemyski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,33 m² 15 533,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka | 26,33 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 26,33 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

 

 

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu pięknie położoną działkę z Warunkami Zabudowy położoną w miejscowości Błędowa Zgłobieńska w gminie Świlcza. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję nowoczesnych mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną w sąsiedztwie lasu, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku przy.