dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

599 000 zł48,51 m² 12 347,97 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, położone na 10 piętrze w 14-piętrowym budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż dom W cenie mieszkania skrajna o powierzchni 112,43 m2 z przynależnym ogrodem ok 102 m2 i garażem w bryle budynku. Szeregówka zlokalizowana w sąsiedztwie Al.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 100,12 m2 przy ulicy Witolda. To jedna z najszybciej rozwijających się części Rzeszowa, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż wyjątkowy penthouse na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym widokiem na okolicę i rzekę San! Penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł43,40 m² 9 792,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4m , położone przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 329 m² 36,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 499/27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03m2 na 2 piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 696 m² 11,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna, położona na wzgórzu z pięknym widokiem, pomiędzy Hłudnem a Izdebkami. Doskonała na rekreację ze względu na walory czystości powietrza, spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 311 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki położonej w miejscowości Bykowce, gmina Sanok. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 887 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana przyznanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy, tuz przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,71 m² 9 166,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie bliźniaczej - Wysoka Głogowska! Nieruchomość położona na 11- arowej działce w Wysokiej Głogowskiej, tuż przy granicy z Tajęciną.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł44,60 m² 12 443,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, winda, s. deweloperski, os. Drabinianka Południowa strona miasta - najlepsza lokalizacja w mieście: ul. Strażacka Blisko tereny zielone I kąpielisko Żwirownia I osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł118,30 m² 5 790,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (bez skosów) w miejscowości Rudna Wielka, koło Rzeszowa. Dom będzie wybudowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł169,85 m² 1 524,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Wyjątkowa oferta - dom wolnostojący w Kolbuszowej, ul. Partyzantów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł2 638 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 26,38a, zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych w podrzeszowskiej miejscowości Tyczyn. Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 577 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w malowniczym Strzyżowie na Podkarpaciu Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny, prąd, wodociąg, gaz w odległości ok. 100 m, działka ma dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego znajdującego się przy jednym z głównych wjazdów do krośnieńskiej Starówki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł117,49 m² 6 357,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego segmentu środkowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,49 m , z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,60 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! bez podatku pcc bez prowizji biura nieruchomości! W ofercie Biura Park Nieruchomości na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni użytkowej 121,6m2 w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki w miejscowości: ostrowy baranowskie, gmina Cmolas, woj podkarpackie Działki o pow. 10,50 ar Cena: 5.500zł/ar Media: prąd, woda, gaz, w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,12 m² 10 961,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe- 61m2- mieszkanie na parterze na Osiedlu Dworskie Ogrody w Rzeszowie ( Krakowska ) opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 60,12m2 z tarasem 24,45m2 - trzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Pelczara Mieszkanie dwustronne. Rozkład : -jasna kuchnia -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 25,34 m komfortowej przestrzeni, idealnej do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł83 m² 8 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł131 m² 5 801,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Podkarpacie -gm. Brzozów miejscowość Stara Wieś-Obniżka Ceny! Proponujemy na sprzedaż elegancki budynek mieszkalny wyb. w 2005 r z wysokiej jakości materiałów (pustak ceramiczny ) kryty.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 400 m² 28,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, usytuowaną w urokliwym miejscu, w Kamienicy Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 100 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w Przeworsku. Oferta skierowana do klientów poszukujących przestronnej działki z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł64,45 m² 9 775,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 64,45 m | Os. Projektant | 1 piętro | Balkon | Winda | 2025 Lokalizacja Osiedle Projektant - nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie W centrum rzeszowa Lokalizacja: rzeszów, ul. Architektów Powierzchnia: 78 m Cena: 678 000 zł Opis nieruchomości : Na sprzedaż nowoczesne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze z miejscem postojowym, dodatkowym drugim miejscem postojowym, fotowoltaiką, ogrzewaniem podłogowym i wykończone w stanie deweloperskim gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

5 330 000 zł6 500 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul. Warszawska 65 ar. Mpzp tylko U nas oferta na wyłączność OPIS NIERUCHOMOŚCI : Planem zagospodarowania przestrzennego U.2 (tereny przeznaczone pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 805 zł41,41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł3 564 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz stworzyć miejsce idealne do odpoczynku, budowy wymarzonego domu lub rozwinięcia swojego biznesu? Ta działka to doskonała okazja, która pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 000 zł6 156 m² 249,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 61,5 ara, położoną w malowniczej miejscowości Tyczyn, z przepięknym, panoramicznym widokiem na Rzeszów. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł304 m² 1 151,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 304 m , położony w Pysznicy przy ul. Wolności. Powierzchnia zabudowy budynku wynosi 138.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł8 211 m² 389,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rzeszowie - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 95 m (76,3 m na dole + 18,7 m na piętrze) z balkonem 15 m oraz dwustanowiskowym garażem 48 m w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Rzeszowskie-Nieruchomości przedstawia na sprzedaż III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej! III etap składa się z 20 mieszkań. Mieszkanie 57,16 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! Zaczernie dwupoziomowa nieruchomość w świetnej cenie! Stan deweloperski. Przestronna działka. Dużo dodatków w cenie. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 82,92 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dwóch działek 11.8a W ŁAŃCUCIE Z WARUNKAMI ZABUDOWY. Mamy do zaoferowania 2 działki budowlane w Łańcucie, położone 2km od łańcuckiego Parku Zamkowego od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 871 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina Dydnia, jabłonka 18ar. WZ na dom " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Gmina Dydnia Miejscowość Jabłonka Powiat Brzozowski Warunki zabudowy Budowa budynku.