dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 564 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

7 ar pod dom, rzeszów Matysówka Tylko u nas - działka mieszcząca się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - położona na wzgórzu - wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 862 zł53,69 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji nie płacisz prowizji do biura. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu całkowicie za darmo, zapewniając pomoc na każdym etapie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł140 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Piękny Dom na sprzedaż w miejscowości Potakówka, gm. Tarnowiec, powiat jasielski, woj. podkarpackie Dom umiejscowiony na działce nr 266 o powierzchni 20 arów oraz las 33 ary Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł134,92 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe w Rzeszowie na osiedlu Pobitno przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł110 m² 9 718,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament dwupoziomowy | 110 m | staromieście ogrody | rzeszów Biuro Nieruchomości Rzestate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość klasy premium - elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Urokliwy dom na wsi | Hucisko Jawornickie | 160 m Atuty nieruchomości: *cisza i spokój zamieszkaj w sielskiej, malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. *Duża działka 25,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł65,30 m² 8 805,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kr.Augusta - na ul.Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 65,30m2 położone jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 370 m² 67,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nowa ofertą. Tuczempy- działka objęta mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Niezależnie od tego, czy szukasz przestrzeni do relaksu, czy inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 396 m² 716,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Domańscy nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży unikatową nieruchomość położoną w centrum Niska w cenie mieszkania. W skład nieruchomości wchodzi działka o pow. 31,88.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie - świetny i funkcjonalny układ mieszkania z magazynowym strychem - gotowe już w 2026 r. - kup i nie czekaj - to ostatnia szansa - zapraszam na prezentację. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł248 m² 26 209,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić i zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowej kamienicy - budynku o charakterze historycznym , położonego w sercu miasta.

 

 

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w zielonej okolicy - w Głogowskie Małopolskim. W ofercie ustawne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej tuż przy samej granicy Rzeszowa - w miejscowości Tyczy. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa. Zadbane mieszkanie 3 - pokojowe przy ul. Lwowskiej, osiedle Pobitno. Najważniejsze informacje: - 3 pokoje ( 2 sypialnie + salon), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,25 m² 7 960,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,25 m 2 zlokalizowane przy ul. Makuszyńskiego w nowej inwestycji na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować III etap realizowanej w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszów, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł54,36 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,58 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 4,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o własnym miejscu w spokojnej, górskiej okolicy ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję piękną działkę o powierzchni 30,32 ar, położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Hyżne | 200 m | działka 13,23 ara Rzeszowskie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom jednorodzinny położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 917 000 zł7 100 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni ok. 71ar położona w miejscowości Krasne koło Rzeszowa. Działka z Warunkami Zabudowy dla 28 domów w zabudowie szeregowej Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 940 m² 68,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybne gm. Solina, na sprzedaż działka rolna położona na wzniesieniu z widokiem na jezioro Solińskie Na sprzedaż działka o pow. 39,40 ar położona na wzniesieniu lekko pochyła. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza Na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka z około 1970 roku, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,20 m² 11 580,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 46,2 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Staszica Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł10 759 m² 7,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hoczew, na sprzedaż działka zalesiona Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o pow. 1,0759 ha. Działka częściowo zadrzewiona 30-letnim lasem modrzewiowym. Działka nasłoneczniona lekko.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł6 800 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Rakszawie to propozycja dla osób, które szukają gruntu z realnym i gotowym potencjałem zabudowy. Działka inwestycyjna w Rakszawie daje elastyczność możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Przedsięwzięcie opiewa na budowę dwóch nowoczesnych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł183,26 m² 2 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 183,26 ( 95,20 m2 powierzchnia użytkowa ) usytuowany na działce 6,26 a, znajdujący się w Krasnem, w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51,50 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Przemyśl, ul. Glazera 2 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,50 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Przemyśla. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł5 500 m² 9,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 55 ar, położona w zielonej, malowniczej okolicy w miejscowości Szkodna w gminie Sędziszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł157,30 m² 5 022,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 157 m2 zlokalizowany na 6,4 arowej działce w miejscowości Wola Zgłobieńska. Budynek sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Beskid Niski | stan surowy zamknięty | 115 m | działka 19 arów Marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i widoku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł8 120 m² 246,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki inwestycyjnej w Rzeszowie? Planujesz budowę domów jednorodzinnych bądź działki pod usługi? A może szukasz działki z idealnym wyjazdem z Rzeszowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł90 m² 5 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania z poddaszem na piętrze, w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem mieć szybki dojazd do centrum Rzeszowa? To oferta dla Ciebie! Mieszkanie w stanie deweloperskim.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na piętrze o powierzchni 71,75 m2 z jednym miejscem postojowym w cenie mieszkania. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie Al.

Szczegóły ogłoszenia

1 773 000 zł4 728 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - w sercu Soliny Marzysz o inwestycji w jedynym z najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w Bieszczadach ? Ta oferta jest dla Ciebie Miejsce to.