dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Rynek pierwotny

570 000 zł54 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Wooden House przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 232 m² 142,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia budowlaną działkę o powierzchni 12,34 arów, położoną przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 556 zł56,99 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

64 750 zł1 850 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tropie, gm. Strzyżów - działka 18,6 ara z warunkami zabudowy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej w spokojnej okolicy, 2 km do centrum Strzyżowa. Cena: 3 500 zł za 1 ar. Polecamy! Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł220 m² 10 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , usytuowany na działce o powierzchni 9 arów. Nieruchomość jest nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł144 m² 3 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Szukasz alternatywy dla ciasnego bloku? Dom w Hadlach Szklarskich to 144 m2 powierzchni z nowoczesnym wyposażeniem, oferujący standard "do wejścia" w cenie rynkowej mieszkania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 214 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wara/powiat brzozowski/gmina nozdrzec/ pogórze dynowskie/karpaty Zachodnie Działka w Warze spokój, las i widok na Pogórze Dynowskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł5 779 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w Mogielnicy to przestrzeń, która łączy potencjał inwestycyjny z wyjątkowym położeniem. Widokowa działka w Mogielnicy daje możliwość realizacji zarówno prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł133,70 m² 2 916,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom wolnostojący,parterowy z użytkowym poddaszem z działką 9,25ar. - czarna, powiat Łańcucki opis nieruchomości: - nowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących - dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 622 zł110,86 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,86 m2 z ogrodem 250m2, zlokalizowany przy ul. Słocińskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO: piękne mieszkanie w centrum Rzeszowa gdzie: ul. Krzywoustego za ile: 515000 zł Kto: właściciel bezpośrednio Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 300.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:28 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce, a w.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym domu w cichej i malowniczej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Rzeszowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z kilku działek przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Istotne.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronny, murowany dom o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Markowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł247 m² 6 477,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wskazana nieruchomość przy ul. Promiennej w Mielcu to nowoczesny dom w stanie deweloperskim o znacznej powierzchni 247 m , który wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11.79 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,03 m² 10 430,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego na ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 69,03 m 2 podzielone zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł8 351 m² 23,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Terranest ma przyjemność przedstawić na sprzedaż piękną działkę widokową o powierzchni 83,5 ara z potencjałem budowlanym w malownicza miejscowości Mchawa, nieopodal Baligrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom w zasięgu ręki wybierz stan 0 lub deweloperski! Koniaczów 4 km od Jarosławia działka z budową lub stan deweloperski. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwa Domy w zabudowie bliżniaczej o Pow około 200 m2 ( 132,5m2 +67m2 poddasze ) , usytuowane na działce o pow. 0,0750 ha Nieruchomośc.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 63.60m2 z dużą piwnicą 9.50m2 oraz garażem wolnostojącym! Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż! Biuro W-Nieruchomości ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę mieszkania z ogródkiem. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,82 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł2 299 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka 23a pod zabudowę W miejscowości wysoka, blisko łańcuta Z warunkami zabudowy. Oferujemy płaską działkę budowlaną 23a o wymiarach 34m x 66m z Warunkami Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł6 000 m² 59,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Niechobrzu to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z potencjałem w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Działka w Niechobrzu łączy spokój otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł252 m² 3 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący Mam zaszczyt zaprezentować Państwu idealny dom dla dużej rodziny ceniącej sobie komfortowe życie. Dom wolnostojący o powierzchni 252m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł295 700 m² 3,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bircza Brzeżawa 29,57ha woj. podkarpackie Oferta na wyłączność Miejscowość Brzeżawa gmina Bircza powiat przemyski woj. podkarpackie Posiadamy w sprzedaży grunty rolne w Bandrowie Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł900 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 308 m²

Budynek Usługowo-Magazynowy Rzeszów 900m2 Tylko u nas Oferta na wyłączność Rzeszów ul. Boya Żeleńskiego opis nieruchomości - powierzchnia użytkowa około 900 m2 - piwnica - strych do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 000 zł113,61 m² 5 404,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kondygnacja piętro, poddasze Pow. użytkowa 113,61 m2 (piętro 70,25 m2 + poddasze 43,36 m2) Pow. zewnętrzna 27 m2 (10 m2 balkon + 17 m2 taras) Miejsca parkingowe 1 (15 000 zł komplet) Cena: 614.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 622 zł106,09 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament dwupoziomowy! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje w stanie deweloperskim położoną w Nagawczynie na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł92,20 m² 8 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronna 4-pokojowa nieruchomość z efektowną antresolą. Mieszkanie częściowo wyposażone. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 92,2m2 - 4 pokoje (w tym duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m z przestronnym balkonem 5,6 m , położone na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł122,70 m² 9 616,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Uherce Mineralne, gmina Olszanica. Budynek usytuowany zaledwie 7 km od Leska, 10 km od Soliny, 19 km od Ustrzyk Dolnych Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 635 m² 201,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 0,1635 ha położona w Rzeszowie przy ulicy dębickiej. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł3 975 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji 39,75 ar w Giedlarowej zaledwie 3 km od Leżajska. Idealna pod lokatę kapitału lub średnio- i długoterminową.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł186,49 m² 2 627,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Tuszów Narodowy, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,51 m² 12 347,97 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, położone na 10 piętrze w 14-piętrowym budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.