dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł117,09 m² 5 542,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 117,09 m2 w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Walentego w Rzeszowie. To kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne, przestronne 4 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w niskiej zabudowie na południu Rzeszowa. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł83 m² 8 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc Do sprzedania: nowe domy - trakcie realizacji w dogodnej lokalizacji - Zaczernie k. Rzeszowa. Budynki w zabudowie szeregowej o powierzchni około 83 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł70 m² 2 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko w Ruszelczycach Pogórze Przemysko-Dynowskie, blisko Doliny Sanu Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowym, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję w Głogów Małopolski - kameralne osiedle w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Krzyżanowskiego 65,73m2 trzy pokoje! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 65,73m2 znajdujące się na 6 parterze ośmiopiętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 400 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Delimart Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w miejscowości Niebocko (gmina Dydnia, powiat brzozowski). Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem o powierzchni aż 120 m2 i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 5,01 ha, położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

137 922 zł1 086 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52 m² 2 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowa nisza cena! Oferujemy do sprzedaży dom drewniano-murowany, położony w okolicach miejscowości Jedlicze. Budynek - typu bliźniak, posadowiony jest na niezależnej działce. Dodatkowo do tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 31 ar bezpośrednio przy drodze powiatowej asfaltowej.Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek jednorodzinny i garażowy. Szerokość działki 140m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 332 zł29,14 m² 10 992,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu znajdującym się przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 29,14 m2, składającego się z salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,30 m² 6 998,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz miejsca, w którym codzienność stanie się przyjemnością, a każdy poranek zaczyna się od zapachu kawy i śpiewu ptaków? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny w Stalowej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,99 m² 8 660,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,99 m2, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość została urządzona z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,82m , znajdujące się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 856 m² 105,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka widokowa położona w miejscowości Berezka. Nieruchomość o powierzchni ponad 18 arów usytuowana jest na lekkim wzniesieniu, co zapewnia piękne, otwarte widoki.

Szczegóły ogłoszenia

453 090 zł4 119 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bieszczady, na sprzedaż działka budowlana położona nad jeziorem Przedstawiamy bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Bóbrka na terenie gminy Solina Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

123 656 zł1 508 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 15 ara w miejscowości Ujkowice, powiat przemyski, około 8 km od Centrum Przemyśla Działka z wydanymi warunkami zabudowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 664 zł62,52 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***promocja*** Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł7 600 m² 9,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 0,76 ha w spokojnej miejscowości Majdan Sieniawski, gm. Adamówka, pow. przeworski Położenie i okolica: wygodne i spokojne miejsce w pobliżu gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu letniskowego położonego w kultowej miejscowości wypoczynkowej Radawie (pow. jarosławski). Dom o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł124,60 m² 12 351,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowy dom po remoncie z 2006 roku położony w Rzeszowie przy ul. Malinowskiego w dzielnicy Słocina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł58 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, nowoczesnego budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł950 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu widokową działkę położoną w miejscowości Głobikowa, w powiecie dębickim. Parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 26,30 m2 | ul. Paderewskiego | oś Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26,30 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni aż 48,66 m idealne miejsce do relaksu, spotkań z bliskimi czy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł185 m² 2 967,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący Budynek Usługowy zlokalizowany w miejscowości Bukowsko ( Pow. Sanocki ) na działce o po 636m2 , Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 921 m²

Biuro Nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący usytuowany w atrakcyjnej części miasta, położony na 30 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,90 m² 9 165,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomość i możliwość posiadania nowej inwestycji na osiedlu Słocina przy ul. Gliwy - boczna ul. Słocińskiej. Przedsięwzięcie uzupełniają 5 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 991 zł41,44 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę nowoczesnych apartamentów wybudowanych wg projektu "dom przy plantach 3" w miejscowości Klimkówka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów (900 m ), położoną w malowniczej miejscowości Wołkowyja w gminie Solina. Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocanka na sprzedaż 3 działki budowlane W pięknej okolicy! Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej okolicy, idealne pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

410 615 zł47,47 m² 8 649,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne Mieszkanie w Sercu Bieszczad Gotowiec inwestycyjny! Szukasz nieruchomości, która łączy komfort życia z bieszczadzkim klimatem? A może celujesz w bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w Straszydlu - tylko 20 km od centrum Rzeszowa Straszydle, gmina Lubenia, powiat rzeszowski Dostępne nieruchomości: możliwość zakupu jednej lub dwóch sąsiadujących.

 

 

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 z ogródkiem ok. 60m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Budziwój w Rzeszowie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij