dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Brzeźnica,podkarpackie

399 000 zł346 m² 1 153,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, trzypoziomowy dom położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Brzeźnica, zaledwie kilka minut od Dębicy (woj. podkarpackie). Dom o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Makowa

Makowa,podkarpackie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam malutki domek we wsi Makowa gm.Fredropol pow.przemyski woj.podkarpackie,usytuowanego na działce prostokatnej w poblizu drogi asfaltowej w kierunku do Arłamowa.Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kostarowce

Kostarowce,podkarpackie

70 000 zł1 555 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z możliwością zabudowy przemysłowej. Teren płaski, z bardzo dobrym dojazdem. Powierzchnia działki to 15,55 a. Dojazd drogą utwardzoną, 2 km od drogi krajowej Krosno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,podkarpackie

749 000 zł157 m² 4 770,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, położony w Wysokiej gm. Łańcut w spokojnej i cichej okolicy. Jest to nowoczesny i funkcjonalny budynek oparty na projekcie , Malwina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł65 m² 9 173,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

1. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja Rzeszów, osiedle Sportowa, blisko centrum. Trzy niezależne pokoje idealne dla rodziny lub pod wynajem. Oddzielna kuchnia z jadalnią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63 m² 10 230,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,44 m na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym bloku i posiada balkon oraz prywatny ogródek. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Laszki,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Dom wolnostojący z dużą 74 arową działką w miejscowości Laszki powiat Jarosławski. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł37 m² 10 187,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: świetna lokalizacja | 2 niezależne, jasne pokoje | 37,3 m | Oddzielna kuchnia | Balkon | Piwnica opis mieszkania: idealne zarówno dla osób szukających komfortowego mieszkania dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 53 m2 | ul. Podwisłocze | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53 m2. Znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł60 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie o powierzchni 60,30m2. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na pierwszym piętrze w apartamentowcu Bulwary Park ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Targowej ( Centrum Miasta). Nieruchomość o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 719,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł29 m² 10 909,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MS Nieruchomości prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,24 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł51 m² 10 236,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Ostatnie mieszkanie o powierzchni 50,70 m2, mieszczące się na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

349 000 zł3 246 m² 107,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 32,46 a, położoną w otoczeniu lasu, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkania usytuowane na parterze o powierzchni 36m2 z prywatnymi ogródkami zlokalizowane przy ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie. Okolica charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Sanok

Sanok,podkarpackie

450 000 zł93 m² 4 815,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zakupu lokalu użytkowego o powierzchni 93,45 m zlokalizowanego w centrum Sanoka. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku, wejście ze wspólnej klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w samym centrum Rzeszowa nad Wisłokiem. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

649 000 zł102 m² 6 352,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom wykończony, wystarczy się wprowadzić! Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym gotowym do wprowadzenia się domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na pierwszym piętrze o powierzchni 56 m2 z loggią i prywatnymi ogródkami zlokalizowane przy ul. Karola Wojtyły w Rzeszowie. Okolica charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedliska

Siedliska,podkarpackie

86 000 zł8 900 m² 9,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zawartość ogłoszenia: informacje podstawowe Droga Media Przeznaczenie terenu Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | Głogów Małopolski | Prestiżowe osiedle Niwa | 62,69 m + 2 balkony Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krosno

Krosno,podkarpackie

689 000 zł125 m² 5 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Nowy dom do wykończenia! krosno, dzielnica polanka 2021 r. Projekt Viliano dn6664 Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny (2025 r.) położony w malowniczej i spokojnej dzielnicy Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

437 956 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Dębica,podkarpackie

599 000 zł147 m² 4 074,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 147 m2, powierzchni użytkowej 128 m2 położony przy ul. Sportowej w Dębicy. Budynek o trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł63 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie | ul. ks. Jerzego Popiełuszki, rzeszów Cena: 699 000zł Powierzchnia: 63 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 6 z 10 Typ zabudowy: blok Winda: tak Balkon/taras: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mielec,podkarpackie

835 000 zł225 m² 3 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:334 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbany dom wolnostojący piętrowy o powierzchni 225 m2 znajdujący się w Mielcu przy ul. Kasztanowej, na osiedlu Borek. Nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podpromie

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł64 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na drugim piętrze niskiego, wybudowanego w 2008 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Rzeszów,podkarpackie

825 000 zł73 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m2, znajdujące się na osiedlu Projektant, przy ul. Panoramicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł33 m² 11 349,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 33,04 m2 przy ulicy Bolesława Chrobrego w Rzeszowie. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

408 000 zł37 m² 11 027 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 7 piętrze bloku dwunastopiętrowego przy ul. Pelczara w Rzeszowie Nowe Miasto. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

869 000 zł72 m² 12 128,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

1. Atuty nieruchomości Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie gotowe do zamieszkania. Doskonała lokalizacja ul. Kopisto, serce Rzeszowa, prestiżowy kompleks Apartamenty Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł54 m² 8 678,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Nieruchomości oferuje nową inwestycję zlokalizowaną przy osiedlu Przybyszówka na granicy Rzeszowa i Świlczy. Każde mieszkanie na parterze posiada własny ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

566 812 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, usytuowane jest na 8 widokowym piętrze. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 993 m²

Do sprzedania komfortowy budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości oddalonej 10 km od Sanoka w kierunku na Krosno. Powierzchnia całkowita nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł48 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ulicy Gromskiego, z szybkim dojazdem do centrum, a także do lotniska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł68 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2018 Ilość pięter: 3/6 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Białogórska

Rzeszów,podkarpackie

328 000 zł1 313 m² 249,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa działka o powierzchni 13,12 arów w Rzeszowie przy ul. Białogórskiej! Działka położona jest w malowniczej, spokojnej.