dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 252,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 68,8 m , położonego na 1 piętrze w bloku z 1975 roku. Lokal wyróżnia się doskonałym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezłomnych

Stalowa Wola,podkarpackie

669 000 zł225 m² 2 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w doskonałej lokalizacji w Stalowej Woli. Dom mieści się na kameralnym osiedlu przy ulicy Niezłomnych. Dom składa się 3 kondygnacji, dwóch garaży oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł54 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne wykończone mieszkanie na osiedlu loft Krasne - w bloku z windą tuż przy granicy z Rzeszowem. Doskonały dojazd do miasta i na autostradę! - 3 pokoje | 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem na dachu, usytuowane w cichej okolicy z wygodnym dojazdem do centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 84,53 m2 + taras na dachu ok 50 m2 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

689 000 zł130 m² 5 300,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej części Wysokiej Głogowskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na parterze niskiego bloku, wybudowanego w 2024 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rakszawa,podkarpackie

435 600 zł138 m² 3 154,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu 8 domów jednorodzinnych na skraju lasu w Miejscowości Rakszawa, osiedle to cechuje dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł106 m² 3 764,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż funkcjonujący i dobrze prosperujący biznes gastronomiczny Luigi Pizza & Burger, zlokalizowany w Rzeszowie, przy ul. Witolda. To propozycja dla każdego, kto szuka działającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bieszczadzka

Krosno,podkarpackie

195 000 zł891 m² 218,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teraz nowa niższa aż O 100 tys cena! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 8,91 ara, położona przy głównej drodze w dzielnicy Suchodół w Krośnie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł63 m² 15 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63, 04 m2 | ul. Podwisłocze 29 | Centrum Rzeszowa Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,04m , zlokalizowane przy ul. Podwisłocze 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

339 000 zł96 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- prezentujemy nieruchomość: czyli parterowy dom o powierzchni użytkowej 96m2, wolnostojący garaż z pomieszczeniem gospodarczym oraz 12-arową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

836 993 zł111 m² 7 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

O inwestycji Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 110,86 m , zaprojektowane dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ i niezależność. Lokal obejmuje garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

64 900 zł589 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5.89 ara położoną w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim, w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 358 zł72 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej 3 kilometry od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Atuty przestronna kawalerka 32,5 m oddzielna kuchnia balkon piwnica atrakcyjna lokalizacja inwestycyjne Na sprzedaż oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 32,5m zlokalizowaną przy ul. kr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

600 005 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,95 m2 usytuowane na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

847 000 zł93 m² 9 126,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 92,81 m , usytuowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na osiedlu Staromieście - ulica Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

930 000 zł121 m² 7 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Biuro Nieruchomości Jasłowska Nieruchomości oferuje Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej w Głogowie Małopolskim. Jest to idealna oferta dla każdej rodziny, której zależy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 85m2 usytuowany na ponad 3 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

549 000 zł65 m² 8 485,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe ( z możliwością zrobienia 3 pokoi) w niskim budynku wielorodzinnym w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,7 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze niskiego bloku przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

643 908 zł70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 69,99 m usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pogwizdów,podkarpackie

170 400 zł1 065 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę z aktualnym mpzp 2mn w Pogwizdowie o powierzchni 10,65a pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł28 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż | rzeszów ul. Strażacka Szukasz mieszkania, w którym możesz od razu zamieszkać lub bezpiecznie ulokować kapitał? Ta oferta spełnia oba te cele. Kawalerka o powierzchni 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł41 m² 12 786,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, zaledwie 50 metrów od Rynku, przy ul. Baldachówka. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Jabłonica

Jabłonica,podkarpackie

85 000 zł34 m² 2 505,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka rolno-leśna o powierzchni 33,93 ar, zlokalizowana w miejscowości Jabłonica, w gminie Skołyszyn, powiecie jasielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

675 000 zł83 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

! oraz podatku pcc! dostępność: II kwartał 2026 r. Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zaczernie,podkarpackie

648 450 zł51 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji | mieszkanie pod klucz Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Ropczycach - tylko 25 minut od Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

549 000 zł82 m² 6 683,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w niskim budynku wielorodzinnym w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko Mieszkanie znajduje się na poddaszu, ma powierzchnię całkowitą 82,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Tyczyn,podkarpackie

339 000 zł1 235 m² 274,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1235 m2 , położona w Tyczynie przy ul. Mickiewicza, na wzniesieniu, z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie biura Estaton mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł68 m² 8 834,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na kameralnym osiedlu blisko centrum Łańcuta (2,5 km) w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej (odzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł59 m² 5 639,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku na os. Kazanów, przy ul. Opalińskiego, trzypokojowe, położone w bloku na III piętrze. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Radymno,podkarpackie

230 000 zł33 m² 6 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki gotowej do zamieszkania zlokalizowanej w centralnej części Radymna przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 718,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.