dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gruszowa

Gruszowa,podkarpackie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Niewielki domek 42 m.kw na działce 24 ar dla ciebie w m-wości Gruszowa gm.Fredropol,pow Przemyski,woj Podkarpackie.Teren lesny i górzysty zaliczany do Pogórza Przemyskiego .Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

499 000 zł91 m² 5 478,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom wolnostojący o powierzchni 91,08 m , usytuowany na 3,12 arowej działce. Inwestycja jest w trakcie budowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Brzozów

Brzozów,podkarpackie

979 000 zł185 m² 5 291,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, ogrodzonego domu jednorodzinnego z pięknym ogrodem, położonego w samym centrum miejscowości Brzozów. Dom gotowy do zamieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mielec

Mielec,podkarpackie

559 000 zł69 m² 8 101,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pustynia

Pustynia,podkarpackie

249 000 zł87 m² 2 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:575 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł115 m² 6 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bez prowizji I bez podatku pcc! Magiczne osiedle, to kompleks budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

678 000 zł78 m² 8 726,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o pow. 77,69m położone na jedenastym piętrze w wieżowcu przy ul. Architektów. Lokal składa się z: -dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dębica

Dębica,podkarpackie

379 995 zł52 m² 7 293,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,1 m , z dużym balkonem oraz przynależną piwnicą powierzchni 15m. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 718,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane w Boguchwale. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 58m2 z ogródkiem 40m2 w północno- zachodniej części Rzeszowa. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

402 192 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż nowa inwestycja przy Ul. Błogosławionej Karoliny. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

455 000 zł57 m² 8 014,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | stan deweloeprski | gotowe do wykończenia | parter Z ogrodem | skrajne | rolety zewnętrzne | dostępne od zaraz Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości, na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jasło,podkarpackie

375 000 zł1 100 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura Stoprocent - nieruchomosci na sprzedaż myjnia samochodowa w Jaśle! Szukasz okazji biznesowej w Jaśle? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - 4-stanowiskową myjnię samochodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Łańcut,podkarpackie

479 000 zł74 m² 6 472,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,9 m2 zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego w Łańcucie. Prezentowana nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

239 000 zł1 403 m² 170,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Park Nieruchomości przedstawia Państwu działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 14,03 ar. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hołuczków

Hołuczków,podkarpackie

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu mieszkalno-rekreacyjnego, położonego w otoczeniu przyrody w miejscowości Hołuczków, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł34 m² 13 701,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Brak prowizji od strony kupującej Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Rzeszów, ul. Solińska Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej z ogródkiem , znajdujące się w południowej części Rzeszowa (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł43 m² 9 953,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości | doskonała lokalizacja centrum miasta | os. 1000-lecia | 2 pokoje | komórka lokatorska | słoneczne I ustawne wnętrza | spokojna okolica | blisko uczelni I komunikacji |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

699 000 zł116 m² 6 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Jasionka | 116,22 m | Działka ok. 2,20a Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój podmiejskiej lokalizacji z wygodą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Huberta

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł799 m² 349,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej ale jednocześnie świetnie skomunikowanej z centrum Rzeszowa okolicy - ta oferta jest dla Państwa. Lokalizacja: ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

549 000 zł3 067 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Lutoryżu - Idealna dla Dewelopera! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Lutoryż, położoną w województwie podkarpackim, zaledwie 15 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Przemyśl,podkarpackie

490 000 zł7 573 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 7 573 m2 zlokalizowanej w Przemyślu przy ul. Topolowej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Brzozów

Brzozów,podkarpackie

400 000 zł205 m² 1 951 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:374 m²

W ofercie sprzedaży zewnętrzny segment kamienicy położonej w świetnej lokalizacji, przy samym rynku w Brzozowie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 3,74 ary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wydrza

Wydrza,podkarpackie

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości przedstawiamy wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem, położoną w miejscowości Wydrza (gmina Grębów) miejscu, gdzie cisza, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 316,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie! Inwestycja składa się z siedmiu budynków dwulokalowych, zaprojektowanych z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

885 000 zł87 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie O wysokim standardzie - 87,1 m | rzeszów, dworzysko, ul. Technologiczna Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować przestronne i klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Przeworsk,podkarpackie

209 000 zł37 m² 5 694,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł37 m² 12 168 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Atuty nieruchomości | świetna lokalizacja | ul. Pelczara | 2 niezależne pokoje | wyremontowana kuchnia | łazienka po remoncie | ogrzewanie Z sieci miejskiej | piwnica | balkon | spokojna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogrodem ok. 40-70 m2 w nowej inwestycji na północy Rzeszowa przy bocznej ul. Myśliwskiej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Krościenko

Krościenko,podkarpackie

32 000 zł956 m² 33,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 956m2 w Krościenku w gminie Ustrzyki Dolne położona w wyjątkowo korzystnej lokalizacji - tuż przy drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł54 m² 12 388,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 53,68 m2 i usytuowane jest na 6 piętrze w bloku z windą z 2021 r. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży komfortowy apartament - 3 pokojowy Z narożnym balkonem, miejscem postojowym w garażu oraz naziemnym miejscem postojowym na ogrodzonym terenie, do tego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowosielce

Nowosielce,podkarpackie

225 000 zł250 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Nowosielce koło Sanoka (gmina Zarszyn) w powiecie sanockim. Są to 3 działki o łącznej powierzchni 23ary. Jedna zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowie Nieruchomości nowa inwestycja przy ul. św.Walentego w Rzeszowie- os. Matysówka. Dostępne mieszkania: * 3 pokojowe - na parterze z ogrodem (od 60 do 250 m2) * 5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stubno

Stubno,podkarpackie

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom w Stubnie Parter: 1. Wiatrołap 2. Kuchnia 3. Spiżarka 4. Korytarz ze schodami 5. Pokój 1 6. Pokój 2 z wyjściem na taras o wymiarach ok 15m2 7. Łazienka z wc (wanna +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2 usytuowanego na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

343 000 zł34 m² 9 997,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 34,31 m2, usytuowane jest na 7 widokowym piętrze. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Dębowiec, powiat jasielski. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka w Rzeszowie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipiny

Lipiny,podkarpackie

290 000 zł250 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny, wolnostojący dom w Lipinach idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń! Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w cichej i spokojnej miejscowości Lipiny,.