dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

5 200 000 zł980 m² 5 306,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 183 m²

Grupa mont-inox to znana i szanowana firma produkcyjna z siedzibą w Sanoku. Prowadzi wszechstronną działalność w branży spawalniczej, specjalizuje się w spawaniu.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł221,55 m² 3 814,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w biurze Res Nieruchomosci! Dom wolnostojący 221 m2 / Zalesie / 2 wejścia / potencjał inwestycyjny! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

48 200 zł1 148 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży jedną z 8 działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 ha, położone w miejscowości Izdebki, w powiecie brzozowskim. Prezentowana nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł222,30 m² 5 618,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Przestronne, ekskluzywne mieszkanie w Sanoku Jeśli szukasz prestiżowej nieruchomości w Sanoku mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Na sprzedaż bardzo eleganckie dwupoziomowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 931 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 931 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży zabudowaną działkę znajdującą się na Os. Biała w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni łącznej 29,31.

Szczegóły ogłoszenia

352 999 zł60,19 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł263 m² 11 406,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 643 m² 57,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż 5 działek budowlanych położonych w Dębicy przy ul. Tetmajera. Nieruchomość o powierzchni 0,1643 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym niskim bloku. Wybudowany w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł136,08 m² 4 225,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu Jabłonki 5 , zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,19 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję na spokojnym osiedlu Miłocin. To kameralny kompleks 16 segmentów (łącznie 32 lokale), który łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł112 m² 4 455,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą bliźniaków o powierzchni 112 m , zlokalizowanych w atrakcyjnej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 800 m² 26,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,08 ha z zabudowaniami | Zagorzyce, gm. Sędziszów Małopolski Prezentujemy ofertę sprzedaży działki siedliskowej otoczonej pięknym krajobrazem, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 800 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana 3,28 ha Hoszowczyk, bieszczady. Z warunkami zabudowy | Las | Strumień | Dojazd asfaltowy | Blisko Ustrzyk Dolnych. Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 20 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa Zwięczyca, przy ul. Leśnej. Opis nieruchomości: działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 400 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Staw Pawłokoma 11ha woj. podkarpackie Dynów Miejscowość Pawłokoma gmina Dynów powiat rzeszowski woj. podkarpackie opis nieruchomości : Klasy gruntów N-2,43ha. Psvi 2,9ha. Riva 6ar. RIII 2ar. Psvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 sypialniami i dużym balkonem idealne dla rodziny Oferujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł52 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane przy ul. Staszica w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł32,36 m² 6 025,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32.36 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina, to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 600 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana - Kraczkowa, gm. Łańcut Lokalizacja: kraczkowa, powiat łańcucki Nr działki: 731 Powierzchnia działki: 46 arów [4600 m ] Rodzaj działki: rolno-budowlana [.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł127 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z elewacją, zrealizowany na podstawie projektu Azuryt 4.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-rolna Z zabudowaniami Powierzchnia to 60 arów w kształcie zbliżonym do prostokąta o bokach 50x125m z czego 0,05ha stanowi część budowlana. Położona na wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 600 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki blisko Mielca (tylko 3 km), przestronnej, dającej duże możliwości, w bardzo rozsądnej cenie, w zacisznym miejscu, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł78,41 m² 7 460,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W sprzedaży nieruchomość, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prestiżowe szeregóki W rzeszowie stan deweloperski premium! wyjątkowa inwestycja przy ul. Senatorskiej komfort I nowoczesność Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 704 186 zł81,54 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament z tarasem w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena w małej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł76,14 m² 5 187,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze dwukondygnacyjnego budynku w Krośnie przy ul. Krakowskiej. Prezentowana nieruchomość obejmuje prawo.

Szczegóły ogłoszenia

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Technologicznej na ostatnim 14 piętrze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Zakończenie przypada już.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł4 300 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowalnej o powierzchni 43 a, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Straszydle, powiat rzeszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w I etapie nowoczesnej inwestycji w zabudowie szeregowej na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 958 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Glinik Zaborowski w powiecie strzyżowskim, województwo podkarpackie. Podpisana umowa przedwstępna do 17.05.2026 ROKU. Dom oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie na piętrze w nowe inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy Rzeszowa dostępne już na ten rok! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 124,85 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 67 m2 do nawet 134 m2. Usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł171 m² 4 081,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Biuro sprzedaży zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który został wybudowany według indywidualnego projektu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł120 m² 5 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:765 m²

Marzysz o własnym kącie w malowniczych Bieszczadach, gdzie czas płynie wolniej, a natura zachwyca na każdym kroku? Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej sprzedam W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "dom w zalistkach" Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,46 m² 10 650,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m2, zlokalizowane na II piętrze niskiej zabudowy z 2018 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64,80 m² 9 552,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Stylowe mieszkanie z balkonem w atrium house na granicy Rzeszowa powierzchnia 64,8 m Jeśli cenisz nowoczesne wnętrza, funkcjonalny układ i spokojną lokalizację blisko miasta to.