dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

59 000 zł827 m² 71,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu piękną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 8,27 ara w Wojkówce (gm. Wojaszówka). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł193 m² 2 844,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom położony w miejscowości Pustków, gm. Dębica, na działce o powierzchni 14 ar. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 934 zł57,46 m² 8 039,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,46 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

4 domki W radawie - gotowa inwestycja pod wynajem! na sprzedaż - 4 domki (sprzedaż jako całość) Cena: 450 000 zł + 23% vat = 553 500 zł 4 funkcjonalne domki wypoczynkowe Powierzchnia każdego:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie na ul. Kusocińskiego , pełna własność. Na I piętrze , o powierzchni 53 m2 z balkonem typu francuskiego, 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 m² 4 500 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży obiektu gastronomicznego z restauracją i salą balową oraz zapleczem hotelowym, usytuowanego zaledwie 30 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 15 arów położona w Wierzbnej/ gm. Pawłosiów. Działka płaska, w kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 600 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabłotce gm. Radymno, pow. jarosławski - działka budowlana na sprzedaż o pow. 1600 m2 (16 ar). Działka w kształcie prostokątu, płaska. Dojazd do działki drogą asfaltową z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,14 m² 8 426,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,14 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,40 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje gotową inwestycję położoną w kameralnym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z jednoczesnym widokiem na panoramę centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52,58 m² 11 201,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 52,58 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,58.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 836 m² 106,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daszówka, na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w otoczeniu budynków mieszkalnych i gospodarstw rolnych. Z działki rozpościera się widok na otaczające ją wzniesienia pokryte lasami.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł940 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż działka ( Las ) oznaczenie lsiii o pow 9,40 ar Zlokalizowana przy granicy obrębu Rezszów-Słocina od strony Chmielnika. Lokalizacja : - około 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,50 m² 5 397,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż | Dom w zabudowie szeregowej Boguchwała | 129 m | Garaż w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł81,40 m² 5 024,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,40 m2 znajdujący się w miejscowości Wólka Podleśna. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł10 300 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żarnowa - dwie działki o powierzchni łącznej 1,03 ha na wzgórzu o nachyleniu wschodnim; działki w większości zadrzewione (drzewa przeważnie liściaste nadające się na drewno.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł184 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący w Kosinie stan surowy zamknięty, duża działka 2000 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 55 m z ogródkiem Tyczyn (stan deweloperski, w trakcie budowy) Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 000 zł64,49 m² 9 195,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 64,49 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 202 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Równe woj. podkarpackie, powiat krośnieński, gmina Dukla. Działka w pobliżu lasu nad rzeką Jasiołka. Otoczona pięknym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

581 500 zł34,15 m² 17 027,82 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Kopisto w inwestycyji Apartementy Zamkowe II.Nieruchomość o powierzchni 34,15.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum Rzeszowa na ul. Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 000 zł33,13 m² 9 840,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 33,13 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł130,25 m² 3 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym - wolnostojący na działce około 9 ar. 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, 1 kotłownia, pralnia, garderoba, kominek, garaż. 6 km od centrum Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł106 m² 2 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Dom do remontu o powierzchni 106m2, składający się z 2 pokoi , kuchni,łazienki, przedpokoju, kotłowni.Budynek murowany, kryty blachą,podpiwniczony, strych nad całością ( powała drewniana).

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 800 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 0,1800 ha położona w miejscowośći Szkodna w Cichej , spokojnej okolicy, działka bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kustronia obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,7 m2, usytuowane jest na 2 Piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł73,83 m² 7 449,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z antresolą świetna cena za ogromną powierzchnię mieszkania. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa mieszkania: 73,83m2 - piętro: pierwsze - indywidualne wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł264,93 m² 11 323,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż oferowany jest atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze eleganckiej kamienicy w samym centrum miasta Jarosław, woj. podkarpackie. Lokal charakteryzuje się doskonałą ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 usytuowane na 1 piętrze wysokiego bloku (z windą), wybudowanego w 2024 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Horyniec-Zdrój Na sprzedaż trzykondygnacyjny murowany dom wolnostojący o powierzchni około 250m2 Zbudowany w roku 2000, na płaskiej, kształtnej działce o powierzchni 8a. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł97,61 m² 12 283,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 97,61 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina Miejsce Piastowe atrakcyjne działki Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w rogach gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. (37/31). Położone na wzniesieniu.

 

 

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w zielonej okolicy - w Głogowskie Małopolskim. W ofercie ustawne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł190 m² 9 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 435 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę. Jeśli chcesz zrealizować swoje dotychczasowe marzenie o posiadaniu swojego ośrodka rekreacyjnego/agroturystycznego, który będzie się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł96 m² 8 177,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Głogowie Małopolskim komfortowe życie tuż pod Rzeszowem! Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową ofertę mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł208 m² 2 783,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z 2000 roku w Żurawiczkach koło Przeworska na działce 27 arów + bonus 18 arów w cenie. Spokojna zabudowa jednorodzinna w okolicy, dobra lokalizacja z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 600 zł76,08 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,08 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul.