dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe na piętrze o powierzchni 62,69 m2 z balkonem o powierzchni 8,36 m2 oraz dodatkowe 22 m poddasza do indywidualnej aranżacji. . Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 235 m (powierzchnia użytkowa: 149,84 m ). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 510 m² 387,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż powierzchnia 15,10 ar składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 335/6 i 336/1 w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,10 ar w Rzeszowie przy ul. Kukuczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Żołynia, b. dobry dojazd, blisko przedszkole, szkoła. Został zaprojektowany jako parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł220 m² 3 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 w miejscowości Otałęż, w gminie Czermin. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł51,72 m² 2 996,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Stefana Czarnieckiego w Przemyślu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji? Prezentujemy własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m .Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł260 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wygodny dom dla rodziny, położony w Przemyślu przy ul. Szańcowej (wilcze) Wybudowany w latach 50-tych, w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, piętrowy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 140 m² 280,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz działkę o pow 11,4 ara w cichej i spokojnej okolicy w Rzeszowie przy ul. Pileckich. Działka jest lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Krowicka, zaledwie 6 km od Lubaczowa. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 524 820 zł1 453 900 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne komańcza woj.podkarpackie 145ha Powiat sanocki woj. podkarpackie Komańcza opis nieruchomości : Klasy gruntów psiv, psv, psvi, lz-psv, lz-psvi, łv, łvi, lz-łv,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 240 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,4 ar, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Morawsko (gmina Jarosław). Działka znajduje się w terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 548 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rekreacyjne nad rzeką w miejscowości Ulucz (1565 Hulicz, 1872 Ułucz, w latach 1977 Łąka) osada w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 015 zł111,43 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł152 m² 2 296,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 976 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipa przy ul. Sandomierskiej, usytuowany na działce o powierzchni 19,76 ar. Nieruchomość zabudowana jest murowanym, podpiwniczonym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.

 

 

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni około 15 ar, zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni około 70 m , położona w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł141,40 m² 9 186,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, rodzinny dom położony przy ul. Chmielnej, w spokojnej części osiedla Budziwój w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 123,40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł61,20 m² 10 049,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 61,20 m 2 w Rudnej Małej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku szeregowym.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w IV etapie inwestycji przy ul. Lwowskiej, wyróżniające się prywatnym tarasem na dachu o imponującej powierzchni ponad 54 m . Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 193 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,3 ha, położona w miejscowości Gielnia (gmina Zaklików). Na działce znajduje się dom mieszkalny przeznaczony do kapitalnego remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,60 m , położone w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 100 m² 195,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pilna sprzedaż cena podlega negocjacji! To wyjątkowa okazja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę własnego domu. Zachęcamy do kontaktu i składania ofert sprzedający jest gotowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 300 m² 26,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4a Osiedle Zalesie, rzeszów Idealne miejsce pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana o powierzchni 4 arów, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 700 m² 35,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 1252 o powierzchni 57 arów (5700 m), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jabłonica Polska, gmina Haczów. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne i w pełni wykończone oraz wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, gotowe do zamieszkania, wolne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł550 m² 4 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker budynek Z przeznaczeniem na gabinety lekarskie - usługi oraz dowolne wykorzystanie. Teren ogrodzony duży parking zagospodarowany plac Z krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

427 999 zł32,42 m² 13 201,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,42 m , położone w Rzeszowie przy ul. Kurpiowskiej. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł120 m² 16 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 351 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowa posiadłość "dolina Czterech Stawów" ponad 3,5351 ha bajkowej przestrzeni z działającą agroturystyką i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świerzowa Polska - dwie działki budowlane po ok. 20 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), w bardzo ładnym miejscu pod lasem, w drugim rzędzie zabudowy; dojazd do jednej działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 000 zł140 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących domu z możliwością własnej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł6 300 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z Warunkami Zabudowy - pod lasem - 63 ary możliwości! Na sprzedaż atrakcyjna działka w Rakszawie, położona w cichej i zielonej okolicy ze ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Dom z ogrodem garażem i kominkiem - Niebylec to wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł72,20 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 72,20 m2 z loggią przy ul. Nefrytowej w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł230 m² 6 734,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom wolnostojący położony przy Ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane przy ulicy Korczyńskiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle Projektant to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Rymanów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij