dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

359 000 zł66,54 m² 5 395,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:963 m²

Jeśli myślisz o przytulnym, parterowym domu, na przestronnej działce, z ogródkiem, garażem, w zacisznym miejscu, z dala od ruchliwych ulic, to nasza propozycja może spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł70 m² 1 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Nowa niższa cena! Proponujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni ok. 33ar, zabudowaną przedwojennym domem. Działka położona w malowniczym terenie na terenie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł309 m² 155,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3,09 ara , położonej na osiedlu Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na południowym stoku w spokojnej i malowniczej okolicy z której rozciąga się rozległy widok na okoliczne wzgórza i dolinę. Oferuję na sprzedaż 4 działki - każda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym układzie, na 1 piętrze w niskiej kameralnej zabudowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,20 m² 9 860,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 mkw., położone na parterze przy ulicy Jasnej 9, w centrum Sanoka, stanowiące odrębną nieruchomość z księgą wieczystą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro as Nieruchomości wraz z renomowaną firmą deweloperską mbhome Domy Jednorodzinne z Sandomierza z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Justyna guzek  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję 14 nowoczesnych szeregówek w zabudowie dwulokalowej zlokalizowaną w sąsiedztwie lasu, łąk i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł52,70 m² 6 166,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz lokum, w którym słońce nie musi prosić o wejście? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 52,70 m przy ul. Metalowców 4 w Stalowej Woli, które jest tak narożne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł103,46 m² 4 823,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103,43 m usytuowany na dużej działce 14,53 ar w miejscowości Munina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie, około 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne są na piętrze z antresolą i balkonem lub na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy przytulny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Wylewa, tuż obok Sieniawy. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej, 16-arowej działce, która oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję w Boguchwale. To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii między spokojem przedmieść.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż - Lubaczów | 110 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m , położony w Lubaczowie , w bliskiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W urokliwej miejscowości Sędziszów Małopolski, przy ulicy Głowackiego 39b, wystawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2 967 m , zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu małą działkę budowlaną położoną w Rogoźnicy, część Głogowa Małopolskiego. Działka o powierzchni 400 m2 idealna pod mały dom, lub dom na zgłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 541 m²

Urokliwe siedlisko pod lasem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona we wsi Wołkowyja w otoczeniu lasu, zaledwie kilkanaście metrów od rzeki Solinka. Doskonałe miejsce dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na terenie miejscowości Malinówka. Powierzchnia działki to około 27ar. Media: - na działce znajduje się studnia kopana. - przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 89,95m2 - piętro: parter/1 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,02 m² 10 179,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,02 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | Mieszkanie w zabudowie szeregowej Boguchwała | 64,41 m | 2 miejsca postojowe w cenie | Bez pcc! Oferta dostępna wyłącznie w homfi: biuro nieruchomości homfi prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 234 zł53,11 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,11 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie - Dzielnica zalesie/słocina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,53m2, bardzo funkcjonalnym układzie, już gotowe. Mieszkanie mieści się na południu Rzeszowa - ul. Budziwojska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,08 m² 4 494,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiamy wyjątkowo przestronne mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu Tarnobrzega, z balkonem, w budynku zbudowanym z cegły, dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 60,08.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 808 m² 24,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Morawsko, gm.Jarosław , działka rolno - budowlana z MPZP o powierzchni 58,08 ar/ 5808 m2, położona w unikalnym miejscu, w sąsiedztwie nowe budynki, wokół cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentuję Państwu sprzedaż działki budowlanej położonej na granicy m. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze 73,83 m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 140 zł50,12 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate zaprasza do odkrycia wyjątkowych 24 mieszkań usytuowanych w domach w zabudowie bliźniaczej z przepiękną panoramą na zielone okolice Rzeszowa. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł86,69 m² 4 602,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej sprzedawana w stanie deweloperskim, mogielnica, gm. Boguchwała. Na parterze funkcjonalny układ - 2 pokoje, salon z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 243 m² 152,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wola Mielecka, powiat mielecki, województwo podkarpackie, działka na sprzedaż 1243 mkw, 190 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68,74 m² 5 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Domańscy Nieruchomości mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,74 m2. Lokal usytuowany jest na II piętrze w bloku z windą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych w miejscowości Równe, gmina Dukla | Beskid Niski Na sprzedaż kompleks 4 atrakcyjnych działek budowlanych (w trakcie podziału), objętych miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł107 m² 8 401,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- parterowy dom z wiatą garażową, oraz budynkiem gospodarczym, na działce 13,5 arów. Nieruchomość położona w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie! Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej Zaczernie. Atrakcyjna cena! Duży ogródek, fotowoltaika i ogrzewanie podłogowe W standardzie! Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż dom w centrum Nozdrzca - idealny pod mieszkanie lub usługi! Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu o powierzchni ok. 50 m2, położonego w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 442 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży drewnianego domu wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Borówki w powiecie rzeszowskim (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 554 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do infrastruktury, ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przestronna parcela.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,55 m² 13 660,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 28,5 m , położona na 1. piętrze w 3-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności.