dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 284 zł73,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z czteropokojowym mieszkaniem o powierzchni 73,73 m2, mieszczącego się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 2000 m2 przeznaczona pod zabudowę budynkiem jednorodzinnym, położona w miejscowości Glinik (gm. Wielopole Skrzyńskie). Brak miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia mieszkanie w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w cichej i zielonej części północnej strefy miasta. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 3- pokojowe o powierzchni 48,03 m2 z balkonem. Usytuowane na nowoczesnym osiedlu mieszkań o niskiej zabudowie szeregowej w nowej.

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie 64,50 m z tarasem na dachu | Rzeszów, ul. Sikorskiego | Stan deweloperski Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie - Budziwój, ul. Magiczna. Bez pcc, bez prowizji! To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł132,86 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 658 zł57,06 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | V piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 700 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 17 arów, położoną w malowniczej miejscowości Lubenia, w gminie Lubenia, woj. podkarpackie - zaledwie 2,5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,27 m² 9 370,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowa inwestycja na mapie Rzeszowa (osiedle projektant) "iwonicka 46"! W ofercie ostatni dom w zabudowie szeregowej 100 m2 z ogródkiem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

76 911 zł2 481 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kąkolówka Błażowa 24,81ar wz tylko U nas oferta na wyłączność Miejscowość Kąkolówka gmina Błażowa woj. podkarpackie opis nieruchomości : - wymiar działki 43m 54m -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł300 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Besko w gminie Besko, powiecie sanockim. Składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1400 m zabudowanych domem.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł1 700 m² 29,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 2881 o powierzchni 17 arów, położona w malowniczej miejscowości Kraczkowa (powiat łańcucki, gmina Łańcut). Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł426 m² 9 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 426,00 m , położony na działce o powierzchni ok. 21 arów, w Łańcucie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 900 zł107 m² 7 849,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatni dom w zabudowie szeregowej 0% podatku pcc 0% prowizji Biuro nieruchomości central office ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe osiedle łącznie osiemnastu domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 493 m² 110,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 25 arów, idealną pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej miejscowości Baligród w sercu Bieszczad. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-magazynowy | 186 m | Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego 2a Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-magazynowego o powierzchni 186 m , położonego przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 773 100 zł5 066 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 84% udziałów w kompleksie gruntów inwestycyjnych o numerach ewidencyjnych 552/1, 552/3, 552/4 oraz 552/5, położonych w obrębie Staromieście przy Ul. Jana Welca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł144,53 m² 3 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący 6 km od centrum Łańcuta i tylko 2 km od węzła autostrady A4 - a także 24 km od Rzeszowa. "Dom w szyszkowcach" z poddaszem użytkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 950 m² 43,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Nagoszynie, gm. Żyraków. Grunty powstałe z podziału o powierzchni: 19,46 ar - 85 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Wysoka Strzyżowska, gmina Strzyżów, powiat strzyżowski. - numer działki: 2856/7 Cena: 12 000 zł Więcej informacji:   Michał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,20 m² 7 603,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży nowa inwestycja położona w północno-wschodniej części miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy i terenów zielonych. Mieszkanie o pow. 72m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł56,34 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,34 m z ogródkiem położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Rocha w Rzeszowie. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od 499 000 zł * 0 zł prowizji * Bez podatku pcc * 5 lat gwarancji | Sprawdzona firma budowlana Inwestycja domów w Rzeszowie przy ul. Karkonoskiej to:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,58 m² 7 099,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie położone w spokojnej części miasta, niemal w centrum Ustrzyk Dolnych, przy ul. Nowej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł87 m² 4 080,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 193 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić murowany dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej ok. 87 m2 zlokalizowany w miejscowości Dachnów przy ul. Cerkiewnej na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,29 m² 10 369,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku (bez windy). Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjnego w Stalowej Woli Do sprzedaży budynek produkcyjno - usługowo - mieszkalny w północno zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

77 900 zł1 171 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dwie działki o powierzchni 0,1149 ha i 0,1363 ha położone w Tuszymie.Nieruchomości gruntowe o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,10 m² 11 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 39,10m2 - piętro: 3 z 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

171 898 zł2 358 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł6 500 m² 69,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ok. 6,5 ara, zabudowana domem wolnostojącym w miejscowości Krasne. Sprzedawana działka posiada dojazd bezpośrednio z drogi publicznej. Granice działki do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł182 m² 6 868,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Marzysz o własnym, urokliwym domu w sercu Bieszczad? Szukasz miejsca, gdzie cisza, spokój i bliskość natury stanowią codzienność? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 315 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, ta oferta zasługuje na uwagę. To właśnie działka z wydanymi warunkami zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w pięknym, zabytkowym budynku w ścisłym centrum Iwonicza Zdroju. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł56,68 m² 7 568,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro as Nieruchomości z przyjemnością przedstawia najnowszą ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Stalowej Woli, która łączy nowoczesny standard, komfort oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

892 962 zł7 087 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę/ranczo w miejscowości Stobierna niedaleko Rzeszowa.Dwie działki o powierzchni 70,87 ar są.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł161,27 m² 2 790,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 - II Etap inwestycji w popularnej lokalizacji! Kameralne osiedle składające się z segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł1 200 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Jasionka, w gminie Trzebownisko, powiat rzeszowski. Powierzchnia działek: od 12.00 do 15.12 ar Cena: 28 000 zł /.