dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

860 000 zł211,99 m² 4 056,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość położona w Drohobyczce w lokalizacji, która urzeka spokojem, ciszą i otoczeniem natury. Dom usytuowany jest w samym sercu lasu, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł370 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pięknym widokiem w ofercie homfi: lokalizacja: - miejscowość: dybawka, gmina Krasiczyn, powiat przemyski. - odległość od Przemyśla: do centrum Przemyśla tylko.

Szczegóły ogłoszenia

675 800 zł40 m² 16 895 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania 2 pokojowego Rzeszów, kopisto 11 Apartamenty Zamkowe 2 Myślisz o zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych ? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1586 mkw o doskonałych parametrach - idealna pod Twój wymarzony dom Rudnik nad Sanem, ul. A Mickiewicza/ B.Prusa Położenie i okolica: Rudnik nad Sanem- miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł143 m² 4 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Nowy dom 143m2 Z garażem, stan surowy zamknięty Z elewacją - blisko centrum głogowa małopolskiego. Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143m2, i pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w nowo powstającej inwestycji, zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł2 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie Powierzchnia: ok. 26 arów (2600 m) Numer działki: 3343/8 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł129,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny z 2008 roku położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Krasnem pod Rzeszowem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 051 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 700 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną obejmującą budynek hotelowy przeznaczony do remontu oraz rozległą działkę o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł129 m² 3 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom Z widokiem + dodatkowa działka W cenie! Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i potencjałem? Ta nieruchomość spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 195 zł25,11 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Dom o powierzchni 106m, usytuowany na działce około 3,33a lub 1,77a, położony w Rszeszowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł225,40 m² 2 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni 225,4 m2 posadowiony został na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł74 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Estaton oferuję na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul.płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowa. Do centrum miasta dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł752 m² 385,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość rekreacyjna z historią dawnej kolejki narciarskiej. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość drewniany dom dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 63m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 554 700 zł255,47 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 255,47 m2: inwestycja Green Park to dwuklatkowy, pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,58 m² 7 259,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poszukujesz nieruchomości, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację? Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - pow. 80,58m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł5 800 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Januszkowice, gmina Brzostek, woj. podkarpackie. To doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

383 680 zł2 398 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech przyległych działek budowlanych o łącznej powierzchni 23,98ar położonych w Krośnie przy ul. Zielonej. Dla działek zostały wydane warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 763 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny- potok, gm. Jedlicze Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny wykończony w 2015 roku, położony w miejscowości Potok (gm. Jedlicze). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

131 370 zł906 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy Racławice, gm. Nisko | spokojna okolica, blisko natury Biuro bip Smart prezentuje na sprzedaż trzy działki budowlane, każda o powierzchni ok. 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,70 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego 5 w Rzeszowie to jego największy atut i jednocześnie przewaga nad wieloma ofertami w tej okolicy. Jeśli szukasz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł82,04 m² 6 338,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję zlokalizowaną w zielonej okolicy - w Głogowskie Małopolskim. W ofercie ustawne mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna osiedle Architektów, ulica Przemysłowa Działka położona w rozwijającej się części miasta, w otoczeniu terenów usługowych i zabudowy mieszkaniowej. Jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 63,90 m2 zlokalizowane na oś. Nowe Miasto ul. Pelczara na X piętrze (nie ostatnie) w wieżowcu z lat 80-tych. Dwustronne wsch/zach, składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł10 322 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek ewidencyjnych położonych w miejscowości Komorów, 36-110 Majdan Królewski, gmina Majdan Królewski, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna wyłącznie w Mint Property! Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament przy ulicy Powstańców Warszawy zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł85,10 m² 9 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 114 zł89,35 m² 7 802,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

***promocja*** Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na parterze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 391 940 zł73,26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:32/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

225 250 zł901 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę położoną w południowej części miast Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * na działkę wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną *.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł51,25 m² 9 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,25m, zlokalizowane w Rzeszowie na os. Dąbrowskiego przy ul. Dominikańskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 933 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy dużą działkę budowlaną w Krośnie. Jest to doskonała okazja dla osób szukających przestrzeni do budowy domu jednorodzinnego lub inwestycji. Działka o sporej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł152,90 m² 3 328,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Czerminie wyróżniający się nowoczesną i elegancką architekturą.Oferta dotyczy domu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Widaczów. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 użytkowych znajduję się na działce 34 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł143 600 m² 22,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz pomysłu jak bardzo dobrze zainwestować pieniądze a przy okazji jest pasjonatem turystyki i wypoczynku na łonie natury oraz chciałbyś połączyć ową pasję z biznesem, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta niedużego domu 60M2 do zamieszkania W miejscowości dylągowa, gmina dynów. Przedstawiamy Państwu ofertę domku o pow. całkowitej 35m2 i pow. użytkowej 60m2 w miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij