dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

1 426 000 zł43 225 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy cztery kompleksy działek, z warunkami zabudowy, w malowniczym, cichym i spokojnym miejscu, które można nabyć pojedynczo lub wszystkie naraz. Szczegóły w tekście.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł105,75 m² 3 773,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż budynek z potencjałem Grochowce, 10 minut od Przemyśla Na sprzedaż nieruchomość w malowniczej miejscowości Grochowce, położonej zaledwie 10 minut jazdy od Przemyśla. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,61 m² 8 599,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli zależy Ci, aby działka nie była pusta, ale była porośnięta drzewami to oferta właśnie dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży kompleks 4 działek budowlanych , położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - komfort i technologia blisko Rzeszowa. Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z funkcjonalnością inteligentnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 53,16 m2 zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Podwisłocze 38b. 3 piętro w budynku 4 piętrowym bez windy (wielka płyta). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł140 m² 3 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Okazja inwestycyjna - dom 140 m | działka 17 arów | rzeszów - budziwój Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m , usytuowany na dużej działce 17.

Szczegóły ogłoszenia

274 750 zł785 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 785m2 z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom zaledwie 15km od Rzeszowa w Błędowej Tyczyńskiej. Dom murowany, z lat '60, przy drodze gminnej asfaltowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 400 zł41,94 m² 11 120,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera | brak podatku pcc 2% | brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł150,37 m² 9 303,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prestiżowy dom 150 m - ul.Wywrockiego , Rzeszów - STAN DEWELOPERSKI Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy),.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł500 m² 2 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kamienicę zlokalizowaną w najbardziej klimatycznej części Krosna, na ulicy Franciszkańskiej. To unikalna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 592 zł39,96 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycję na osiedlu Dworzysko. Nowoczesne i kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni 260 m2, usytuowane na 10 arowej, zagospodarowanej działce. Dom został wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż mieszkań w nowoczesnym bloku na osiedlu za parkiem w Jarosławiu Zapraszamy do zakupu mieszkań w nowo wybudowanym, 4-piętrowym bloku z rynku pierwotnego, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł128,71 m² 4 933,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję wolnostojących domów parterowych z użytkowym poddaszem. Osiedle położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 652 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Warzyce wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło. Do sprzedania działka rolna o powierzchni 36,52a.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29,36 m² 8 514,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka oznaczona numerem ewidencyjnym 1660/5 i 1660/6 o powierzchni 29,36 ar w miejscowości Chmielnik, zaledwie 4 km od granicy Rzeszowa. Nieruchomość posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o przestronnym domu w cichej, malowniczej okolicy, zaledwie 12 km od centrum Rzeszowa? Ta wyjątkowa nieruchomość położona w Budziwoju to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6134 ha oznaczona numerem ewidencyjnym 762/3. Klasyfikacja: riva - orne Względem niniejszej działki został sporządzony projekt pod drugi parking.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł2 650 m² 83,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki wraz z udziałem w drodze dojazdowej -sanok obręb Olchowce, przy nowo powstającej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 300 m² 87,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie homfi działka z warunkami zabudowy: lokalizacja: - działka położona w miejscowości Wesoła, gmina Nozdrzec, powiat Brzozowski, województwo podkarpackie. - bliskość drogi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 712 m² 51,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 21. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

323 340 zł1 902 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój przy ul. Nadziei. Wymiary 44m x 40 m z dojazdem łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 743 m² 72,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - okolice Jasła | 27,43 a | rozpoczęta procedura wz Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 27,43 ara, położona w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł90,98 m² 6 583,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 etap inwestycji masz wybór układu! W trzecim etapie inwestycji oferujemy dwa warianty mieszkań do wyboru: - mieszkania z antresolą - mieszkania z użytkowym poddaszem Dzięki temu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł65,50 m² 3 954 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie strzyżów 65,5 m na pierwszym piętrze w kameralnym budynku 4-lokalowym. Bezczynszowe. Przedpokój, 2 pokoje - jeden z nich posiada antresolę i taras, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 200 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grzegorzówce, gmina Hyżne, 15 km od Rzeszowa, z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny Tylko u nas - Równa, wśród zieleni i wśród nowych zabudowań domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ropczycach ul. Wyszyńskiego - Działka posiada Warunki Zabudowy - w pełni uzbrojona - numer ewidencyjny działki nr 961/2 Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 832 zł62,24 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,24 m , położone na 13. piętrze w nowopowstającym, 14-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna nieruchomość do sprzedaży! Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału. Nieruchomość posiada z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem na południu Rzeszowa na ul. Miłosza opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 58 m2 - piętro: pierwsze z 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 300 m² 673,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości działka o powierzchni 2300m2 znajdująca się w samym centrum Bratkowic! Atuty nieruchomości: - działka posiada wydane warunki zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł680 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nieruchomość restauracja wraz Z hotelem Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu. m. Lubaczów położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,48 m² 5 225,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł87,63 m² 7 292,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie z dużym narożnym tarasem na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pogwizdowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł190 m² 4 721,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: budynek Mieszkalny Jednorodzinny na sprzedaż - Leżajsk, ul. Opalińskiego Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.