dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 584 ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Borek Stary, gmina Tyczyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

624 500 zł1 575 m² 396,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 15,75 ara (sama działka ok. 14 ar oraz 1/2 udziału w drodze dojazdowa ok. 3,5 ar), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Gospodarstwo zlokalizowane w miejscowości Majdan Sieniawski, powiat Przeworski, gmina Adamówka województwo Podkarpackie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Bieszczadach blisko Sanu! Marzysz o własnym kawałku Bieszczad? Ta wyjątkowa działka w malowniczej Średniej Wsi czeka na Ciebie! Działka znajduje się w Średniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł145 m² 7 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Lutoryżu - 14km od Rzeszowa. Jeśli marzysz o komfortowym życiu blisko natury, z szybkim dojazdem do miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 737 m² 126,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,37 ar Przemyśl, lipowica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1737 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 500 zł4 962 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne obok siebie z widokiem na Jezioro Tarnobrzeskie 49,62 ar | Usługi turystyki i rekreacji Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży dwie działki każda po około 20 ar z warunkami zabudowy w Czarnej Sędziszowskiej, działki mają dostęp do kanalizacji i wody z sieci, możliwość podłączenia prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 248 zł44,48 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł335 m² 2 683,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży - klimatyczny, wolnostojący dom zlokalizowany w przysiółku Kameralne, będącym częścią miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z tarasem, ogródkiem na początku ul. Kwiatkowskiego. Idealne pod wynajem. Może być również użytkowane jako biuro, gabinet itp. ponieważ wejście jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,77 ara zabudowana murowanym budynkiem przeznaczonym do kapitalnego remontu, położona w miejscowości Kostarowce w gminie Sanok. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł41 m² 12 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

CO: piękne mieszkanie w centrum Rzeszowa gdzie: ul. Malczewskiego za ile: 519000 zł Kto: właściciel bezpośrednio Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 609 m² 169,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ta oferta w Lutoryżu (część Rędzina) to strzał w dziesiątkę!.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkania na pierwszym piętrze o powierzchni 65,38 m2 z dwoma balkonami oraz opcją stworzenia tarasu na dachu zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hermanowa około 20 arów z wz na dom (do wydzielenia) Tylko u nas - Widokowa, piękna działka - Lekko pochylona - wz na dom - Dobry dojazd do centrum Rzeszowa (zaledwie kilkanaście minut) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 41,73 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim trzecim sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł191,58 m² 8 090,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Szukasz domu, w którym można naprawdę odpocząć po pracy, a nie tylko wrócić na noc? Ten dom jest dla osób, które chcą ciszy, przestrzeni i prywatności, ale bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł72,90 m² 9 465,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,00 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 700 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Park Nieruchomości! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Chmielnik o powierzchni 17 a . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,66 m² 14 046,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy to nie jest mieszkanie, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Ma przestronny taras, garderobę, komórkę lokatorską, przypisane miejsce postojowe, blok z windą oraz znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 168 m² 16,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W siepietnicy Siepietnica wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Skołyszyn. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: funkcjonalny kompleks usługowo-magazynowy o dużym potencjale inwestycyjnym Oferujemy na sprzedaż wszechstronny kompleks usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 776.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł5 073 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

50 arowa działka rolno-leśna, giedlarowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży blisko 50 arowej działki rolno-inwestycyjnej położonej nieopodal drogi wojewódzkiej nr 877 Łańcut -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł315 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Przemyśl, ul. Tarnawskiego, stare Miasto - Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy dom - willę miejską z okresu międzywojennego, lata 30-te ubiegłego wieku, otoczona ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 700 m² 68,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 27 arów położoną w malowniczej miejscowości Wola Rafałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wraz z budynkiem gospodarczym, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości jaką jest Głuchów. Nieruchomość usytuowana zaledwie 8 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł144,96 m² 5 511,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 052 m²

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 144,96 m , zlokalizowanego w miejscowości Bojanów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Spokojna okolica/do zamieszkania Do sprzedania mieszkanie o pow. 40,07 m2 zlokalizowane w Krasnym na parterze w niskim kameralnym budynku z 2008 r. na ogrodzonym osiedlu. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł89 m² 3 696,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 89 m2, usytuowany na działce o powierzchni 0,0139 ha. Budynek posiada dwie kondygnacje, co zapewnia wygodny i funkcjonalny.

 

 

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Grand Residence (L71), w Rzeszowie przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Kościuszki w Tycznie! Oferta dotyczy mieszkania na parterze o powierzchni 67,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł124,71 m² 5 292,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję wolnostojących domów parterowych z użytkowym poddaszem. Osiedle położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka inwestycyjna 1,02 ha Gogołów, podkarpacie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,02 ha, położona w miejscowości Gogołów w jednym z najbardziej widokowych.

Szczegóły ogłoszenia

13 585 zł2 717 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki rolna z mpzp oznaczone jako tereny rolne i drogi (5r, 1kdz), o pow. łącznej 27,17 ara (2717 m2), niezwykle korzysta cena 5 zł/m2. Nieruchomość o wymiarach 48 mb.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 132 m² 127,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Hucisko, gmina Głogów Małopolski działka budowlana 11,32 ara z wz na dom jednorodzinny Tylko u nas! Lokalizacja: - hucisko, gmina Głogów Małopolski - 30 km od Rzeszowa - 12 km od Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, położone na 1. piętrze w 4 - piętrowym budynku na osiedlu Krakowska.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł12 561 m² 249,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka pod osiedle szeregówek 1,25 ha, ul. Wojtyły, rzeszów Wyjątkowa oferta dla dewelopera! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,25 ha, położona w spokojnej, rozwijającej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij