dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

164 475 zł1 875 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mchawa, na sprzedaż piękna widokowa działka położona na wzniesieniu. Na sprzedaż działka o pow. 1875 m2, która posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 531 m² 107,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka pod Twój wymarzony dom Koniaczów, gm. Jarosław Szukasz miejsca, gdzie w końcu postawisz swój wymarzony dom? Ta działka w Koniaczowie to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł74,39 m² 9 544,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,50 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

> krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwu pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kisielewskiego w Krośnie (popularna Guzikówka). Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł139 m² 3 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Dom W stanie surowym zamkniętym Spokojna okolica | Blisko natury | Duża działka Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, budowany według cenionego projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 294 m² 120,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 23 arów znajdująca się w Borku Starym (gmina Tyczyn) Najważniejsze parametry - działka posiada warunki zabudowy - działka bezpośrednio graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 227 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

>Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż trzy widokowe działki położone w Sowinie w gminie Kołaczyce w powiecie jasielskim. Dla każdej z tych działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, solidny dom jednorodzinny położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Miejsce Piastowe. Budynek został wybudowany z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 895 m² 128,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki znajdujące się w miejscowości Mogielnica. Właściciel chce je sprzedać w całości. Działki nie posiadają warunków zabudowy. Działka 13.12ar : PsIII 0,1160 PsIV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 000 zł136,65 m² 4 032,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu budowanego według popularnego projektu Dom w malinówkach 2g To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł2 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, o powierzchni 25 arów, położoną w Bobrowej ( gmina.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 204 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 32,04 ara , położona w miejscowości Pantalowice (gmina Kańczuga, powiat przeworski, województwo podkarpackie). Działka widokowa, położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł2 176 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks (8) ośmiu działek budowlanych, niezabudowanych o powierzchni od: 0.2176 ha do 0,2942 ha o numerach ewidencyjnych: 515/1, 515/2, 515/3, 515/7, 515/8, 515/9,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł240 m² 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż urokliwy dom zlokalizowany w sercu malowniczej małej miejscowości- niwki Horynieckie. To idealna oferta dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł8 575 m² 4,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Sieklówka - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 59,98 m2 z tarasem oraz ogrodem usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł180 m² 1 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł125 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 125 m , położony w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł120,50 m² 8 290,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce - zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w miejscowości należącej do gminy Korczyna. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł5 934 m² 183,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

60 - arowa działka o dużym potencjale - idealna zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycję komercyjną! Nisko, ul. Rzeszowska, woj. podkarpackie Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wykończona3 pokojowe mieszkanie, o pow. 40,07 m2 w Krasnem. Proponowane mieszkanie mieści się na parterze w kompleksie czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 912 zł59,86 m² 7 917,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2, zlokalizowane na północy Rzeszowa - okolice ulicy Warszawskiej. Mieszkania już oddawane. W cenie mieszkania są już rolety.

Szczegóły ogłoszenia

397 110 zł37,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości homespace przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Budach Łańcuckich o łącznej powierzchni 37,48 ar wraz z 1/2 udziału w drodze dojazdowej. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 0,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Michałówka, gmina Radymno, zlokalizowane około 70 km od Rzeszowa, przy trasie Rzeszów -przemyśl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł177,30 m² 43,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lubenia, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, położone na III piętrze w bloku przy ul.Szafera w Mielcu.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł97 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł700 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Szówsku, ul. Sanowa Z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny Spokojna okolica | dobra komunikacja | pełna infrastruktura Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

397 170 zł53,56 m² 7 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, ekologiczne mieszkania w kameralnym budynku w Krośnie Twoje wymarzone miejsce do życia! Z radością prezentujemy naszą najnowszą inwestycję: kompleks 5 budynków, wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Inwestycja zlokalizowana w Boguchwale k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 14 046,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m , zlokalizowane na parterze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, seniorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 900 m² 142,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zacisznym miejscu Łańcuta z pozwoleniem na budowę i z gotowym projektem - idealna lokalizacja pod budowę domu Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł6 863 m² 5,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowość do sprzedaży działka w malowniczej lokalizacji w miejscowości Długie gmina Jedlicze powiat Krosno. Działka płaska i lekko wznosząca się w stronę lasu z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z balkonem. Rzeszów, wilkowyja, ul.

Szczegóły ogłoszenia