dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Poszukujesz domu do zamieszkania w okolicy jeziora ? Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o pow. zabudowy 89 m2 usytuowany na 11 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł165,52 m² 4 827,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom wolnostojący - projekt Przy Rubinowej 5 | Siedliska | 165,52 m | działka 9,34 a W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości dom wolnostojący, parterowy, realizowany według projektu Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł146 m² 4 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowa cena! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Dąbrówki k. Łańcuta. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł150 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Na sprzedaż: murowany dom z cegły, z ogromnym potencjałem położony w Krzemiennej, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się 3- kondygnacyjny murowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Wyłącznie w Central Office! ***nowa niższa cena*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowy dom w Rzeszowie os. Króla Augusta Dom idealny pod inwestycję, oraz na podział na kawalerki ok.30m2 LUB POD WYNAJEM NA POWIERZCHNIE BIUROWE! SZUKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Żeglce, położonej w gminie Chorkówka, powiecie krośnieńskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł21 295 m² 108,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz działki budowalnej z widokiem na jezioro Solińskie? Przedstawiamy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2,12 ha położoną w turystycznej miejscowości Zawóz na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 845 zł110,94 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: dom w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z potencjałem inwestycyjnym | 5 mieszkań | sokołów małopolski | centrum logistyczne & rozbudowa infrastruktury sprawdz wideo promocyjne dołączone do ogłoszenia :) lokalizacja Sokołów.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł136 m² 11 022,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wolnostojący dom w Klęczanach. Biuro Rzeszowskie - Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą - wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł96,95 m² 5 673,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, budowane według indywidualnego projektu w Rzeszowie, dzielnica Budziwój przy bocznej ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis oferty: do sprzedaży działka w Rudnej Małej o powierzchni 13,50 ar zabudowana domem całorocznym o powierzchni 60m2 z możliwością rozbudowy (wykonano fundament). Parter : Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Letniskowy domek z widokiem na las Radawa, ul. J. Haftka Jeśli szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku, gdzie śpiew ptaków zastępuje budzik, a widok z okna to wyłącznie zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty ostatni bliźniak W tej cenie Dom sprzedany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Na sprzedaż dom 4- pokojowy o powierzchni 134,28 m2 z garażem, balkonami, tarasem oraz przestronnym ogrodem o powierzchni 14 arów usytuowane przy ul. Lwowskiej na pograniczu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł122 m² 4 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

W sprzedaży gotowy do odbioru dom wolnostojący, wg projektu dom W sasankach 4 Łańcut, ul. Kąty. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu: całkowita:122m2, użytkowa: 110m2 - powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł263 m² 11 406,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania Dom z działką i garażem położony przy ul. Armii Krajowej z przeznaczeniem pod działalność usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł106 m² 2 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Dom do remontu o powierzchni 106m2, składający się z 2 pokoi , kuchni,łazienki, przedpokoju, kotłowni.Budynek murowany, kryty blachą,podpiwniczony, strych nad całością ( powała drewniana).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w miejscowości Racławówka - niespełna 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom szkieletowy na sprzedaż Węgliska (woj. podkarpackie) Cena: 849 000 zł Pow. użytkowa: 111,70 m Działka: 8 arów 4 pokoje | 2 łazienki + 2 wc | Garaż | Taras 18 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Szukasz domu na wynajem dla pracowników lub pod siedzibę firmy w idealnej lokalizacji? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Hruszowice o powierzchni 200 m2. Oferuję dom o powierzchni około 200 m2 w skład domu wchodzi. 4 pokoje 2 łazienki korytarz garaż piwnica garderoba. Nieruchomość jest uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni około 82m2, z garażem w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym o pow.36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł235 m² 4 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 235 m (powierzchnia użytkowa: 149,84 m ). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,80 m² 7 958,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy położony w malowniczej miejscowości Wysoka Głogowska - zaledwie kilkanaście minut od centrum Rzeszowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł151 m² 2 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym - 151 m , działka 800 m , spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 151 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł173,90 m² 5 060,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny dom we Wrocance (gmina Tarnowiec, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Dom wybudowany w 2020 roku wg. projektu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł240 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom bliźniak do zamieszkania od zaraz. Oferuję dom bliźniak o powierzchni 240 m2 połowa domu ma 120 m2. W skład domu wchodzi: - 4 pokoje, - 2 łazienki, - korytarz, - kuchnia, - garaż, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Głogów Małopolski 117,5 m | Garaż | 2 miejsca postojowe | Nowe osiedle | Blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na wynajem dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), położony w miejscowości Jasionka. To idealna propozycja dla rodziny, kadry managerskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł94,40 m² 5 826,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł260 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wygodny dom dla rodziny, położony w Przemyślu przy ul. Szańcowej (wilcze) Wybudowany w latach 50-tych, w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, piętrowy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż Domek letniskowy typu Brda, olszany k. Przemyśla Szukasz miejsca z klimatem, które możesz urządzić po swojemu? Oferujemy na sprzedaż urokliwy domek letniskowy typu Brda legendę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i garażem. Nieruchomość gotowa do wykończenia z pompą ciepła, fotowoltaiką i ogrzewaniem podłogowym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł170 m² 68,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 500 m²

Dom w zabudowie szeregowej 170m2 | 4 pokoje | Działka 3,05 ara | Rzeszów | ul. Władysława IV Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na osiedlu Wilkowyja przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł177,83 m² 3 767,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2005 roku, położony na 10-arowej, ogrodzonej działce w miejscowości Izdebki. Zbudowany według projektu "ślężan" z myślą o własnym.