dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł169 m² 4 733,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom w stanie surowym otwartym Rzeszów, zwięczyca, ul. Starowiejska Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 169 m (137 m użytkowej + 32 m garażu), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m , położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 755 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2755 m2 w miejscowości Straszydle! Do domu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

W sprzedaży ostatnie dostępne segmenty środkowe w kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej na ul. Karkonoskiej ( os. Zwięczyca) w Rzeszowie. Domy o powierzchni 95,85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m z działka 2,16 ar. Kolejny V etap rodzinnego osiedla przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Standard wykończenia: stan.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,99 m² 7 944,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 106,99 m (powierzchnia użytkowa: 83 m ), położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64,42 m² 9 298,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący przy lesie w cenie mieszkania! Zakup bezpośrednio od Dewelopera > ani podatku pcc! Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które marzą o zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ustrobna gm. Wojaszówka Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej miejscowości Ustrobna, idealny dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2g. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł74,39 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Beskidzka 366 Twój nowy adres do szczęścia! Udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Dlaczego ? Ponieważ jest to nieszablonowa oferta, która łączy udogodnienia miasta ze spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł198 m² 6 313,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

W biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Kolbuszowa. Są domy, które się ogląda, i są takie, do których chce się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł85,37 m² 6 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem Wiązownica Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jeden z domów szeregowych w inwestycji zlokalizowanej w Wiązownicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł170 m² 3 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż solidny i zadbany dom jednorodzinny w Szczepańcowej przy ul. Długiej. Lokalizacja zapewnia bliskość do Krosna oraz szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł164 m² 5 786,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rzeszowie, przy ul. Na Skały, zaledwie 1,5 km od Rynku. Nieruchomość łączy w sobie doskonałą lokalizację blisko centrum z komfortem domu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł237,50 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 237,5 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Osmeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł217,50 m² 4 363,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom pod rzeszowem Na sprzedaż przestronny, doskonale zlokalizowany dom pięciopokojowy położony w Racławówce, zaledwie kilkaset metrów od granicy Rzeszowa. Nieruchomość obejmuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 714 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom do remontu położony w Rzeszowie ul. Porąbki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną i bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiają: wyjątkową ofertę dla osób ceniących bezkompromisową jakość, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania. Prezentujemy funkcjonalny dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Biała (boczna ul. Sikorskiego). Dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 z działką 6,3 ara w miejscowości Łańcut. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146,40 m² 7 855,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł93 m² 7 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł176,60 m² 2 548,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wolnostojącego położonego na zgrabnej działce o powierzchni 21 arów w jednej z podprzemyskich miejscowości - Kupiatycze -.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł137,11 m² 4 011,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym otwartym Białobrzegi, powiat łańcucki Cena: 550 000 zł Stan: surowy otwarty do własnej aranżacji Działka: 11,31 ara Dom inspirowany projektem Archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

W ofercie Biura stoprocent Nieruchomości dom o powierzchni 140 M z osobnym mieszkaniem w budynku gospodarczym usytuowany na działce ponad 22ar w malowniczej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:428 m²

Tylko W domowe nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w postaci lewego segmentu do wykończenia zlokalizowany w Gnojnicy, w gminie Ropczyce, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł177 m² 2 937,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów. Dom ma pow. użytkową 143 m2. Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł139 m² 3 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Dom W stanie surowym zamkniętym Spokojna okolica | Blisko natury | Duża działka Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, budowany według cenionego projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej, w pierwszej linii zabudowy, na dużej działce o powierzchni 1260 m . Główne atuty nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domku całoroczneg o, rekreacyjno-letniskowego z garażem na sprzedaż w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł75 m² 5 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,98 ha, położona w miejscowości Widacz, w gminie Frysztak, województwie podkarpackim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł72 m² 67,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości puchacze (obręb geodezyjny Podemszczyzna) w gminie horyniec zdrój posadowionego na przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł83 m² 8 301,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ostatni dom w cenie mieszkania! bezczynszowy! Odbierz klucze już teraz i mieszkaj na swoim! Jeżeli szukasz mieszkania w Rzeszowie, ale marzysz o własnym ogrodzie ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 85 m na działce 35 arów w miejscowości Iwierzyce. Dom znajduję się na malowniczej działce wokół.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 165 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł122,30 m² 2 820,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 122,3 m2 położony w malowniczej miejscowości Golcowa w powiecie brzozowskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Terranest Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom znajduje się na osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł180 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Gotowy do zamieszkania, niezależny dom z widokiem | 5 pokoi | Gogołów Szukasz miejsca, do którego możesz wejść od razu i po prostu zamieszkać bez remontów, stresu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł125 m² 8 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Funkcjonalny i niezwykle atrakcyjny projekt domu. Prosta bryła przekryta dachem dwuspadowym ubrana jest w gustowne, nowoczesne dodatki oraz wykusz. Jasne barwy ścian harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje nieruchomość, która obejmuje działkę o powierzchni 800m2, na której posadowiony jest dom. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij