dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Rzeszów, ul. Słocińska Możliwość podziału na dwa mieszkania | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z klimatem - 186 m - Węgliska - tuż przy lesie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 186 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł131 m² 4 572,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wysoka Głogowska, w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł184 m² 3 885,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 184 m , położony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 34 ary, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł212 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m , zaprojektowany na indywidualne zamówienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł131,66 m² 4 549,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Wysoka Głogowska. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł240 m² 1 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom mieszkalny z dużym potencjałem adaptacyjnym przy drodze wojewódzkiej - idealny pod inwestycję lub usługi. Oferujemy na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom mieszkalny (parter, piętro, poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł112 m² 6 383,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom z dużym potencjałem | Łąka, gm. Trzebownisko | 715 000tys. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 112 m , położony na działce 7,2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Borek Stary, gmina Tyczyn. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z systemem smart zlokalizowany w Głogowie Małopolskim os. Zabajka. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł171,10 m² 7 890,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estates prezentuje Państwu 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 171 m , usytuowany na blisko 16 - arowej działce w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Widaczów. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 użytkowych znajduję się na działce 34 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 0,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości puchacze (obręb geodezyjny Podemszczyzna) w gminie horyniec zdrój posadowionego na przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł53,15 m² 2 238,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Spokojna lokalizacja | 7,85 ara | 119 000 zł Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 53,15 m , położony na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 7,85 ara.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom wolnostojący 150m2 | 3 pokoje | Błażowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 150m2, położony na działce o powierzchni 4 ary. Znajduje się on w centum Błażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem i miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 162m2 - pow. działki : 400m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł60 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2, z 2 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na os. Budziwój. Domy o powierzchni 119,23 m2 z garażem w bryle budynku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł160,38 m² 6 858,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, który czeka na Twój własny pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł60 m² 2 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów położona w miejscowości Pantalowice, w bardzo dobrej i wygodnej lokalizacji. Na działce znajdują się dwa budynki: - budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł258 m² 1 899,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł139 m² 8 633,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom w zabudowie szeregowej w samym sercu Mielca - idealny dla rodziny. Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł149 m² 6 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Atrakcyjny dom parterowy O pow. 149m gotowy do zamieszkania, działka 14,5 ar, lokalizacja ruda K. Przyszowa Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzni 108m2, usytuowany na dzialce 13a w miejscowości an.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł101 m² 3 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony na dużej, 42-arowej działce w malowniczej miejscowości Czarna Dolna w Bieszczadach. Nieruchomość składa się z murowanego domu o powierzchni 101.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł155 m² 6 122,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczym uzdrowisku Iwonicz-Zdrój. Dom o powierzchni użytkowej 155 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w Krościenku Wyżnym. Nieruchomość o powierzchni 109 m 2.