dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Medyka, powiat przemyski, woj. podkarpackie - na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok 70m2 usytuowany na działce o pow. 39 arów Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i urokliwej miejscowości Trzciana. Budynek o powierzchni 80 m usytuowany jest na działce o powierzchni 6 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż dom w gminie Lubenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu zlokalizowanego w malowniczej okolicy Rzeszowa. Ten tradycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz kompromisu między mieszkaniem a domem? Ta oferta na rzeszowskiej Słocinie łączy wygodę niskich kosztów utrzymania z luksusem własnego ogrodu i zamkniętego osiedla. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w Żółkowie doskonała inwestycja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150 m , położonego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 356 000 zł165 m² 14 278,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 638 m²

Wyjątkowa Willa do zamieszkania od zaraz. Połączenie tradycji z nowoczesnością. Dom położony jest przy Małej Pętli Bieszczadzkiej, w urokliwej i spokojnej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 627 m² 148,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki w sercu Bieszczad - Krzywe, gm. Cisna Mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o pow. 0,2627 ha, która zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,50 m² 8 364,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na 6-arowej działce, zlokalizowany w Rzeszowie w rejonie ul. Wojtyły (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy Granicy Rzeszowa z Zaczerniem. Inwestycja charakteryzuje się kameralną niską zabudową, ogrodami do mieszkań na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 600 zł76,08 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,08 m2 z dwoma balkonami zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym ,w malowniczej okolicy, z pięknymi widokami, o powierzchni 120 m2 oraz działką 1500m2. Usytuowany przy drodze asfaltowej, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z balkonem 6,31 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe, gotowe do odbioru mieszkanie w zabudowie szeregowej Rzeszów, os. Biała. Ogrzewanie podłogowe, dwa miejsca parkingowe, balkon i zero prowizji. Gotowe dla Ciebie bez czekania. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe + niezależna kuchnia Dostępne od 1 lipca! Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze w budynku z windą, znajduję się przy ul. Cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 244 zł79,89 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 79,89 m , zlokalizowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, na nowo powstałym osiedlu przy ul. Dębickiej ( adm. Nosówka).

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł188 m² 6 537,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 137,5 m2 znajduje się na 365 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz domu, który zamiast ciasnych kompromisów oferuje przestrzeń, w której każdy domownik w końcu odnajdzie swój własny azyl? Przy ulicy Wałowej czeka na Ciebie wyjątkowa, narożna.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje nowy budynek magazynowo - usługowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się w dzielnicy Staromieście przy ulicy Stanisława Trembeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Krótki opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze ewidencyjnym 1306/2, o powierzchni 12,50 a (0,1250 ha). Nieruchomość położona jest w cichym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 600 m² 405,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 16 arów, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł77 m² 1 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 0,3100 ha położoną w Łękach Dolnych.Nieruchomość składająca się z dwóch działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 520 m² 182,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To nie jest zwykła działka to Twój projekt na przyszłość! Dwie Działki z wz Zabajka k. Rzeszowa. Cena 549000 zł. W sprzedaży wyjątkowy grunt składający się z dwóch przylegających.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzone, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z 2 windami. Usytuowany w kompleksie mieszkaniowym Bryksy przy Ul. Krakowskiej.

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament mieszkaniowy 4- pokojowy na piętrze o powierzchni 88,73 m2 z balkonem typu loggia oraz poddaszem i prywatnym tarasem na dachu zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 115 zł3 001 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z pięknym widokiem w okolicy jeziora Solińskiego ? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Bukowiec na terenie gminy Solina.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł123 m² 15 040,65 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków Capital.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 5 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł134,50 m² 9 591,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł62,20 m² 4 003,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 927 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż klimatyczny dom z bali położony na ogromnej działce o powierzchni 6900 m2 w miejscowości Podborze koło Mielca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem w spokojnej okolicy, otoczonej naturą to jest to idealne mieszkanie dla Ciebie. Lokalizacja: tarnobrzeg, ul. Waryńskiego 14 Powierzchnia: 29m Układ: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w nowo powstającym budynku przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta,.