dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

120 000 zł1 422 m² 84,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, ul. Południowa, przemyśl m/u Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o pow. 14,22 ara, położona przy ulicy Południowej w Przemyślu. Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 8-10,7a w Głogowie Młp. pod lasem, mpzp Przedmiotem sprzedaży jest działka10,70a w zielonej okolicy miejscowości Głogów Małopolski przy ul. Bażantowej. Wymiary: szerokość 49m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż oferowany jest dom położony w bliskiej odległości od miasta Krosna w Miejscu Piastowym. Atrakcyjne położenie nieruchomości sprzyja prowadzeniu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,88 m² 7 952,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:834 m²

Dom parterowy do wejścia, blisko centrum miejscowości Wysoka Głogowska Dom parterowy do wejścia, blisko centrum miejscowości Wysoka Głogowska lokalizacja: nowoczesny dom parterowy zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 055 zł77,05 m² 13 589,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77,05 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł400 m² 3 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala handlowo-usługowa w Grębowie z możliwością powiększenia terenu inwestycyjnego Na sprzedaż wolnostojąca hala handlowo-usługowa w stanie surowym otwartym, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł986 m² 465,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę położonej w Rzeszowie na osiedlu Biała (obręb geodezyjny Biała II) - działka pod zabudowę jednorodzinną, z mediami w działce lub w drodze. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 47 arów, położona w miejscowości Cieszacin Wielki, gmina Pawłosiów, powiat jarosławski, województwo podkarpackie. Teren działki ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia o metrażu 360,7 m , zlokalizowana na poziomie 0 w budynku o charakterze usługowo technicznym ( o powierzchni 907 m ). Lokal doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

13,33 zł/m²900 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce, w powiecie przemyskim. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61 m² 12 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 2 piętrze budynku z windą, przy ul. Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzebuska koło Sokołowa Młp. 10ar. " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " OPIS NIERUCHOMOŚCI : 10ar, - wymiar działki 18m 55m - dojazd: drogą gminną asfaltową -.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 318 m² 317,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: gotowa działka budowlana o powierzchni 1318 m2, położona w Tyczynie w spokojnej, rozwiniętej części zabudowy jednorodzinnej przy ul. Kościuszki, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

83 999 zł1 450 m² 57,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż działki położone w urokliwej miejscowości Machnówka (gmina Chorkówka, powiat krośnieński na podkarpaciu). Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²109,52 m² 13 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowo - handlowo-usługowego ,u36" o powierzchni 109,52 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł180 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości Hermanowa, zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Rzeszowa. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 542 zł128,51 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnobrzegu, ul. Dworcowa. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni: 40a w miejscowości Wólka Podleśna k. Rzeszowa Oferta tylko u nas! opis nieruchomości: - sprzedawana działka: nr: 1221/2 - wymiar działki ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, jeszcze nie zamieszkiwane mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa, na Apartamenty Zamkowe II, przy ul. Kopisto 11. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²860 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu halę o powierzchni 860 m2 na terenie Rzeszowa przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie. Hala posiada: - wysokość około 7 m - rampa wyładowcza - jeden wjazd 2,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości okazja ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym Podwisłocze przy ulicy Podwisłocze 30/1 w Rzeszowie. Lokal ma 35 m2 z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 4995 m2, położona w miejscowości Chotyniec, gmina Radymno. Teren oferuje szerokie możliwości zagospodarowania idealny pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,08 m² 4 494,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiamy wyjątkowo przestronne mieszkanie, zlokalizowane w samym sercu Tarnobrzega, z balkonem, w budynku zbudowanym z cegły, dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 60,08.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Przeworsk, przy ul. Lubomirskich 31. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w Rymanowie-Zdroju (woj. podkarpackie) - renomowanym mieście uzdrowiskowym. Budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł53,16 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Adres: ul. Ściegiennego 7, stalowa Wola Powierzchnia najmu: 420,66 m2 Liczba pomieszczeń: 23 Grunt: dz. ewid. nr 366 o pow. 0,0508 ha Cena: 33,00 zł netto/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 031 m² 297,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w kształcie prostokątna, delikatnie nachylona o powierzchni 41,12 ar, zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Słoneczny Stok. Wjazd do działki utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w oddzielnym budynku - 2500 zł, najem okazjonalny Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł66 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości mintproperty ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 66 mkw położonego w centrum Mielca.W skład mieszkania wchodzą:salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 055 zł55,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M44 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł521 m² 4 222,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ten w pełni funkcjonalny obiekt warsztatowo-biurowy zlokalizowany jest w miejscowości Lubzina tuż obok Dębicy, i leży w strategicznym punkcie przy trasie dk94. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł8 575 m² 4,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Sieklówka - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł119,23 m² 6 206,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,23 m2 z garażem i ogrodem powierzchni ok. 50 m2. Dom znajduje się na II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 50,16 m , z prywatnymi ogródkami o metrażu od 56 do 75 m . Kameralna inwestycja w zabudowie dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Krosna - przy ul. Podwale. Lokalizacja stanowi jeden z największych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,22 m² 16 161,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,22 m2 przy ulicy Pigonia. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja na mapie Rzeszowa, położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²118 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jarosław, podzamcze, część miasta biurowo - handlowa, do wynajęcia lokal użytkowy na terenach usługowych miasta Jarosław o powierzchni 118 m2 położony na 1 piętrze w budynku + parking.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale pod biura, kancelarie, gabinety psychoterapii, kosmetologię itp. Aktualnie dostępne powierzchnie: nr 117 o pow. 14,70 m2 x 57,00 zł Nr 129 o pow. 15,90 m2 x 57,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 300 m² 121,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu 23 arowej działki w Lubenii przy drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana na wzgórzu. Wymiary 44 m szerokości x 70 m długości. Na działce Warunki Zabudowy na dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij