dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia, bez prowizji i podatku pcc, faktura vat. Zapraszam do zobaczenia lokalu usługowo/handlowego w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Zlokalizowany jest na osiedlu Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w miejscowości Besko, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem o użytkowej powierzchni 26,68m2 (42,53m2 po podłodze)oraz dwoma miejscami postojowymi. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł8 913 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze 448 zlokalizowana w Czeluśnicy, gmina Tarnowiec, woj. podkarpackie. Podstawowe informacje: powierzchnia 89,13 araklasy gruntu: użytki orne - iiia, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem ul. Czarnieckiego, 27 m Biuro bip Smart Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 27 m , usytuowanej na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Spektakularna przestrzeń 110m2 z 4-metrowym salonem mieszkanie dla odważnych To propozycja dla tych, którzy nie szukają kolejnego mieszkania , lecz miejsca z charakterem. Prawie 4-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Tajęcinie, tuż przy granicy z Rzeszowiem. Mieszkanie o powierzchni około 32 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnych domów parterowych w Pogwizdowie koło Rzeszowa Z przyjemnością prezentujmy nowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących położonych w Pogwizdowie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna widokowa na wzgórzu, media, 150m od zabudowań 45 arowa kształtna działka o wymiarach 50x90m, krótszym bokiem przylegająca do drogi gminnej asfaltowej. Lekki stok północno-zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł207,29 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 003 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Nowym Borku, zrealizowany według projektu Willa Parkowa 6 położony na ogromnej, 40-arowej działce na wzgórzu z pięknym widokiem, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł1 465 m² 1 501,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 877 m²

Gotowa inwestycja z ogromnym potencjałem tylko 5 minut od Przemyśla. Jeśli szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia może pracować na Twój kapitał, ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł89,15 m² 5 552,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupoziomowego znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ul. Mickiewicza w Przemyślu. Jest to oferta dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na wynajem - 55,42 m | Parter | Witryna | Panorama Kwiatkowskiego Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55,42 m , zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł4 225 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wołkowyja gmina Solina, na sprzedaż działka budowlana Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 42,25 ar na którą wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi usytuowaną w Krośnie o powierzchni 19,42 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

98 800 zł1 300 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 13 arów położoną nieopodal drogi krajowej nr 9. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 997 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Munina / ul. Morawska W ofercie sprzedaży działka o charakterze budowlano-rolnym położona w Muninie przy ul. Morawskiej. W sąsiedztwie łąki i pola uprawne idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Blisshome Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, w urokliwej i spokojnej dzielnicy Biała. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł922 m² 341,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchni od 922 do 1416 m , położone w Rzeszowie - Zwięczycy jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To miejsce, gdzie można.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł6 089 m² 6,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę częściowa zalesiona w miejscowości Podniebyle w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Jedlicze. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Krosna, przez Jedlicze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł165 m² 5 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a poranki witają Cię śpiewem ptaków ten dom w Radawie jest wyjątkową propozycją. Położony na samym końcu wsi, tam gdzie kończy.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal wolnostojący bezpośrednio przy ruchliwej drodze. Budynek jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję położoną w Mogielnicy, gminie Boguchwała. Tylko 20 mieszkań w zabudowie szeregowej z ogrodani od 37m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

8 191 920 zł1 284 m² 6 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek magazynowo - biurowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Załęskiej. Opis budynku: - całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł52,70 m² 8 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przestronne i pełne światła mieszkanie w świetnej lokalizacji tylko kilka kroków od centrum Rzeszowa. Zobacz, dlaczego ta nieruchomość może być Twoim nowym, wyjątkowym miejscem do życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 €1 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A z obsługą logistyczną w Rzeszowie, blisko A4 Zalety: - szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,01 m2 z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł56,41 m² 7 977,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Dobre Klucze prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego znajdujący się na os. Matysówka, ul. Wichrowa oznaczony numerem technicznym A8. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki zaledwie 3 km od granicy miasta Rzeszowa. To wyjątkowa okazja dla osób szukających miejsca w sercu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł8 600 m² 4,53 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

380 000 zł129,23 m² 2 940,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 129,23 m w stanie surowym otwartym w miejscowości Jagodnik w gminie Cmolas. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 97 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 500 m² 259,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona