dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 268 ogłoszeń

459 256 zł33,04 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka Olszynki Park, ul. Fryderyka Szopena, rzeszów Lokalizacja: olszynki Park prestiżowa inwestycja w samym centrum Rzeszowa, tuż obok Filharmonii Podkarpackiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 035 zł61,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 61.55m2 w stanie deweloperskim do wykończenia. Blok został oddany do użytkowania w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 115m2, zlokalizowany przy ulicy Króla Stanisława Augusta. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

14,29 zł/m²413 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić do wynajęcia lokal o powierzchni ok 413 m2 znajdujący się w miejscowości Roźwienica w okolicy Jarosławia.Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł4 700 m² 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną przeznaczoną pod usługi usytuowaną w Krośnie na ulicy Bieszczadzkiej. Działka ma powierzchnię 47.

Szczegóły ogłoszenia

60,62 zł/m²80 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowo - usługowy | klimatyzacja | parking | dostęp 24/7 Park Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalny lokal usługowo - biurowy o powierzchni 80 m2 z dostępem 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 200 m , położony w ścisłym centrum Rzeszów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze i posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w miejscowości Racławówka - niespełna 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Nisku, w spokojnym i zielonym miejscu idealnym pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Okolica oferuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działki na sprzedaż Osiek Jasielski. Na sprzedaż działki budowlane z warunkami zabudowy - widokowa lokalizacja przy potoku! Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka znajdująca się w Tyczynie niedaleko szkoły podstawowej i parku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka posiada powierzchnię 20.65ar. Wjazd na nią.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowoczesne Mieszkanie 70 m z Narożnym Ogrodem - ul. Załęska w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu nowego budownictwa, prywatnej przestrzeni zielonej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje inwestycję realizowaną przy Al. Sikorskiego, dzielnica Zalesie w Rzeszowie. Prezentowane mieszkanie o metrażu 58.39 m2. Są również dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowy dom szeregowy z garażem, ogrodem i licznymi udogodnieniami w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Budziwojskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 900 zł146,68 m² 10 566,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:841 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż dom nr 1. Jest to jeden z czterech nowoczesny - domów jednorodzinnych premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 500 zł32,50 m² 43 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę położoną w Rzeszowie- matysówka. Działka o powierzchni 32.5 ara położona przy ulicy Pienińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

163 900 zł893 m² 183,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,93 ar położona w miejscowości Chmielnik, zaledwie 3,5 km od granic Rzeszowa. Nieruchomość posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. św. Marcina opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 50,16m2 + ogródek - piętro: parter z 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł25,51 m² 84,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękną kawalerkę do wynajęcia, znajdującą się w Rzeszowie przy ul. Solidarności w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***promocja*** Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł88 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dobry adres nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze prosperujący budynek usługowo - handlowy (groszek) wraz z towarem i wyposażeniem. Powierzchnia całego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących parceli w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom szkieletowy na sprzedaż Węgliska (woj. podkarpackie) Cena: 849 000 zł Pow. użytkowa: 111,70 m Działka: 8 arów 4 pokoje | 2 łazienki + 2 wc | Garaż | Taras 18 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 132 m² 38,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż działkę położoną w Lipinach, gm. Pilzno.Nieruchomość o powierzchni 0,5132 ha (powierzchnia działki do zagospodarowania ok. 0,4000.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Szukasz domu na wynajem dla pracowników lub pod siedzibę firmy w idealnej lokalizacji? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł65,56 m² 5 323,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości property oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 65,5 m , położone na 1 piętrze domu jednorodzinnego przy ul. Cegielnianej w Dębicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu funkcjonalną i przestronną halę magazynową o dużym potencjale użytkowym, zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej (1) - w bardzo atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Zaczerniu. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł166,80 m² 4 370,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w stanie deweloperskim z dużą działką oraz budynkiem gospodarczym! Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronny, murowany dom o powierzchni ok. 200 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Markowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

394 400 zł986 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów, biała , działka o. 10 ar Tylko u nas - Położona na południo-zachodnim stoku, co sprawia że jest to miejsce nasłonecznione - Równa, ustawna a zarazem widokowa - Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Dom o powierzchni 83 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 2,15 a.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerach ewidencyjnych 1248/12, 1251/10.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 700 m² 252,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,00ara, położona w miejscowości Jasionka, w powiecie Rzeszowskim. Dojazd do działki Gminną drogą Asfaltową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²45,58 m² 1 094 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Przeworsk, przy ul. Lubomirskich 31. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Hruszowice o powierzchni 200 m2. Oferuję dom o powierzchni około 200 m2 w skład domu wchodzi. 4 pokoje 2 łazienki korytarz garaż piwnica garderoba. Nieruchomość jest uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł169 m² 6 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:758 m²

Poszukujesz domu do zamieszkania na terenie gminy Cisna z możliwością wynajmu krótkoterminowego ? Przedstawiamy na sprzedaż budynek mieszkalny położony w samym centrum miejscowości Wetlina.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,50 m² 9 208,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami zlokalizowane w samym centrum Łańcuta. Mieszkanie o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł367 m² 1 495,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Krościenko Wyżne , powiat krośnieński, woj. podkarpackie. Dom posadowiony jest na dwóch działkach.

Szczegóły ogłoszenia

416 900 zł4 943 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Niwiska, w spokojnej i zielonej okolicy - za szkołą, w miejscu cichym, z ładnymi widokami. Teren jest lekko.