dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

459 000 zł54 m² 8 517,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkanie z ogródkiem! Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 3 pokojowe w Łańcucie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nisko

Nisko,podkarpackie

475 000 zł120 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam nowy dom parterowy o pow. 120m2 w Racławicach przy ul.Kwiatowej.Stan surowy otwarty.Działka 7a, ogrodzona, kształtem zbliżona do kwadratu.Wszystkie media w drodze.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jazowa

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł70 m² 9 553,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Rzeszów, ul. Jazowa, drabinianka Oferujemy na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,03 m , zlokalizowane w cichej i popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego mieszkania w Rzeszowie w inwestycji której nie muszę Państwu przedstawiać- panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie w południowej części Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: - wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł36 m² 14 456,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,90 m2 po generalnym remoncie na ul. Wincentego Pola tylko 2 km od rynku W rzeszowie. Mieszkanie jasne, z nowoczesnym wnętrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Mieszkanie znajduję się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ropczycka

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł537 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rzeszów ul. Ropczycka - działka pod budowę domu 0,0537 ha działka w kształcie prawie kwadratu o wymiarach 24x22m przylegająca do drogi asfaltowej. Prosta, równa w nowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sołonka

Sołonka,podkarpackie

599 000 zł24 300 m² 24,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:24 300 m²

Do sprzedania widokowa działka o powierzchni 2,43 Ha zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sołonka w powiecie rzeszowskim (gmina Lubenia). Oferowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł50 m² 8 316,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,9m2, położone na 4. piętrze niskiego bloku przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi oraz oddzielnej kuchni. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w niskim budynku wielorodzinnym w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Mieszkanie znajduje się na parterze, ma powierzchnię około 60 mkw i dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Osobnica

Osobnica,podkarpackie

40 257 zł5 751 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki rolne w miejscowości Osobnica woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Jasło. Najbliższym miastem jest Jasło ok. 10 km. Działki pod lasem na wzniesieniu. Teren piękny widokowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo im. Rozstrzelanych 1 czerwca 1943r.

Rzeszów,podkarpackie

2 754 000 zł230 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Bezpośrednio - Zapraszam do zakupu powierzchni biurowych w nowo wybudowanym reprezentatywnym biurowcu w Rzeszowie przy ul. Twardowskiego 5. Budynek równoległy do Al. Armii Krajowej co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł59 m² 9 174,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze prezentuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,75 m2 wraz z przynależną piwnicą położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł143 m² 7 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Rzeszowie ul. Gościnna. Budynek środkowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

750 000 zł5 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna widokowa- działka 49,9 arów-w kształcie prostokąta o wymiarach ok 65 x 76 m2, znajdująca się w miejscowości -niechobrz- w otoczeniu lasów, pól oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

4 150 zł60 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem 2-pokojowy apartament o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze inwestycja "capital towers". Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną przy ulicy Kościuszki w Tyczynie. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olchowa

Olchowa,podkarpackie

80 000 zł1 103 m² 72,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura stoprocent nieruchomości działka posiadająca wydane warunki zabudowy idealnie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego oraz wydane pozwolenie na budowę. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ostatnie mieszkanie na inwestycji znajdującej się w dzielnicy Słocina. Mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

299 000 zł10 107 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża przyszłościowa działka ze wszystkimi mediami Duża działka przy dr publicznej z dostępem do wszystkich mediów idealna pod podział. Kształtna, równa działka o wymiarach ok 85x120m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stary Żmigród

Stary Żmigród,podkarpackie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Polecam do sprzedaży dom murowany w miejscowości Stary Żmigród powiat Jasło woj. Podkarpackie.Dom o powierzchni około 120 m 2 położony na działce o powierzchni 39 ar. środek domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wolnostojący dom położony w Rzeszowie ul. Podkarpacka przy Drodze Krajowej nr 19. Nieruchomość idealna pod działalność handlowo usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zręcin

Zręcin,podkarpackie

39 000 zł1 861 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu i szukasz malowniczej działki w doskonałym miejscu? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Prezentowana oferta spełni powyższe oczekiwania. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro rzeszowskie-nieruchomości ma do zaoferowania nowa inwestcje! nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

400 260 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,12 m2, znajdujące się na 2 piętrze nowo powstającego, ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł151 m² 8 266,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowy, nigdy wcześniej niezamieszkały 5-pokojowy dom z garażem w bryle budynku przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Zamieszkaj jeszcze w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

610 614 zł68 m² 8 945,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jesteś na etapie rozwoju swojego biznesu, a może zaczynasz przygodę jako przedsiębiorca i szukasz nowego miejsca, doskonałego miejsca na mapie Rzeszowa? To mam dla Ciebie idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Ropczyce,podkarpackie

299 000 zł37 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Ropczycach. Oto poszukiwana nieruchomość w Ropczycach - gotowe mieszkanie do wprowadzenia! Nie wymaga wkładu finansowego. Biuro nieruchomości dk Brokers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straszydle

Straszydle,podkarpackie

209 000 zł7 600 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezwykle przepiękna działka widokowa 76 arów w malowniczej miejscowości Straszydle- gmina Lubenia, zaledwie 21 km od centrum Rzeszowa. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

1 850 zł28 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesna kawalerka z miejscem postojowym przy ul. 9 dywizji Piechoty w Rzeszowie - os. Carpatia. Nieruchomość o łącznej pow. 28m2 położona jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Res Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej położonych 10 min od Rzeszowa, w miejscowości Tyczyn. Do zaoferowania mamy 2 typy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 350 000 zł197 m² 6 852,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Przedstawiamy Państwu nowy dom jednorodzinny o powierzchni 156,7m2, znajdujący się na 5 arowej, ogrodzonej działce, położonej w Głogowie Małopolskim. Dom budowany wg. projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

13 440 000 zł1 120 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Krogulskiego

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł102 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej , znajdujący się w Rzeszowie , w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Staromieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł96 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Piękne mieszkanie dwupoziomowe 96m2 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w Rzeszowie Lokalizacja: ul. Miejska Powierzchnia: 96 m Cena: 680 000 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł50 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 49,7 m2 przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Boya-Żeleńskiego

Rzeszów,podkarpackie

37,50 zł/m²20 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia dobrze doświetlony lokal o powierzchni 20 m , idealny pod działalność biurową. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu wykończonego w wyższym standardzie mieszkania w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej- nowy blok bryksy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

115 000 zł1 053 m² 109,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 1053 m , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Rakszawa. Ta płaska, kwadratowa parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kosina

Kosina,podkarpackie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok 240 m2, usytuowany na pięknej, dużej działce o powierzchni 24 arów. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie widocznym na zdjęciach, umeblowanie pozostaje.