dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

810 000 zł117 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Typ oferty: dom na sprzedaż Lokalizacja: rzeszów, ul. Sikorskiego Cena: 810 000 zł (6 923,07 zł/m ) Rynek: pierwotny Forma własności: własność Charakterystyka domu: - powierzchnia: 117 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł136 m² 6 251,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości domy wolnostojące o powierzchni 135,8 m2, usytuowane na działce o powierzchni od 5,21a do 6,26 a. Domy znajdują się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malinie

Malinie,podkarpackie

450 000 zł113 m² 3 984,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 83,9m2 w stanie surowym zamkniętym z możliwością sprzedaży w stanie deweloperskim lub wykończonym pod klucz. Dom znajduje się na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł54 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu nowa inwestycje zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej dostępne mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,46 m2 z dużym ogrodem. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 usytuowane na 3 piętrze. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł65 m² 8 820,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z garażem oraz tarasem ulokowane na pierwszym piętrze inwestycji w niskiej, dwulokalowej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strażów

Strażów,podkarpackie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:639 m²

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: hala biurowo-usługowa znajduje się w Strażowie, w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzierdziówka

Dzierdziówka,podkarpackie

580 000 zł164 m² 3 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny dom, w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Dzierdziówka, zaledwie 14 km od Stalowej Woli. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzecze

Zarzecze,podkarpackie

660 000 zł4 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną z bezpośrednim zjazdem z drogi krajowej dk19 w miejscowości Zarzecze, gmina Boguchwała. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

381 632 zł43 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro rzeszowskie- nieruchomości przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam dla Państwa unikatową ofertę mieszkanie 4- pokojowego z garażem W bryle budynku oraz z komórką lokatorską, ostatnie takie mieszkanie na rynku dostępne jeszcze w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Rzeszów,podkarpackie

66,67 zł/m²8 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w samym centrum Miasta opis lokalu: - lokal składający się z jednego pomieszczenia - Lokal posiada przyłącze wodno-kanalizacyjne. - wymiary lokalu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł53 m² 12 334 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty mieszkanie 2-pokojowe 10 piętro gotowe do wprowadzenia nowe budowinctwo umeblowane balkon bezpieczny zakup opis Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na 7 piętrze bloku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł43 m² 8 045,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia nieruchomość inwestycyjną - mieszkanie na Ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Doskonała lokalizacja - na nogach 10 minut do centrum miasta. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł60 m² 7 394,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje i ogród dla każdego lokalu! nowa inwestycja! Mieszkanie czteropokojowe z ogrodem i balkonem, w stanie deweloperskim. W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

686 480 zł86 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Oferta sprzedaży narożnego segmentu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 85,81 m2, a powierzchni użytkowej 83,96 m2 z ogródkiem 56,65 m2 na osiedlu Dworzysko. 1. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

522 340 zł64 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

457 780 zł49 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

/ popiełuszki /doskonała lokalizacja / 2 pokoje / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość położona na 4 piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

636 972 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowopowstającym osiedlu, zlokalizowanym tylko 5 km od centrum Rzeszowa wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku naukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości, dom w zabudowie bliźniaczej. Wykończony, gotowy do zamieszkania. Atutem nieruchomości jest ciche, spokojne osiedle oraz szybki dojazd do drogi S19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie,podkarpackie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam siedlisko w miejscowości Łęki Strzyżowskie 167 , gmina Wojaszówka 38 - 473 , powiat Krośnieński , Podkarpacie. Dzialka numer 1282.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

628 000 zł55 m² 11 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia państwu nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2 przy ulicy Wieniawskiego, usytuowane jest na 1 piętrze, siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Łańcut,podkarpackie

495 000 zł55 m² 8 854,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty Piłsudskiego Centrum Miasta 55 m 2 pokoje komórka lokatorska Jasne wnętrze Nowe Budownictwo możliwość aranżacji wnętrza balkon winda Opis : Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

367 392 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości z przyjemnością prezentujemy unikalną inwestycję mieszkaniową, która zakończy swoją realizację w IV kwartale 2024 roku. Oferujemy mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Głogów Małopolski,podkarpackie

549 000 zł60 m² 9 105,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60.29m2, zlokalizowanego przy ulicy Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy 9 Dywizji Piechoty o powierzchni 28 m2 usytuowane na 12 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł89 m² 13 482,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości apartament o powierzchni 88,92 m , znajdujący się na ostatnim, 7 piętrze w bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal położony przy ul. Krakowskiej o powierzchni 34 m2 usytuowane jest na parterze składa się z trzech pomieszczeń w tym jeden z witryną. Układ pomieszczeń - główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Krosno

Krosno,podkarpackie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44 m 2 w centrum miasta Krosna. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

412 650 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

556 295 zł72 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje z balkonami o powierzchni 71,78 m2 zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczny Stok

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł847 m² 412,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka o powierzchni 8,47 a, położona w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strzebowiska

Strzebowiska,podkarpackie

1 050 000 zł225 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż świeżo wybudowany ośrodek wypoczynkowy położony w Bieszczadach w miejscowości Strzebowiska powiat leski gmina Cisna na 15 arowej działce z dogodnym parkingiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

452 910 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł37 m² 59,54 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,95 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe i komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej o powierzchni 64m2 na drugim piętrze. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubzina

Lubzina,podkarpackie

189 000 zł2 295 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Biurze Doradzamy Nieruchomości - Działka w miejscowości Lubzina opis nieruchomości: - wymiary działki: 43 m x 53,5 m - powierzchnia 2295 m2 - działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł77 m² 8 558,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne 4 pokoje z oddzielna kuchnią na drugim piętrze mieszkanie dwu stronne zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem dom z pięknym ogrodem zlokalizowany w Trzebownisku o powierzchni 300 m2 wraz z 2 stanowiskowym garażem w bryle domu. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości nowa, wcześniej nigdy niezamieszkała kawalerka z klimatyzacją. Mieszkanie znajduję się przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnię to ok. 20m2,.