dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Ropczycach - tylko 25 minut od Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

549 000 zł82 m² 6 683,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w niskim budynku wielorodzinnym w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko Mieszkanie znajduje się na poddaszu, ma powierzchnię całkowitą 82,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł84 m² 8 651,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza

Tyczyn,podkarpackie

339 000 zł1 235 m² 274,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1235 m2 , położona w Tyczynie przy ul. Mickiewicza, na wzniesieniu, z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie biura Estaton mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka w Rzeszowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł68 m² 8 834,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na kameralnym osiedlu blisko centrum Łańcuta (2,5 km) w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej (odzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł59 m² 5 639,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku na os. Kazanów, przy ul. Opalińskiego, trzypokojowe, położone w bloku na III piętrze. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Radymno,podkarpackie

230 000 zł33 m² 6 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki gotowej do zamieszkania zlokalizowanej w centralnej części Radymna przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 718,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, komfortowe mieszkanie z ogromnym widokowym balkonem znajdujące się przy Al. Wieniawskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

669 000 zł83 m² 8 068,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

! oraz podatku pcc! dostępność: II kwartał 2026 r. Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

675 000 zł83 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 290 000 zł140 m² 92,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić murowano-drewniany dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 140 m2 zlokalizowany w południowej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się kameralną niską zabudową, ogrodami do mieszkań na parterze oraz poddaszami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł38 m² 11 534,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż, nowe wykończone,nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Położone od strony południowej na pierwszym piętrze w niskim nowym bloku z windą, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 805,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

120 000 zł1 049 m² 114,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Niechobrzu koło Rzeszowa, o powierzchni 10,49 a. Działka położona przy punkcie widokowym w Niechobrzu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Os. Wilkowyja na Ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie położone w niskim 3 piętrowym budynku na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się przy ul. Lwowskiej z świetnym dojazdem do centrum Rzeszowa. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzebownisko,podkarpackie

439 000 zł52 m² 8 392,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Trzebownisku. Główne informacje o nieruchomości: * ostatnie mieszkanie na inwestycji znajdujące się na parterze * 3 pokoje + taras *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł33 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie 33 m | Świetna lokalizacja | ul. Dąbrowskiego Rzeszów Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji idealnego pod inwestycję lub do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoffmanowej

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł50 m² 11 268,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m położone przy ulicy Hoffmanowej w Rzeszowie. Mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zaczernie,podkarpackie

547 520 zł38 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! oraz podatku pcc! Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ekskluzywną ofertę sprzedaży gustownie wykończonego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 37,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł47 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (umowa najmu okazjonalnego), o pow.46,66m2 w nowym bloku z 2014r. zlokalizowane w bliskiej odległości od Politechniki przy ul.Architektów osiedle Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Łańcut

Łańcut,podkarpackie

410 zł28 m²

 

Piętro:5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Wynajmę pokój z balkonem i patio, który mieści się na ostatnim 5 piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym, nowym osiedlu. Jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Niewiadomskiego

Przemyśl,podkarpackie

1 700 zł32 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajmę pokój w komfortowym mieszkaniu po generalnym remoncie na wysokim parterze w spokojnej kamienicy z parkingiem przy ul. Niewiadomskiego o pow. 33m2 + piwnica 4m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł142 m² 5 285,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,7 m2, położony na osiedlu Budziwój. Zakończenie inwestycji planowane jest w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Leżajsk,podkarpackie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości leżajsk, w powiecie leżajskim, gmina Leżajsk. Na sprzedaż mieszkanie - odrębna własność lokalu, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębno

Dębno,podkarpackie

750 000 zł247 m² 3 030,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości dębno, gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł55 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,37 m2, usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z 2025 r. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Drohobyczka

Drohobyczka,podkarpackie

100 000 zł3 360 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drohobyczka gmina Dubiecko, do sprzedaży działki rolne oraz tereny leśne o łącznej powierzchni 3 ha 36 arów. Działki o powierzchniach: - 0,6800 ha - lasy - 0,7200 ha - grunty zadrzewione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

398 000 zł21 m² 18 694,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz widokową działkę o pow 21,29 ara w cichej i spokojnej okolicy w Borku Starym, która znajduje się 8 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na Matysówce, przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63 m² 10 326,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,85 m przy ul. Iwonickiej 36 w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł90 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 90 m2 w niskiej zabudowie szeregowej przy ulicy Jana Pawła II. Mieszkanie posiada okna wychodzące na północ i południe. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czudec,podkarpackie

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 m²

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, w którym każdy dzień smakuje jak odpoczynek! Basen, jacuzzi i totalny chill bez wyjazdów, bez rezerwacji! To wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m Osmeckiego 1, rzeszów | Bez pośredników Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie ul Osmeckiego 1 w Rzeszowie. Doskonała lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Rzeszowie Aleja Kopisto, apartamenty Zamkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Krosno

Krosno,podkarpackie

38,24 zł/m²102 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy na parterze o powierzchni 102 m 2 , na osiedlu Traugutta, położony przy jednej z ruchliwych.