dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Lesko,podkarpackie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,29 m , zlokalizowane na I piętrze bloku przy ul. Słowackiego w Lesku. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sanok

Sanok,podkarpackie

958 160 zł6 844 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6844m2 położonej w mieście Sanok, w malowniczej dzielnicy Olchowce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

65 000 zł1 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy 13-arowe działki z warunkami zabudowy oraz pełnym uzbrojeniem w widokowej górzystej w otulinie lasu. Wielopole skrzyńskie pow.ropczycko-sędziszowski na sprzedaż 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

572 250 zł76 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

457 000 zł35 m² 13 181,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 34m2 plus dodatkowo 10 m2 antresoli, usytuowanego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł105 m² 6 502,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 104,57m2 na działce o powierzchni 1,42 arów. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Boguchwała,podkarpackie

357 479 zł40 m² 8 899,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł39 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | 39,40 m2 | ul. Cicha | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 39,40 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Matejki

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł100 m² 6 820,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż lokal w ścisłym centrum miasta Rzeszowa (rynek). Nieruchomość inwestycyjna! Znajduje się w miejscu gdzie jest duże nasilenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżowska

Sanok,podkarpackie

295 000 zł50 m² 5 936,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej na II piętrze o powierzchni 49,69 m . W 2011 roku przeprowadzono remont generalny. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

425 000 zł63 m² 6 789,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2 w stanie deweloperskim do wykończenia na osiedlu Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lesko

Lesko,podkarpackie

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu nieruchomość w Lesku - Wola Postołowa składającej się z trzech rekreacyjnych działek w Bieszczadach o łącznej powierzchni 32ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

406 000 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w Dębicy - Twoje miejsce do zamieszkania lub inwestycja! Mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym, niskim 2-piętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Bałtyckiej 39b. 4 piętro w budynku 7-piętrowym oddanym do użytku w 2025 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

510 975 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,85 m2 + balkon. Mieszkanie dostępne od ręki w kameralnym bloku przy granicy Rzeszowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiedno

Pobiedno,podkarpackie

495 000 zł113 m² 4 386,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim z 2010 roku w miejscowości Pobiedno w gmina Bukowsko. Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu pod lasem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Cegielnianej o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

655 907 zł79 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 79,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

579 000 zł130 m² 4 454,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji w Wysokiej Głogowskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Przeworsk,podkarpackie

359 000 zł60 m² 5 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie (60,29 m ) zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Ignacego Krasickiego w Przeworsku. Lokal jest umeblowany, do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

357 479 zł40 m² 8 899,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tyczyn,podkarpackie

530 000 zł74 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni 73,83m2 z balkonem i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Mieszkanie posiada antresole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przysietnica,podkarpackie

310 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego usytuowanego na sporej, ponad 9 arowej działce w miejscowości Przysietnica Dane techniczne oraz atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

493 000 zł36 m² 13 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: | komfort | przestrzeń | widok na zieleń | wysoki standard | brak czynszu | gotowe do zamieszkania | | ogród 150 m | działka W cenie | prywatność | szybki dojazd do centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyna

Cieszyna,podkarpackie

3 000 000 zł598 m² 5 019,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 355 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek usługowo-produkcyjny, oddany do użytkowania w 2021 roku, zlokalizowany w miejscowości Cieszyna, powiat strzyżowski, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

445 000 zł55 m² 8 117,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Boguchwale komfortowe mieszkania w zabudowie dwulokalowej. Biuro nieruchomości Eagles estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wujskie

Wujskie,podkarpackie

275 000 zł3 600 m² 76,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. 36 arów nr 72/1 w miejscowości Wujskie, gmina Sanok z wz - ważną bezterminowo decyzją o warunkach zabudowy z możliwością budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł49 m² 10 883 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Nowe Miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m , znajdującego się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru | 4 pokoje | miejsce W garażu podziemnym I komórka W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Buszkowice

Buszkowice,podkarpackie

12 zł/m²450 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu budynku użytkowego zlokalizowanego w Buszkowicach obiektu, który dzięki swojej funkcjonalności i dogodnej lokalizacji świetnie sprawdzi się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł85 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nawsie

Nawsie,podkarpackie

26 500 zł700 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralna enklawa ciszy - 3 działki rekreacyjne z wz w sercu natury Nawsie Gmina Wielopole Skrzyńskie W ofercie sprzedaży trzy wyjątkowe działki rekreacyjne, położone w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł43 m² 10 352,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pełkinie

Pełkinie,podkarpackie

419 000 zł185 m² 22,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestrzeń, potencjał i funkcjonalny układ idealny dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż solidny, wolnostojący dom z 1975 roku, wybudowany z cegły o powierzchni użytkowej 184,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

713 120 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łukasiewicza

Jasło,podkarpackie

349 900 zł200 m² 1 749,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna Inwestycja z Ogromnym Potencjałem Dwukondygnacyjny Dom z Lat 70- tych w Jaśle! Odkryj wyjątkową szansę na inwestycję w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przemyśl,podkarpackie

750 000 zł219 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

Jeżeli zależy Ci na domu w doskonałej lokalizacji to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w Przemyślu przy ul. Wilczańskiej, w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszcze

Leszcze,podkarpackie

79 300 zł1 156 m² 68,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 13.34ar - LESZCZE, PODKARPACKIE Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwie atrakcyjne działki o powierzchni 11,56 ar ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Humniska

Humniska,podkarpackie

55 000 zł4 048 m² 13,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki rolne nr 1971/5 i 1971/6 w miejscowości Humniska, w gminie Brzozów o łącznej powierzchni 4048 m2. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł1 010 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa z warunkami zabudowy Rzeszów, matysówka | 10,10 ara Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 10,10 ara, położona w malowniczej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

155 120 zł1 108 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle W nowej wsi Działki z wz, wodą i przygotowaną drogą wewnętrzną. Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z komfortem, a proces budowy domu zaczyna się bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij