dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Rynek pierwotny

869 000 zł138,09 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny 5 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 151m2 (użytkowej 138 m ), usytuowany na ponad 13 ar działce! Dom w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, 4- pokojowy o powierzchni 89,95 m2 z prywatnym tarasem i ogródkiem. Usytuowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63,53 m² 8 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję złożoną z zaledwie sześciu mieszkań, wybudowaną na osiedlu Budziwój przy ul. Miejskiej. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 268 m² 101,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cmolas Działka Budowlana 12,68 ara Cmolas, gmina Cmolas działka budowlana 12,68 ara na dom jednorodzinny Tylko u nas! opis nieruchomości: - powierzchnia: 12,68 ara - Wymiary: 42,3m x 30m - Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

146 zł581 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jedlicze przy ulicy Kolejowej. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

W sprzedaży przestronny, wolnostojący dom zlokalizowany w Mogielnicy/obok Boguchwały. Szybki i wygodny dojazd do Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 163m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu lokal komercyjny o powierzchni 80 m , zlokalizowany przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów (900 m ), położoną w malowniczej miejscowości Wołkowyja w gminie Solina. Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 051 zł52,59 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b3m15) o powierzchni 52.59 m (55.13 m po podłodze) zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 780 m² 92,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o domu z panoramą wzgórz i przestrzenią do życia w zgodzie z naturą, ta działka w Babicy może być dokładnie tym, czego szukasz. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł95,85 m² 6 969,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m 2 zlokalizowane przy ul. Jana Pawła ll w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,50 m² 11 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 57,5 m + komórka 2,7 m (+15 000 zł) | 3 pokoje | Rzeszów, ul. Sikorskiego Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł166,26 m² 3 542,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Szukasz przestronnego domu jednorodzinnego w Ulanowie, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17.76 ar, położonej w miejscowości Glinik Średni, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 159 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek widokowych z wydanymi warunkami zabudowy obok Strzyżowa Działki położone na płaskim terenie w cichej i malowniczej okolicy. Działka 1 - 0,2268 ha - 180 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia gabinet lekarski o łącznej powierzchni 20 m przy ul. Zenitowej Dodatkowe informacje: -powierzchnia gabinetu 15m + łazienka 5 -1 piętro -w pełni wyposażony oraz umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 850 zł129,95 m² 6 324,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle Leśna Wola Domy w standardzie premium! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Inwestycję Leśna Wola, położoną na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 934 zł57,46 m² 8 039,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,46 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości mint Property oferuje Państwu czteropokojowe mieszkanie przy ulicy 3-go Maja w Dębicy - osiedle Igloopol. W skład mieszkania wchodzą pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł300 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Dom 2 kondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej 220m2, usytuowany na działce 13arowej w spokojnej okolicy przy ul.Młynarskiej w Jaśle. Na kondygnacji pierwszej znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,20 m² 9 860,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 mkw., położone na parterze przy ulicy Jasnej 9, w centrum Sanoka, stanowiące odrębną nieruchomość z księgą wieczystą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł140 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dąbrowa Rzeczycka | Lokal mieszkalny na piętrze | 90 m użytkowe | Stan surowy zamknięty | 997 m działki z oczyszczalnią bio Wyobraź sobie poranek, kiedy promienie słońca wpadają przez.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60,32 m² 6 382,63 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,32 m położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Przeworska. Lokal znajduje się na 4. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 55 m z ogródkiem Tyczyn (stan deweloperski, w trakcie budowy) Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

123,46 zł/m²81 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

! bez prowizji od najemcy! Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81 m2, zlokalizowany przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 32 ary położona w miejscowości Osobnica gmina Jasło powiat Jasielski. Media: prąd, dojazd gminną asfaltową. Zapraszamy do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 500 zł11 582 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Kielnarowej.Działka pochyła, o powierzchni 1,1 ha jest położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 17,70 ara, położonej w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Łańcucie - przestrzeń, elegancja i komfort życia Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,85 m² 6 911,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m , położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.