dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł38 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

1. Atuty Doskonała lokalizacja os. Piastów, blisko uczelni, szkół i komunikacji. Funkcjonalny układ: 2 pokoje + osobna kuchnia. Piwnica w cenie mieszkania. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowana, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na piętrze z salonem z kuchnią i osobną sypialnia przy ul. Zawiszy Czarnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Tarnobrzegu na osiedlu Dzikow (dz.408/2i 409/2) Powierzchnia działki:11 arów Dom został wybudowany według projektu studio atrium GL 321A Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Jasło,podkarpackie

370 000 zł66 m² 5 640,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

>Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Jaśle przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku, którym zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Samoklęski

Samoklęski,podkarpackie

65 000 zł5 458 m² 11,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną (rekreacyjno - widokową) w miejscowości Samoklęski woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Osiek Jasielski. Odległość od najbliższego miasta powiatowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zarzecze,podkarpackie

150 000 zł1 661 m² 90,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

5 490 000 zł1 450 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Na sprzedaż nowoczesna hala produkcyjno-usługowa zlokalizowana w przemysłowej części województwa podkarpackiego, z dobrym dostępem do dróg krajowych i tras szybkiego ruchu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł43 m² 9 976,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,6 m , położone na 5. piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 71,65 m2 | ul. Kopisto | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,65 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

46,15 zł/m²52 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy zlokalizowany w kamienicy przy ul. A.Mickiewicza. Składa się z dwóch pomieszczeń o pow. 22.3 i 20.2 m2, łączàcego ich pomieszczenia o pow.7.3 m2 oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

460 433 zł57 m² 8 039,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3 pokoje | 64 m | I piętro | osobna kuchnia | balkon 7 m | rzeszów ul. Lubelska (boczna) Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górska

Besko,podkarpackie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji z dala od zgiełku miasta? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

466 160 zł57 m² 8 139,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 57,27 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jeziórko

Jeziórko,podkarpackie

9 500 000 zł3 505 m² 2 710,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą addom Hala produkcyjno-warsztatowa 3505 m | suwnice | działka 2,13 ha | Stale Podkarpackie Sprzedam/wynajmę nieruchomość przemysłową przeznaczoną pod produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Faustyny

Rzeszów,podkarpackie

3 490 000 zł274 m² 12 737,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową willę o powierzchni 274 m , położoną na 20-arowej działce w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Korczyna,podkarpackie

70 400 zł704 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 7.04a znajdującą się w miejscowości Korczyna. Doskonała Lokalizacja oraz Widokowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

719 000 zł240 m² 2 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł76 m² 9 699,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | 76,29 m | os. Wilkowyja, rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,29 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł111 m² 7 647,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kompleks nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku na prestiżowym osiedlu Słocina. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Fusion Nieruchomośći prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej 3, na osiedlu Pobitno. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

733 000 zł60 m² 12 208,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie Dzielnicy Parkowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Blizianka

Blizianka,podkarpackie

119 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 50,02 ar malownicza lokalizacja, gmina Niebylec | Blizianka | Podkarpacie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 50,02 ar położoną w urokliwej gminie Niebylec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w Przemyślu przy ul. Dworskiego. Jest to mieszkanie znajdujące się na I piętrze, w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jasionka,podkarpackie

65 000 zł2 505 m² 25,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Bez prowizji! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem halę magazynowo - produkcyjną wraz z częścią biurową zlokalizowaną w Jasionce k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Chmielnik,podkarpackie

525 000 zł2 058 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20,58 ar zlokalizowana w malowniczej miejscowości Chmielnik, w odległości zaledwie 800 metrów od granic Rzeszowa. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Cieplińskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty mieszkanie 2-pokojowe 50 m oddzielna kuchnia balkon piwnica inwestycyjne Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Cieplińskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 50m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł1 382 m² 383,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości unikalna działka w Rzeszowie przy ul. Dębickiej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną objętą miejscowym planem zagospodarowania terenu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wysoki standard wykończenia Jasne, przytulne wnętrza z dużą ilością naturalnego światła. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł107 m² 6 362,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego, gotowe na II kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Biura nieruchomości! *zobacz video (ikonka przy zdjęciach)! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Łańcut,podkarpackie

999 000 zł121 m² 8 222,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasami. Łańcut. Apartament z miejscem postojowym w garażu do adaptacji. Przestronna powierzchnia daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielanówka,podkarpackie

729 000 zł64 m² 11 038,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,04 m2 (powierzchnia liczona po podłodze ok 85 m2) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Rynek

Ropczyce,podkarpackie

72 000 zł47 m² 1 547 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wyjątkowy Lokal Handlowo usługowy w Sercu Ropczyc! Idealna Inwestycja w Centrum Miasta na każdą kieszeń. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy , zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Tuwima. Nieruchomość o powierzchni 59 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł1 245 m² 361,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną płaską działkę budowlaną o powierzchni 1245 m , która znajduję się w doskonałej lokalizacji, niedaleko centrum, dokładnie na ul. Karkonoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł57 m² 9 511,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura onhouse przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 56 m2, zlokalizowane na Staromieściu. Na sprzedaż 56,67 m komfortowej przestrzeni na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m2 znajdujące się w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

452 123 zł55 m² 8 245,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

140 000 zł2 070 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Ropczyce (witkowice), ul. Rolnicza Zaciszna lokalizacja, świetny dojazd, media na miejscu idealne miejsce na Twój przyszły dom! Na sprzedaż przestronna działka budowlana.