dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł50 m² 7 549,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.2 m2 zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Rzeszowie. To jedna z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lutoryż,podkarpackie

1 774 500 zł9 100 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 91 ar z warunkami zabudowy (wz) na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący do dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

4 200 zł210 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje ofertę wynajmu magazynu o powierzchni 210 m , zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł62 m² 11 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3 pokoje/ 61,5 m2/ 2 ogródki 88m2/ ul. Warszawska/ niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej. To idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowo wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Rzeszowie ul. Krakowska. Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2026 Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 349 000 zł117 m² 11 529,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

2 199 zł36 m² 61,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

39 000 zł6 343 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości , Twoje Nieruchomości" przedstawia działkę rolną na sprzedaż w Kaczakach, gmina Baranów Sandomierski, powiat tarnobrzeski. Powierzchnia działki to 63,43 ara o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy i luksusowy apartament na wynajem przy ulicy Potokowej. To trzypokojowe komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

980 000 zł210 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Kielnarowej gmina Tyczyn - 10 km do Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

728 000 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Estaton przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 56 m , położonego w prestiżowym osiedlu Krakovska od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

462 531 zł59 m² 7 835,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 59,03 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

472 880 zł58 m² 8 137,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 58,11 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kotowa Wola

Kotowa Wola,podkarpackie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy nowoczesne domy o unikalnej architekturze typu stodoła, położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Stalowej Woli. To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł63 m² 8 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamienica Dolna

Kamienica Dolna,podkarpackie

179 000 zł8 980 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie kompleks 4 działek w Kamienicy Dolnej. Jeśli zależy Ci, aby działka nie była pusta, ale była porośnięta drzewami to oferta właśnie dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Hoszów

Hoszów,podkarpackie

70 000 zł9 000 m² 7,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 90 arów, położoną w miejscowości Hoszów, w gminie Ustrzyki Dolne. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje przy Armii Krajowej o powierzchni 35m2 , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2007 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

579 040 zł90 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na piętrze, który łączy nowoczesny design z niespotykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 w Łańcucie. Dom usytuowany na działce 6,05 ar. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Krosno,podkarpackie

210 000 zł34 m² 6 207,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe, o powierzchni 33,83 m , Krosno, ulica Kolejowa, w bliskiej okolicy rckp, III piętro (ostatnie). Układ pomieszczeń: - pokój (5,5 m x 3,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

1 307 850 zł148 m² 8 836,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Osiedle Poetów miejsce, gdzie nowoczesność spotyka spokój natury. -możliwość wykończenia pod klucz- lokalizacja: stalowa Wola, charzewice Powierzchnia domu: 148 m Powierzchnia działki: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Modrzewiowa

Rudna Mała,podkarpackie

204 000 zł988 m² 206,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Rudna Mała, w gminie Głogów Małopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

27 000 zł5 847 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju? Szukasz działki pod uprawę albo chcesz stać się rolnikiem? Nie czekaj zadzwoń i umów się na prezentację tego wspaniałego miejsca. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. B. Pelczara w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 53 m2 i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słonne

Słonne,podkarpackie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opis nieruchomości: oferujemy Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Słonne w gminie Dubiecko w powiecie przemyskim. Nieruchomość z niezwykłym wystrojem i urokliwym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł38 m² 14 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,06 m , usytuowane na 1. piętrze w wysokim apartamentowcu Bulwary Park zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 595,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom o powierzchni 116m2 usytuowany na około 2 ar działce! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostanie mieszkanie o powierzchni 51,30 m na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 34 m w nowym osiedlu na granicy Rzeszowa adm. Rudna Wielka. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Ducha Świętego

Mielec,podkarpackie

239 000 zł48 m² 5 010,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,7m2, składające się z 3 pokoi: słonecznego saloniku z balkonem, dwóch sypialni, kuchni z dużym oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 900 zł34 m² 9 852,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m położone przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie , usytuowane na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł111 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

477 532 zł59 m² 8 062,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, skrajne mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 59,23 m na nowy osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaśliska

Jaśliska,podkarpackie

130 000 zł3 091 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 3130/2, położona w malowniczej miejscowości Jaśliska, w sercu Beskidu Niskiego. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe nowoczesne mieszkanie Rzeszów Wrzosowa, osiedle zalesie Dostępne od 20-02-2026 Mieszkanie 58 m2 Salon z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, mikrofala , piekarnik, indukcja) Sypialnia główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł62 m² 8 184,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z poddaszem - Rzeszów, osiedle Miłocin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji na spokojnym osiedlu Miłocin. Kameralna zabudowa (tylko 16 segmentów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł31 m² 12 186,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,10m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje stylowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na wynajem o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Miłej.