dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Krajowice

Krajowice,podkarpackie

1 350 000 zł18 546 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno-łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant. Nieruchomość o powierzchni 43m2 usytuowana jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł59 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla młodej rodziny! Głogów Małopolski | ul. Sikorskiego | 63,98 m + ogród ok. 100 m Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

580 000 zł78 m² 7 445,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,9 m , zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Przemyślu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1986 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na I piętrze w niskim bloku z windą w Rzeszowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzebownisko,podkarpackie

449 000 zł44 m² 10 279,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 49,88 m , położonego na parterze niskiego bloku w Trzebownisku k. Rzeszowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł108 m² 5 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,45 m2 + poddasze 41,90 m2 Kameralne osiedle mieszkań szeregowych wybudowanych w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu świetny 2 poziomowy apartament z tarasami dachowymi na wynajem w południowej części Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

489 900 zł49 m² 9 977,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje | 49 m | Rzeszów, ul. Kosynierów - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,1 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 50 m | parter | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Rzeszowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł64 m² 8 173,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń Możliwość pełnej personalizacji i stworzenia mieszkania według własnego stylusolidna konstrukcja gwarantująca trwałośćpotencjał inwestycyjny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

414 706 zł41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60.75 m2 + ogród ok. 110 m2 (segment narożny) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

3 700 zł71 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe premium, 71 m , ul. Małopolska - Hartbex 2019 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane przy ul. Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy kolejny etap inwestycji w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 3 pokojowe, w niskiej zabudowie szeregowej z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 109m2 z dużym ogrodem 4.6ary oraz garażem w bryle budynku. Inwestycja składa się tylko z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł78 m² 14 046,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z tarasem przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,31 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z widną z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł145 m² 4 491,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 144,72 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe do wejścia | 2 pokoje | os. Projektant | balkon | wysoki standard Opis: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na popularnym osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokra

Mokra,podkarpackie

895 000 zł183 m² 4 890,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w miejscowości *mokra*, oddalonej zaledwie kilka minut jazdy od *centrum Jarosławia* oraz węzła autostrady A4 bez korków i z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Glazera

Przemyśl,podkarpackie

69 000 zł18 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na osiedlu przy ul. Glazera parkowanie to codzienne wyzwanie. Właśnie dlatego własny garaż w tej lokalizacji to duży komfort nie szukasz miejsca, nie ryzykujesz mandatu, po prostu masz swój stały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

220 000 zł600 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Krasne Kolonia Nr działki 1122/19 Działka budowlana o powierzchni 600 m2 położoną w miejscowości Krasne. Teren płaski, podłoże wyrównane pod budowę, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

477 000 zł56 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,34 m2 + ogród w nowej inwestycji mieszkań w zab. szeregowej przy ul. Rocha w Rzeszowie (dzielnica Słocina). Atuty: - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia z garażem na osiedlu nasz gaj- doskonała lokalizacja! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia do wynajęcia mieszkania zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Nasz Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 30 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkania powstają w ramach budowy IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł63 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie - 63,10 m2, ul. Kolbego, rzeszów (baranówka) Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rzeszowa - z dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pustków

Pustków,podkarpackie

55 000 zł1 131 m² 48,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł45 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 w stanie deweloperskim, położone na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chorzelów

Chorzelów,podkarpackie

415 000 zł110 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 603 m²

- - co powiesz na solidny dom, zbudowany z cegły, ze stropem z ceramiki, z instalacją co na miedzi i nowym piecem gazowym, garażem i letnią kuchnią i . w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgłobień

Zgłobień,podkarpackie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom drewniany wolnostojący 5 pokoi * 110 m2 powierzchni użytkowej * działka 8 arów * 2 garaże * strych do adaptacji opis: - dom wolnostoj ą cy o powierzchni 11 0 m2 powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

683 000 zł1 682 m² 405,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

461 734 zł54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Krosno,podkarpackie

359 000 zł35 m² 10 198,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł66 m² 10 589,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: gotowe, przestronne mieszkanie z pierwszego etapu inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Lokal o powierzchni 66,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł43 m² 11 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,52 m2 przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na nowym osiedlu Carpatia. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

972 810 zł78 m² 12 549,20 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 50 m2 zlokalizowany na osiedlu Baranówka przy ulicy Broniewskiego. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania 64 m2 z ogrodem! | Głogów Małopolski, ul. Sikorskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową kameralne osiedle w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością zaadaptowania poddasza (ok 10 m2). Nieruchomość o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3.