dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 958 m² 9,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość składającą się z 6 działek o łącznej powierzchni 1,1958 ha położoną w Niedźwiadzie, gm. Ropczyce.Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przyjrzyj się tej wyjątkowej działce o powierzchni 1668 m , położonej w malowniczej miejscowości Nienadówka. Decyzja o warunkach zabudowy już wydana - to Twoja szansa na.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji Kielanówka pod Rzeszowem. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł7 532 m² 29,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Korzeniec -miejscowość położona przy drodze Przemyśl-Bircza, na terenie malowniczego Pogórza Przemysko-Dynowskiego. Działka o pow. 75,32 ara, o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

110 950 zł1 585 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych położonych w urokliwej miejscowości Potok, w powiecie krośnieńskim. To wyjątkowa okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

451 200 zł1 128 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,28 ar z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu do wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 7. piętrze w inwestycji Residence przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na wynajem o powierzchni 28 m2, znajdujący się na 2 piętrze w biurowcu przy ulicy Mikołaja Reja w Rzeszowie. *Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Jasienica Rosielna (powiat brzozowski, woj. podkarpackie). Powierzchnia działki wynosi 36 ar. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: rzeszów, ul. Poniatowskiego (ścisłe centrum) Standard: po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta Dostępność: od zaraz (najem na minimum rok) O apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa - 279,1 m - Rzeszów, dworzysko, ul. Technologiczna Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową 279,1 m znajdującą się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł247 m² 5 668,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja: gotowy projekt na 4 apartamenty | Dom 247 m | Mielec, ul. Promienna Cena: 1 400 000 zł Powierzchnia: 247 m Działka: 10 arów (1000 m ) Rok budowy: 2025 (nowy, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalny W szebniach Szebnie - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Graniczy od północy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł124,60 m² 5 208,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem inwestycja "szeregówki na Tatarskiej" w Przeworsku. Stan deweloperski o podwyższonym standardzie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż mieszkań w nowoczesnym bloku na osiedlu za parkiem w Jarosławiu Zapraszamy do zakupu mieszkań w nowo wybudowanym, 4-piętrowym bloku z rynku pierwotnego, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Krzyżanowskiego 65,73m2 trzy pokoje! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 65,73m2 znajdujące się na 6 parterze ośmiopiętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł74 m² 7 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej wygodnych i cenionych części Przemyśla na osiedlu przy ul. Ofiar Katynia. To propozycja idealna zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł67,40 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 67m2, na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (26,8m2), dużej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł64,30 m² 2 253,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje drewniany dom z 1902 roku zlokalizowany przy ul. 1 maja 47 w Dynowie. Jest to świetna opcja dla osób które chciałyby mieć swoja nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²289,77 m² 17 386 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu usługowo-handlowego zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł24 531 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertujemy na sprzedaż duża działka przylegająca do linii lasu Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2,45 ha, położoną w miejscowości Bereżnica Wyżna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,47 m2 zlokalizowane na ostatnim, drugim piętrze w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Odnowiciela.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł27 000 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże gospodarstwo z zabudowaniami w spokojnej i malowniczej okolicy! Smarżowa, gmina Brzostek, powiat Dębicki, woj. podkarpackie działka w jednej całości o powierzchni 2,7 ha.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 3-kondygnacyjny położony na 7 arowej działce. Oprócz domu na działce znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz budynek gospodarczy. Dom posiada 2 wejścia - na parterze i na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03m2 na 2 piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Chwałowice, gmina Radomyśl nad Sanem powiat Stalowowolski w odległości ok. 19 km od Stalowej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

30 255 zł605,10 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego budynku usługowo-handlowego zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł104 m² 5 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:327 m²

Krótki opis nieruchomości Komfortowy dom z garażem, pełnym uzbrojeniem i doskonałą lokalizacją - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

16,38 zł/m²61,06 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przemyśl, ul. Dworskiego 26 - do wynajęcia, wyremontowane pomieszczenia biurowo-magazynowe o powierzchni od 61,06 m2 usytuowane na parterze budynku wielokondygnacyjnego, wc do wspólnego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł905 m² 197,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz widokowej działki? Przyjdź i przekonaj się ,że warto kupić właśnie tą działkę z której codziennie będziesz mógł podziwiać piękne widoki na okolice! To jedne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Dom na sprzedaż w Birczy o powierzchni 120 m , zlokalizowany w Starej Birczy (numer działki: 805/1, pow. 0,128 ha). Działka ogrodzona wraz z bramą, wjazd oraz część posesji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł101 m² 2 861,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dom wolnostojący o powierzchni 101 m , usytuowany na działce o powierzchni 239 m , wybudowany w 2013 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł300 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna o powierzchni 3 arów położona w miejscowości Kraczkowa (powiat łańcucki, gmina Łańcut). Działka ma zapewniony formalny i faktyczny dostęp do drogi publicznej. Granice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,91 m² 5 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,91 m2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od lotniska w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54,09 m² 9 798,48 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. bł. Karoliny w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 54,09 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 207 m² 120,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ul. Michała Pazia Twoja przestrzeń z potencjałem w Tarnobrzegu Szukasz gruntu, który pozwoli Ci uciec od zgiełku miasta, nie rezygnując z jego udogodnień? Przy ulicy Michała Pazia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł370 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pięknym widokiem w ofercie homfi: lokalizacja: - miejscowość: dybawka, gmina Krasiczyn, powiat przemyski. - odległość od Przemyśla: do centrum Przemyśla tylko.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł80 m² 0,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Michałówka, gmina Radymno, zlokalizowane około 70 km od Rzeszowa, przy trasie Rzeszów -przemyśl.