dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gotowy lokal pod Twój biznes teraz taniej! Sprawdź ofertę w Róży! Cena została właśnie obniżona skorzystaj z okazji zanim zrobi to ktoś inny! Biuro Nieruchomości mój dom oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2055

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 i usytuowane jest na drugim parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł440 m² 45,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Joker house nieruchomości przedstawia do wynajęcia zadbany i wyposażony magazyn z aneksem kuchennym i 2 toaletami (wyższy parter, rozładunek towaru z rampy) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 002 m² 21,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na las, rzekę i góry Myscowa, beskid niskina sprzedaż oferuję niepowtarzalną działkę o powierzchni 0,5002 ha, położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,20 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkania na sprzedaż parterze z ogrodem oraz na 1 piętrze z balkonem i poddaszem użytkowym. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2026 Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 732 zł38,01 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,01 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 850 zł55,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem - Rzeszów, ul. Sikorskiego 55,7 m | parter | ogródek | gotowe do odbioru | osiedle zamknięte Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 700 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Park Nieruchomości! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Chmielnik o powierzchni 17 a . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Wynajmę pokój w domu w Zaczerniu przy trasie na Warszawę. Pokój umeblowany, 2 łazienki wspólne. Osoby pracujące lub studenci lub obcokrajowcy. Cena uwzględnia wszystkie opłaty stałe 400zł.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Łężany, gm. Miejsce Piastowe, powiat krośnieński. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji dojazd do centrum Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30 m² 13 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 przy ulicy Władysława Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Baranówka jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 36 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie w Sanoku na osiedlu Błonie przy ulicy Jana Kochanowskiego. Mieszkanie do generalnego remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,02 m² 10 179,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,02 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 10 piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie przestrzeń nie jest luksusem, a codziennością? W Zbydniowie czeka na Ciebie wyjątkowa działka o imponującej powierzchni 40,57 ara (4057 m ). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,76 m² 8 420,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę na lokalnym rynku nieruchomości - ekskluzywne, kameralne osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się Boguchwale. To propozycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 240 m , zlokalizowany w samym sercu Rynku w Rzeszowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł233 m² 5 575,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cały parterowy budynek z działką, z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 38/4, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł133 m² 3 375,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Polecamy do sprzedania nowy przestronny parterowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w Przyszowie ul. Szlachecka, gmina Bojanów. Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke w Ociece o powierzchni 0,2800 ha. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy,. Nieruchomość posiada ostateczne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł674 m² 1 483,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w centrum Dębicy przy ul. Żuławskiego.Nieruchomość o powierzchni 0,0674 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł341 m² 2 929,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż częściowo wyremontowany Dom w wysokim standardzie (210m2) z zakładem produkcyjnym (131m2), dużym domkiem gospodarczym (40m2) z działką (20ar) atuty nieruchomości: - cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 6 433,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 117,49m2 z ogrodem, segment środkowy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

 

 

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 73m2 z tarasem w północno- zachodniej części Rzeszowa. Gotowe na już!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla Lipowica ul. Kordeckiego Działka o powierzchni 1584 m2, nr ewidencyjny 1307/4 obręb 201 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować III etap inwestycji zlokalizowanej w Tyczynie przy ul. Kościuszki. Jest to inwestycja mieszkaniowa, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Jana Pawła II Jarosław. Do wynajęcia w samym centrum miasta Jarosław lokal handlowo-usługowy o powierzchni 270,95 m2. Przestronny lokal w układzie open space (otwarta przestrzeń) jest.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł11 100 m² 4,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Krosno Na sprzedaż działka położona w Chorkówce, powiat krośnieński , województwo Podkarpackie o numerze ewidencyjnym 1107. Działka o pow. 1,11 ha, położona przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

17 100 zł570 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia ofertę wynajmu hali produkcyjno magazynowej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Witolda 6. Obiekt idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 692 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 26,92 ar. Położenie działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,17 a, położona w spokojnej i zielonej części Woli Chorzelowskiej, gm. Mielec. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,88 m² 10 842,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty mieszkanie 2-pokojowe gotowe do wprowadzenia centrum miasta umeblowane balkon komórka lokatorska klimatyzacja bezpieczny zakup Biuro Home - Estate oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł570 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić na wynajem nowoczesną halę produkcyjno-magazynowa zlokalizowaną przy ul. Witolda w Rzeszowie o imponującej powierzchni 570.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 826 m² 29,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2826 m2 zlokalizowaną w miejscowości Niebocko, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł12 569 m² 0,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 7 działek budowlanych o łącznej, zróżnicowanej powierzchni, położonych w miejscowości Niepla, w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł186,49 m² 2 627,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Tuszów Narodowy, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 4 - pokojowego o powierzchni 79,46 m , położonego w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w biurze nieruchomości Home oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3200 m2 działce w Chodakówce, gmina Kańczuga, powiat Przeworski. 1. Atuty nieruchomości -.

Kupię

Rodzaj budynku