dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł89,14 m² 7 123,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy etap inwestycji ul. Zawiszy Czarnego Na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem w kameralnej zabudowie dwulokalowej, realizowane w kolejnym etapie inwestycji. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Posiadam do wynajęcia pokój zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki 8. Mieszkanie liczące 64 M2, znajduje się na 7 piętrze, składa się z 4 pokoi, łazienki, toalety, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 288 m² 116,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 12,88 ar, położonej w miejscowości Szklary, gm. Hyżne. Szczegóły oferty: - numer działki: 897/3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł65,85 m² 9 703,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań W zabudowie bliźniaczej na osiedlu projektant- ul. Pańska bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 65,85m2 - powierzchnia komórki lokatorskiej (na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na cenionym osiedlu Projektant przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 796 m² 153,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 18 arów w Palikówce gmina Krasne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, oddalona zaledwie 8 km w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

624 500 zł1 575 m² 396,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 15,75 ara (sama działka ok. 14 ar oraz 1/2 udziału w drodze dojazdowa ok. 3,5 ar), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura przedstawiamy 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą. Blok 2 piętrowy z 2017 roku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł47,95 m² 9 009,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95m , położone przy ul. Czesława Miłosza. Osiedle Miłosza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na wynajem lokal użytkowy z witryną o powierzchni 18 mkw, położony na parterze w samym centrum Sędziszowa Małopolskiego, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 902 zł128,21 m² 6 340,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowe domy w ramach wyjątkowej inwestycji przy ul. św. Walentego! Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej (segment zewnętrzny).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na ul. Zelwerowicza w Rzeszowie Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie posiadamy ciekawą propozycję na zakup przestronnego wykończonego mieszkania o powierzchni 63,10 m2 położonego w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego niedaleko zapory To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

901 600 zł2 576 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,01 m² 7 311,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem (miejsce na dużą kuchnię, miejsce do wypoczynku jak i jadalnię) oraz bardzo przydatną komórką lokatorską. Opis nieruchomości: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

0,30 ha w kształcie prostokąta o wymiarach 32x94m, krótszym bokiem przylegająca do drogi gminnej asfaltowej. Grunt rivb 0,29ha, psiv 0,01ha. Lekki stok północno-zachodni. Linia en.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu ofertę najmu lokalu komercyjnego znajdującego się w wielolokalowym budynku o całkowitej powierzchni ok. 46 m 2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki? Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny grunt budowlany położony w miejscowości Wola Krzywiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł54,88 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne osiedle składa się z mieszkań w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny klasy premium w Rzeszowie - osiedle Budziwój, ul. Senatorska. Kupujący zwolniony z prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 484 zł58,16 m² 11 493,88 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom w zabudowie szeregowej z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi na działce o powierzchni 2,5 ara w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Chrobrego- osiedle Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy etap inwestycji ul. Zawiszy Czarnego Na sprzedaż nowe mieszkania w zabudowie dwulokalowej, realizowane w ramach kolejnego etapu inwestycji. Lokale oferowane są w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Rzeszowie, przy ul. Krośnieńskiej, na osiedlu Kotuli. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²110,63 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana Pawła II 10, jarosław Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 1712 o pow. 2 681 m2 Cena: 31,64 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą.

 

 

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,14 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 38 m | 8. piętro | Widok na Wisłok | al. Kopisto 11, rzeszów 2 800 pln/mies. + 500 pln opłaty -> do lekkiej negocjacji Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na 8.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł96 m² 8 697,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Good Life Nieruchomość prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Granicznej 4a. Nieruchomość znajduję się na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni 260 m2, usytuowane na 10 arowej, zagospodarowanej działce. Dom został wybudowany w 2021 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,50 m² 8 702,29 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł47,50 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Najważniejsze informacje powierzchnia mieszkania: 47, 50 m liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 157 220 zł85,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 85,72 m , zlokalizowany przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie, na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 328 m² 59,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1328 m , położoną w malowniczej miejscowości Kombornia. Działka charakteryzuje się pochyłym ukształtowaniem terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 905 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży kilka działek położonych w spokojnej części Krosna. To idealna propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, ciszę oraz otwartą przestrzeń, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny