dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

534 900 zł52,60 m² 10 169 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie: 2 pokoje z osobną kuchnią przy ul. Krośnieńskiej. - II piętro w niskim bloku z 2000 r. - oddzielna kuchnia z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie z balkonem 37,70 m2 na osiedlu Kazanów. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą do remontu, własnej aranżacji lub do zamieszkania dla niewymagających. Tanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,40 m² 9 216,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na piętrze 4/4 w zadbanym budynku z 2014 r. przy ul. Bieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

12 360 zł400 m² 30,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia obiekt usługowo produkcyjny / magazynowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł30,50 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m w stanie deweloperskim, usytuowane w nowoczesnej zabudowie na prestiżowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, zlokalizowane w spokojnej okolicy Łańcuta gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł57 055 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki z pięknym widokiem w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Ta działka ma prawie 6 hektarów powierzchni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 280 zł71,28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57,43 m . Apartament zlokalizowany jest na parterze, z przynależnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,42 m² 5 792,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Jagiellońskiej w Przeworsku Idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 3 piętrze ( ostatnim ) w bloku z 2010 roku, położone przy ul. Sympatycznej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47,08 m2 | ul. Architektów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47,08 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Wykończone z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 8 ar, położona w miejscowości Targowiska, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 850 m² 47,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki z wydanymi Warunkami Zabudowy położone w malowniczej miejscowości Lalin miejscu, które pozwala naprawdę odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Studzian, w powiecie przeworskim. Nieruchomość z lat 60-tych, o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł125 m² 26,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy do wynajęcia dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji na początku gminy Pysznica koło Stalowej Woli. Bardzo dobre połączenie z centrum Stalowej Woli, również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę z balkonem, po remoncie, na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Lisa-Kuli z parkingiem za szlabanem (na pilota). Mieszkanie ma wydzielony aneks sypialny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42 m² 14 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszów. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,44 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,45 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,04 m² 13 538,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł161,88 m² 9 259,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m2 usytuowany na ponad 8 arowej działce. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a prywatną strefą relaksu? Rzeszowskie Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować nową, wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,60 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł96,18 m² 6 643,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym i kameralnym osiedlu w północnej części Rzeszowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 874 m² 212,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne o powierzchni 1874 m2 w Rudnej Małej z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Tylko U nas! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom zaledwie 15km od Rzeszowa w Błędowej Tyczyńskiej. Dom murowany, z lat '60, przy drodze gminnej asfaltowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł102 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż komfortowe, odświeżone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,60 m² 11 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Staszica. Lokal znajduje się na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Olchowa, około 20 km od centrum Rzeszowa i 3,5 km od centrum Sędziszowa Małopolskiego. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży siedliska w malowniczej okolicy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł195 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łukawiec, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,90 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Warszawskiej w Mielcu o powierzchni 47,90 m2, cena 310 000 zł. Oferta na wyłączność - tylko U nas! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa przy ul. Kopisto. Mieszkanie znajduje się na Parterze w 7 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł49,40 m² 12 348,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Strażackiej. Lokal posiada prywatny ogródek, który stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,15 m² 11 269,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 53,15 m | Rzeszów Słocina | Miejsce postojowe w cenie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,15 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł56,77 m² 11 255,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m2 z ogródkiem przy ul. Fryderyka Chopina w Głogowie Małopolskim. Opis budynku: rok budowy: 2022.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł123,54 m² 7 681,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Są domy, które spełniają swoją funkcję. Są też takie, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju, bezpieczeństwa i życia w rytmie, którego dziś wielu szuka. Ta nieruchomość.