dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

371 000 zł52,45 m² 7 073,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w miejscowości Hoczew (nr 151), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł13 010 m² 23,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1,301 ha, położonej w malowniczej miejscowości Ropienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 973 zł89,14 m² 6 719,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O inwestycji Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa Słocina w otoczeniu zieleni, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Kameralne budynki, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,32 m² 8 421,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej. Projekt skierowany jest do osób poszukujących funkcjonalnych, komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł1 896 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem mieszkalno-gospodarczym Przemyśl Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1899 ha, nr ewidencyjny 1177, obręb 214, położona w Przemyślu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,20 m² 13 509,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania bardzo wygodna kawalerka z balkonem, garażem podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie 2 - pokojowe zlokalizowane na 5 piętrze z 7,blok z windą przy Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł150 m² 3 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,90 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,9m2, mieszczące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wyposażony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jasionki (gmina Trzebownisko). Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²78 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje lokal z trzema pomieszczeniami biurowymi - na wynajem. Znajduje się w samym centrum Rzeszowa. Idealnie sprawdzi się pod działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł109,43 m² 63,97 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,07 m² 10 027,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,33 m² 9 568,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł50,82 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane. Oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł114 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 20015r. o powierzchni całkowitej 140 m , usytuowany na16 arowej działce z dojazdem z drogi asfaltowej. Zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna szeregówka 106 m2 - ul. Słocińska. Dostępne skrajne segmenty. 0 zł prowizji | 0 zł podatku pcc Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 5 km od centrum miasta, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł118 m² 4 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 118 m , na działce 10 arów w miejscowości Zalesie (gmina Czarna, powiat łańcucki). Dojazd do lotniska w Jasionce i strefy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trio Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal usługowo produkcyjny z dużym potencjałem, położony w centrum Rzeszów w rejonie Nowego Miasta, w sąsiedztwie Millenium Hall.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł118,32 m² 4 056,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż murowany domek w Radawie, położony na działce o powierzchni 8 ar. Nieruchomość znajduje się blisko zalewu, w cichej okolicy przy ślepej uliczce, w otoczeniu zieleni, co.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,57 m² 14 915,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m , zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszów. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

364 999 zł37,36 m² 9 769,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,36 m , położone przy ul. Chmaja w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł49,76 m² 7 616,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej w Mogielnicy koło Rzeszowa Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jedną z największych zalet tego mieszkania jest jego wyjątkowo funkcjonalny rozkład. Składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i osobnego wc posiada balkon. Dzięki temu, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Sokołowa Małopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,87 m² 15 042,51 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wykończone w nowoczesnym stylu mieszkanie o powierzchni 45,87 m położone na 11. piętrze bloku, który znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem narożny lokal użytkowy o powierzchni 103 m2 usytułowany na parterze w nowoczesnym budownictwie przy ul. 9 dywizji Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł143,94 m² 4 161,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w Rymanowie - w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję estetyczny, funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie szeregowej przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Oferta dotyczy nowoczesnego, dwupoziomowego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną w miejscowości Długie (góra) k. Jedlicza położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, w gminie Jedlicze Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,90 m² 9 843,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Home Space Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

574 080 zł44,16 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m , zlokalizowane na parterze w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie (osiedle Projektant). Co je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 345 zł38,03 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,03m2 z balkonem mieszczące się na parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym Dworzysko Park - przy ul.Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" przy ul.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w nowym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny przy ulicy Św. Ojca Pio w Radawie o powierzchni ok. 100 m , położony na 14-arowej działce (nr.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,32 m² 12 034,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w zacisznej, zielonej części Rzeszowa. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł192 m² 8 067,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 192 m2 położony na funkcjonalnej działce 8 ar. Dom położony w Głogowie małopolskim. Nieruchomość -nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom o powierzchni 180 m2 wolnostojący w Jarosławiu, na 18-arowej pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość mieści się na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane przy ul. Malczewskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do sprzedania działkę 13 arów w miejscowości Palikówka. Na działkę wydane są warunki zabudowy na dom jednorodzinny (bezterminowe). Świetna lokalizacja! Spokojna okolica. Wjazd.