dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

140 000 zł2 050 m² 68,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w miejscowości Jelna, gmina Nowa Sarzyna. Działka o powierzchni 20,5 ar (70x25m) to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do odpoczynku od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł53,58 m² 8 678,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja - mieszkania w zabudowie szeregowej: parter z ogródkiem oraz piętro z ogródkiem. Inwestycja położona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na wynajem, plac parkingowy o powierzchni 2000 m2 , położony w miejscowości Głogów małopolski Plac zlokalizowany blisko od Lotniska Jasionka oraz zjazdu z Autostrady A4 oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł122,70 m² 9 616,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Uherce Mineralne, gmina Olszanica. Budynek usytuowany zaledwie 7 km od Leska, 10 km od Soliny, 19 km od Ustrzyk Dolnych Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł7 149 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 149 m - Krosno, ul. Wisze. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 149 m , położona w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 683 m² 166,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie atrakcyjną działkę o powierzchni 1683 m , i nr ewidencyjnym 3857, położoną w miejscowości Rudna Mała, w gminie Głogów Małopolski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż komfortowy, starannie urządzony dom całoroczny z dodatkową działką, położony w malowniczej miejscowości Cieszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł367,57 m² 1 849,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego jednorodzinnego w Głogowie Małopolskim. Dom wybudowany został w latach dwutysięcznych, według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 48m2 znajdujące się na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,90 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,90 m , zlokalizowane na parterze nowego bloku z 2025 roku, na spokojnym osiedlu Kalwaria.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 200 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 566 m²

Budynek handlowo - usługowy! Gotowa Inwestycja! | Krosno ul. Lewakowskiego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 986 zł54,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, z bardzo dużym ogrodem - 250m2. Mieszkanie zlokalizowane na Słocinie - ul. Walentego. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54,87m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,10 m² 12 638,58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Mieszkanie jest sprzedawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wiśniowa, w powiecie strzyżowskim (woj. podkarpackie). Wydane warunki zabudowy dla obu działek. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Szkolnej w Rzeszowie. Ulica Szkolna w Rzeszowie to krótka, klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 836 m² 106,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daszówka, na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w otoczeniu budynków mieszkalnych i gospodarstw rolnych. Z działki rozpościera się widok na otaczające ją wzniesienia pokryte lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 usytuowane na 8 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:61 400 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160m położony w Boguchwale. Działka o powierzchni 614m2 w kameralnej zabudowie to prywatna przestrzeń do odpoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Antoniego Gromskiego w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w Tyczynie o powierzchni około 40 m2 na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, dwa samodzielne pokoje, łazienka, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek rolno-budowlanych o powierzchni 30,35 ar i 30,29 ar położonych w malowniczej miejscowości Święcany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 64,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 285 085 zł175,63 m² 7 317 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż ostatni dostępny lokal usługowy o pow. 175,63 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym osiedlu wielorodzinnym na Dworzysku. Na sprzedaż gotowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 500 m² 25,71 zł/m²

 

 

 

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 43 ar w Gogołowie cisza, przestrzeń i potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 43 ar, położona w malowniczej części Gogołowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł2 014 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Chlebna, nieopodal rzeki. Działka usytuowana jest z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | III piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

23 072 zł1 648 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Hurtownia (np. budowlana), sklep, usługi, magazyny, produkcja, zaplecze administracyjno biurowe i socjalne, place utwardzone do 3000m2. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu budynku handlowo usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł295 700 m² 3,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bircza Brzeżawa 29,57ha woj. podkarpackie Oferta na wyłączność Miejscowość Brzeżawa gmina Bircza powiat przemyski woj. podkarpackie Posiadamy w sprzedaży grunty rolne w Bandrowie Narodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 358 zł58,02 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w cichej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Lokalizacja zapewnia ponadto doskonałą komunikacją z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 300 zł49,95 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy zlokalizowany na parterze luksusowego apartamentowca położonego w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

254 800 zł2 600 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Wujskim koło Sanoka - cisza, natura i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2600 m2 ( działka oznaczona na rzucie A) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł143,96 m² 13 128,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni prawie 144 m2 usytuowane w prestiżowym budynku przy ulicy Dominikańskiej 1b, na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej. Położenie które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 923 m² 47,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Korczynie k. Krosna. woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 29,23 ar. Wyjątkowa lokalizacja, położona na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40,10 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni około 180 m2 w stanie surowym zamkniętym, położony na Zalesiu w okolicy ul. Robotniczej. Parter: wiatrołap: 5,9 m Pokój dzienny z aneksem.