dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191 m² 6 544,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie, położony przy bocznej, ulicy od Podkarpackiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako przestrzeń mieszkalna lub baza pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Rzuć wszystko I wyjedź W bieszczady gotowy biznes nad jeziorem solińskim! Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca nieruchomość dom oraz 2 domy letniskowe położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł82,13 m² 7 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,13m (powierzchnia użytkowa 62,13m , po podłodze powierzchnia 82,13m ) z dużym tarasem (około 50m ) położone na 3. piętrze w bloku z 2019 roku. Budynek posiada windę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 500 zł41,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich, gotowe w stanie deweloperskim, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze dwunastopiętrowego budynku położonego przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,65 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie. Oferta dotyczy segmentu środkowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł358,51 m² 1 810,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 368 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym w Krośnie (dzielnica Turaszówka), położona bezpośrednio przy drodze krajowej dk28. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,20 m² 9 261,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa niższa cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,20 m2, dodatkowo z balkonem oraz piwnicą Rzeszów, ul. Baligrodzka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,80 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu, położone na os. Rycerskim w Przemyślu. Nieruchomość wyróżnia się jasnym wnętrzem, praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł274,31 m² 5 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z widokiem na panoramę Przemyśla 274 m + działka 13 arów Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 274,31 m , usytuowany na dużej, 13-arowej działce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 715 m²

Park Nieruchomości prezentuje dom położony w miejscowości Rudna Mała, zaledwie 12 minut od centrum Rzeszowa - propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i wygodnego dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 000 zł220 m² 8 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części Budziwoja, na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł85,20 m² 5 856,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.