dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

730 000 zł65,01 m² 11 229,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.01 m2 zlokalizowane przy osiedlu Krośnieńskiej w Rzeszowie. Ulica Krośnieńska w Rzeszowie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł33 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż | Rzeszów, ul. Wieniawskiego Biuro nieruchomości Domani prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane - Łączki Brzeskie, gm. Przecław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch malowniczo położonych działek budowlanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka Ropczycach przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego z warunkami zabudowy. - działka budowlana posiada Decyzję o Warunkach Zabudowy - uzbrojona - Nr ewidencyjny działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł28,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28m2 zlokalizowane przy ul. Elizy Orzeszkowej w Rzeszowie. Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Idealne do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł46 m² 14 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 46 m wysoki standard, świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna 14 arów Buszkowiczki Zakącie , blisko Przemyśla. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 14 arów, położona w miejscowości Buszkowiczki, w rejonie Zakącie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł93,80 m² 8 262,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Przyszłość. Nieruchomość ma powierzchnię 93,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł301 m² 2 292,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:401 m²

| do sprzedania niewielka, jednopiętrowa kamienica w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Św. Jana, przemyśl - Zasanie) w której znajdują się 3 mieszkania (o różnym standardzie), lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł109,84 m² 2 713,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1626

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w zabytkowej kamienicy Jarosław, ul. Grodzka Jeśli szukasz nieruchomości z duszą i wieloma możliwościami aranżacyjnymi ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 500 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Babice, gmina Krzywcza. Do sprzedania działka budowlana nr ewid. 60 o powierzchni 35 ara z wydanymi warunkami zabudowy dla wolnostojącego budynku jednorodzinnego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obniżka Ceny! Polecamy do sprzedaży dużą niespełna hektarową działkę rolną z wydanymi wz z 2013 roku w malowniczej miejscowości Jasienica Rosielna na podkarpaciu w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 442 500 zł255 m² 13 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z najemcami gotowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego 233. Powierzchnia - 255 m Działka - 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dębicy ul. Metalowców - inwestycyjny teren w strefie przemysłowej miasta! Dębica | ul. Metalowców | Narożna Działka Inwestycyjna 884/8 i 884/2 | Pełne Media Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 248 zł44,48 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 120 metrowego lokalu, usytuowanego na drugim piętrze. W komfortowej lokalizacji przy alei Armii Krajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 800 m² 26,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,08 ha z zabudowaniami | Zagorzyce, gm. Sędziszów Małopolski Prezentujemy ofertę sprzedaży działki siedliskowej otoczonej pięknym krajobrazem, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł119,16 m² 3 608,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom w Dynowie w stanie developerskim, na działce 4,28 arów. Z możliwością wykończenia przez inwestora i dokupienia większej powierzchni działki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²108,67 m² 3 803 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: adama Mickiewicza 15, przemyśl Liczba pomieszczeń: 4 Liczba pokoi: 4 Powierzchnia najmu: 108,67 m2 Grunt: dz. ewid. nr 562 o pow. 3 611 m2 Cena: 35 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia - Jasło, ścisłe centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, położone na pierwszym piętrze w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Jasła.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł4 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

40 ar działka z wydanymi warunkami zabudowy przy ul. Potokowej. W sprzedaży działka budowlana o pow. 40 ar. Działka płaska w kształcie prostokąta. Media: kanalizacja- na działce.

Szczegóły ogłoszenia

50,87 zł/m²173 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem przestronny lokal biurowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Lokal położony jest na drugim piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,07 m² 9 962,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,07 m , położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Lenartowicza. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

 

 

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w malowniczej i jak dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała. Decydując się na tą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,97 m² 8 895,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia w samym sercu Rzeszowa, tuż przy ul. 3 maja. Doskonała lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycję (booking, airbnb, najem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu przestronne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wesoła /powiat brzozowski/gmina nozdrzec / pogórze Dynowskie/ karpaty Zachodnie W ofercie sprzedaży jest ładna działka budowlana położona w ustronnym miejscu znajdująca się w Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 znajdujące się przy ulicy Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący z dużą działką w Centrum Błażowej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o funkcjonalnym układzie aż 7 pokoi, zlokalizowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej przy ul. Pileckich na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Dębicy przy ulicy Strażackiej. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²70 m² 3 430 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal biurowy w Rzeszowie idealny dla firmy, która potrzebuje wygodnej i reprezentacyjnej przestrzeni. 70 m przy ul. Langiewicza, cena 49 zł/m. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 884 m² 30,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej.