dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 268 ogłoszeń

Rynek pierwotny

530 500 zł53,59 m² 9 899,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie dwulokalowej, w stanie deweloperskim. Inwestycja zlokalizowana w spokojnej części Rzeszowa - przy ul. Zawiszy Czarnego (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 niezależne pokoje | 77 m | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m , położone na parterze na osiedlu Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,50 m² 10 787,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,2 m , zlokalizowane na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku w centrum Głogowa Małopolskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł576,21 m² 3 469,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Luksusowa Rezydencja na Sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej rezydencji, która łączy w sobie luksus, komfort i szeroką gamę udogodnień, spełniającą.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57,83 m² 6 361 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego ,u6" o powierzchni 57,83 m , położonego w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 285 m² 77,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 12,72 ar zlokalizowaną w miejscowości Straszydle. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, jednopoziomowego mieszkania 4-pokojowego (nr M79), zlokalizowanego przy ul. św. Marcina w prestiżowej inwestycji Grand.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł61,07 m² 8 498,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,07 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji. Ze względu na przemyślany układ architektoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 na działce o powierzchni ok. 215 m2 w kolejnym etapie inwestycji domów.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Dom o powierzchni 106m, usytuowany na działce około 3,33a lub 1,77a, położony w Rszeszowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł263,20 m² 3 552,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 z dużym czterostanowiskowym garażem (77m2) idealnym do prowadzenia działalności. Dom mieści się na 9 arowej działce, na.

 

 

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł270 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Łańcuta przy ulicy Dominikańskiej. Kamienicą składa się z 8 niezależnych mieszkań do kapitalnego remontu. W zeszłym roku przeprowadzono kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 600 zł8 800 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w Racławówce 88 arów z widokiem na Rzeszów! Oferujemy na sprzedaż idealną działkę o powierzchni 88 arów (0,88 ha) zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł4 700 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 47 arów (4700 m ) zlokalizowany w Jaśle przy ul. Towarowej, na terenie przemysłowym. Działka ma regularny kształt, jest częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem oraz stryszkiem przy ul. Budziwojskiej. Lokalizacja z szybkim i wygodny dojazdem do centrum Rzeszowa opis.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 195 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielona przestrzeń blisko Krosna Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 0,1195ha, położona w spokojnej, ustronnej okolicy. Nieruchomość ma wymiary około 75 m x 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia piętro w domu wolnostojącym, znajdujący się w Rzeszowie w dzielnicy Biała (boczna ul. Sikorskiego). mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł100,45 m² 7 018,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Prezentujemy Państwu ostatni narożny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Dom znajduje się na Osiedlu Zwięczyca. Sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 200 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2200mkw położone w malowniczej miejscowości Wesoła (gm. Nozdrzec) ok 34km od Rzeszowa. Nieruchomości znajdują się w terenie nieobjętym.

Szczegóły ogłoszenia

123 656 zł1 508 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 15 ara w miejscowości Ujkowice, powiat przemyski, około 8 km od Centrum Przemyśla Działka z wydanymi warunkami zabudowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł72 m² 0,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami w Dubiecku Działka o pow. 2 ha - znajdująca się w malowniczym krajobrazowo terenie Pogórza Dynowskiego w miejscowości Dubiecko.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł138,90 m² 4 284 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy położonej w dzielnicy Stare Miasto w Mielcu. Największym atutem tej nieruchomości jest jej położenie u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Marii Konopnickiej działka: powierzchnia 1698 m2 powiat sanocki gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,25 m² 9 680,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem 34 m2 przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nowoczesna bryła usytuowana wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,75 m² 7 156,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Biuro Estaton przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł6 228 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: nowa Wieś (rogatki), gm. Harasiuki, pow. niżański : W kilku słowach: dwie działki o łącznej powierzchni 0,6228 ha z wydanymi warunkami zabudowy. : informacje podstawowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 150m2 znajdujący się przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Oferowany lokal znajduję się na poziomie -1 w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Blok jest nowoczesny i został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł133,67 m² 6 276,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 133m2, w znakomitej lokalizacji na północy Rzeszowa - boczna ul. Warszawskiej, ul. Łąkowa. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na parterze! Dostępne są już tylko kilka mieszkań z prywatnym ogródkiem w zabudowie dwulokalowej przy ul. Budziwojskiej na północy Rzeszowa. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł151 m² 761,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,51 ara, położona w ścisłym centrum miejscowości Besko (powiat sanocki), bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:562 m²

Nieduza dwu kondygnacyjna kamienica z końca XIX wieku usytuowana tuz przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu,miejsce ruchliwe,atrakcyjne komercyjnie.Na parterze znajduja sie dwa lokale uzytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

62,11 zł/m²32,20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 32,2 m , położony na parterze budynku. Lokal posiada dużą witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy Kopernika , co zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 558 zł37,58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,58 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,65 m² 6 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

UL. Staszica- 45 M2- 2 piętro Cisza i spokój w samym sercu miasta! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 2 piętrze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 68,14 m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 251 m² 89,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 735 zł40,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne mieszkanie z dużą i pojemną garderobą do umeblowania Krasne. Opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. użytkowej: 40,07m2 - piętro: parter z 1 (budynek z 2008r.) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 700 m² 445,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,3700 ha , położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie, .działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

6 domków wypoczynkowych W radawie - gotowy biznes nad rzeką! na sprzedaż - 6 domków wypoczynkowych Cena: 550 000 zł netto + 23% vat sprzedaż od firmy - możliwość odliczenia vat 6 domków.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij