dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

1 450 000 zł197 m² 7 360,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 828 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Smolarzyny, województwo podkarpackie, powiat łańcucki, gmina Żołynia. Prezentowana.

 

 

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł450 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:618 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z najemcami gotowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego 55. Powierzchnia - 450 m Działka - 7 arów.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 700 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - rekreacyjnej położonej w miejscowości Gruszowa w gminie Fredropol, znajdującej się przy skrzyżowaniu prowadzącym do Makowej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 202 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Równe woj. podkarpackie, powiat krośnieński, gmina Dukla. Działka w pobliżu lasu nad rzeką Jasiołka. Otoczona pięknym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,88 m² 12 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,88m2 mieszczące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Generała Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł4 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o powierzchni 4400 m (możliwość podziału) , położoną w miejscowości Chorzelów, gmina Mielec,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł2 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o numerze 216/3, położoną w miejscowości Chmielnik, tuż przy granicy Rzeszowa (słocina). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu królik polski, gmina rymanów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną pomiędzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Mieszkania na parterze posiadają ogródek (od 40m2) do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 086 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z malowniczym widokiem ta działka w Straszydlu spełni Twoje oczekiwania. Położona na łagodnym, widokowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m .Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Prosper Home prezentuje nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m, położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w apartamentowcu "krakovska Bryksy" przy ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 48m2, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 088 zł134,28 m² 9 741,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowe 4-pokojowy dom z garażem oraz ogródkiem o pow. AŻ! 1400m2 rozkład tej nieruchomości łączy w sobie przede wszystkim praktyczność oraz przemyślany układ, gdzie 3 łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł7 926 m² 74,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 80 arowa działka budowlana objęta mpzp miasta Krosna - Turaszówka VIII -etap 1. Oznaczona symbolem 7. MN z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy Odnowiciela,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Wygodny dom do wynajęcia w Sokołowie Młp. - szybki dojazd do centrum! Dom położony w dogodnej lokalizacji i szybkim dojazdem do centrum, blisko sklepów, szkół i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 186 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 11,86 ar/1186 m2 położona w miejscowości Studzian, gmina Przeworsk, powiat przeworski. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł312,62 m² 5 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność prezentacji na sprzedaż rezydencji W skarpie o powierzchnia 312m2 z pięknym widokiem na zamkniętym osiedlu. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł34,73 m² 15 231,79 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,73 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zamkowe przy ul. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Krośnie przy ul. Żwirki i Wigury.o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 505 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uważasz, że idealna działka pod budowę Twojego domu powinna być płaska, uzbrojona, w rozmiarze `w sam raz`? A gdyby jeszcze dodać, że działka posiada warunki zabudowy dla budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł4 124 m² 3 152,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny o łącznej powierzchni 4124 m , zlokalizowany w Rzeszów przy ul. Przemysłowej / Boya-Żeleńskiego. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,90 m² 6 217,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik w końcu zyska własny kąt, a remont nie spędzi Ci snu z powiek? To mieszkanie o powierzchni 57,80 m przy ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem w Centrum Rzeszowa przy ul. Piłsudskiego Całość: 6000 zł netto + koszty eksploatacyjne Połowa lokalu: 3500 zł netto + kosztów eksploatacyjnych Pojedynczy gabinet: 1100 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 016 zł25,26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka z balkonem | 25,26 m | II piętro | ul. Wieniawskiego, rzeszów Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,26.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 000 zł4 790 m² 561 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka z pozwoleniem na budowę 4-gwiazdkowego hotelu nad Jeziorem Tarnobrzeskim unikalna inwestycja na skalę regionu! Jeśli szukasz projektu, który łączy wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w spokojnej i cichej części Ropczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł229,50 m² 1 263,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 290000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, usytuowanego w centrum Jasła, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²93 m² 4 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Piętro prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchi 93 m2 znajdujący się na piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzą się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,50 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117,5 m w standardzie deweloperskim premium, położony w spokojnej części Głogowa Małopolskiego os. Zabajka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł118 m² 7 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Polecam do wynajęcia powierzchnie magazynowe 80 m2 znajdujące się na terenie większego kompleksu w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, trasy S19, strefy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł847,10 m² 3 895,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:616 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy w ścisłym centrum Przemyśla przy ul. 3 maja przy Pl. Konstytucji, w dzielnicy Zasanie. Cena do negocjacji, możliwość składania ofert.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł475 m² 9 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działający kompleks restauracyjny *dworski Młyn* położony przy drodze wojewódzkiej w miejscowości Nienadowa, gmina Dubiecko! wyłącznie U nas! celem uzyskania szczegółówych.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:13/41

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Olszynki Park. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, co zapewnia niezwykłe,.

Szczegóły ogłoszenia

106 750 zł2 135 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załęże - do sprzedania działka budowlana o pow. 21a 35m kw. Media: prąd, gaz, woda , kanalizacja. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi powiatowej. nr oferty Dz. 4/22 Cena: 5 000zł/a - do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 769 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem do Krosna oraz Rzeszowa. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze gminnej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł83,37 m² 8 393,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

42,11 zł/m²76 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Okulickiego, na 1 piętrze budynku biurowego. Pomieszczenia są funkcjonalne i dobrze doświetlone, co.