dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej inwestycji - kameralnego kompleksu składającego się z 12 wyjątkowych mieszkań, które łączą w sobie komfort, elegancję i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane Dulcza Wielka, gm. Radomyśl Wielki, powiat mielecki, woj. podkarpackie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Dulcza Wielka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 178 000 zł727 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal usługowy idealny pod dyskont. Lokal zlokalizowany jest na parterze części handlowo - usługowej luksusowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 691 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukają Państwo działki pod budowę swojego wymarzonego domu, niedaleko centrum Rzeszowa, moja oferta szczególnie Państwa zainteresuje. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

35,21 zł/m²71 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 71 m , zlokalizowany w budynku Galerii Trend przy ul. Leskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 300 m² 87,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie homfi działka z warunkami zabudowy: lokalizacja: - działka położona w miejscowości Wesoła, gmina Nozdrzec, powiat Brzozowski, województwo podkarpackie. - bliskość drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje- 64,98 m2 - niski czynsz! Bez prowizji od najemcy! W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym! Rzeszów Wilkowyja/okolice Drabinianki/, ul. Jana Olbrachta. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy 3-go Maja w Rzeszowie w samym centrum Rynku. Mieszkanie o powierzchni około 53 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 545 m² 53,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka o pow. 55.45 a, zlokalizowana w miejscowości Kłyżów - Krzaki przy ul. Polnej. Pomoc w uzyskaniu warunków zagospodarowania wzizt! Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu spokojnego Zalesia Rzeszów. Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i niepowtarzalny styl? Ta oferta jest dla Ciebie! Domani.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 652 m² 112,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 26,52 ara , położona w malowniczej miejscowości Bukowiec , w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bieszczadach, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 281 m² 60,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości: płazów, gm. Narol ( Roztocze ) o powierzchni 4281 m2. Na działki wydane są warunki zabudowy. Bezpośrednio przylega do gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł66,70 m² 9 880,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ostatnie 4-pokojowe mieszkanie na parterze wraz z ogrodem o powierzchni 66,9m2 w zabudowie szeregowej zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:930 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 82 m , wybudowany w 1965 roku położony w miejscowości Stobierna, w spokojnej i zadbanej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W biurze Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealnie nadający się pod warsztat samochodowy zlokalizowany w miejscowości Babica w bardzo dobrej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33 100 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 3,3 ha, położony w Podgrodziu, gmina Dębica, woj. podkarpackie. Teren składa się z 6 działek ewidencyjnych o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa oferta nabycia prężnie działającego ośrodka wypoczynkowego z 2018 r. w turystycznej miejscowości Radawa. W skład oferty wchodzą 2 drewniane domki i 1 murowane bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł42,50 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 42,5 ara, idealne pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową z możliwością zakupu pojedynczych działek z oferty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł259,25 m² 1 153,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Dom w stanie surowym otwartym z garażem Trześń, ul. Cicha | 259 m (141 m użytkowe) | działka 929 m Masz własną wizję domu i chcesz zrealizować ją od podstaw, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł5 300 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w sielskiej okolicy. Na sprzedaż przedstawiam działkę położoną w miejscowości Machowa, gmina Pilzno, powiat dębicki, woj. podkarpackie. Działka o nr.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł190 m² 4 721,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: budynek Mieszkalny Jednorodzinny na sprzedaż - Leżajsk, ul. Opalińskiego Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 000 zł6 408 m² 5 930,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość komercyjna Krosno, ul. Kolejowa, - 38 000 000 zł Na sprzedaż Nieruchomość - budynek Handlowo Usługowy zlokalizowany w centrum Krosna woj. Podkarpackie przy ul. Kolejowej 27,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na południowym stoku w spokojnej i malowniczej okolicy z której rozciąga się rozległy widok na okoliczne wzgórza i dolinę. Oferuję na sprzedaż 4 działki - każda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączną obsługę nieruchomości w Żołyni na Podkarpaciu Wynajem powierzchni usługowo handlowej w przyziemiu około 63 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł184 m² 652,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w budynku usługowym w centrum miejscowości. Lokal użytkowy o powierzchni 205,63 m 2 usytuowany na parterze, 1. piętrze oraz w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 865 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom położony w Gogołowie, w gminie Frysztak, tuż obok Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Wam przestronną działkę zlokalizowaną w Dobrzechowie, w gminie Strzyżów, na urokliwym Podkarpaciu. Działka o powierzchni 1.31 hektara to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż 6 malowniczo położonych działek z warunkami zabudowy w miejscowości Kołaczyce - zaledwie 3 minuty od centrum miejscowości i tylko.

Szczegóły ogłoszenia

4 674 zł246 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia dużą wiatę przy magazynie o powierzchni 246 m2 blisko al. Okulickiego w Rzeszowie. Magazyn znajduje się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,63 m² 61,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł131,05 m² 9 149,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 131,05 m (ok. 154 m po podłodze), o wysokim standardzie wykończenia, z prywatnym, w pełni zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 300 zł257 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: lokal użytkowy w topowej lokalizacji Rzeszowa idealny pod sklep, aptekę, salon beauty lub inną działalność Oferujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 200 m plus 57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł89,14 m² 7 123,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja na mapie rzeszowa. Prawie 90m2 mieszkania, w układzie 4 pokoi. Opis nieruchomości: - pow. 89,14m2 - 4 pokoje - miejsce parkingowe zewnętrzne dodatkowo płatne 10 000 zł (każde) -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,38 m² 8 973,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 53,38 m2 | ul. Nowosądecka | Rzeszów | Przybyszówka / Franciszka Kotuli / Projektant Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 53,38 m2. Położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67,18 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: wolne od 1 lipca: do wynajęcia luksusowy apartament w centrum Rzeszowa. Nigdy wcześniej niezamieszkały, elegancko urządzony zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Jasło ul. Faustyny Kowalskiej , zaledwie 3 km od centrum Jasła, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 900 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta do sprzedaży polecam działka budowlana w miejscowości Chmielnik powiat Rzeszowski. Działka płaska położona wśród malowniczych wzgórz Chmielnika o powierzchni 39 ar około 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - pierwsze szeregówki s tanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 67,40 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł110,51 m² 5 148,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 110,51m2, położony na 1 piętrze w niskiej zabudowie dwulokalowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o łącznej powierzchni 110,51m2 -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij