dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

840 000 zł79 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krynickiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 usytuowane jest na wysokim parterze w 4 - piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na prestiżowym osiedlu Projektant. Lokal znajduje się w zamkniętym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Będziemyśl

Będziemyśl,podkarpackie

250 000 zł6 856 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 6856 m2 położony w Będziemyślu powiat ropczycko-sędziszowski. Położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej z lekkim nachyleniem, skąd widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m w znakomitej lokalizacji przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabratówka

Zabratówka,podkarpackie

179 000 zł3 033 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka budowlana położona w Zabratówce blisko Rzeszowa z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

454 600 zł2 273 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u Nas! na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 22,73 ara w dzielnicy Przybyszówka w Rzeszowie. Działka położona jest bezpośrednio przy ul. Dębickiej, w pierwszej lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

790 000 zł4 400 m² 179,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka w super lokalizacji w Kiielnarowej o powierzchni 44 arów. Idealna pod budowę domów jednorodzinnych lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

376 500 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą atrakcyjnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 75,3 m2, zlokalizowanego na drugim piętrze w prestiżowym budynku Respan przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze z balkonem na nowej inwestycja w Boguchwale przy ul. Technicznej! Lokalizacja: inwestycja położona jest w świetnej lokalizacji, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł83 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w południowej części Rzeszowa, ul. Miejska. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł49 m² 10 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m2, zlokalizowane przy ul. Lisa Kuli w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 336,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z własnym ogrodem to z pewnością duży atut, zwłaszcza dla osób ceniących kontakt z naturą i chcących mieć swój własny kawałek zieleni. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł48 m² 10 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,32 m2 zlokalizowana przy ul. Niecia w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

591 000 zł87 m² 6 807,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

W ofercie Biura Rzeszowskie-Nieruchomości na sprzedaż 7 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 87 m2. Nieruchomość jest usytuowana na 3 piętrze 3 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł91 m² 8 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 91 m2 położony na działce 8ar. Dom położony przy ul. Św. Rocha na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Sanok,podkarpackie

218 000 zł38 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Mieszkanie 38,41m2 w Sanoku ul. Sadowa Na sprzedaż mieszkanie w Sanoku na Wójtostwie przy ul. Sadowej. Powierzchnia użytkowa to 38,41m2. Mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł36 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *niski czynsz *ekonomiczne ogrzewanie logoterma * miejsce w garażu podziemnym * wyposażenie * komórka lokatorska * nowo wybudowane osiedle * łatwym dostępem do centrum miasta. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł128 m² 6 183,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ul. Wywrockiego W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentują mieszkanie na sprzedaż - ul. Św. Kingi, rzeszów Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Matysowska

Rzeszów,podkarpackie

819 000 zł143 m² 5 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 142,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Racławówka

Racławówka,podkarpackie

389 000 zł1 085 m² 358,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. To doskonałe miejsc na wybudowanie domu jednorodzinnego z łatwym dostępem do centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 825,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja w Boguchwale przy ul. Technicznej! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej dwu lokalowej. Inwestycja obejmuje 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

199 000 zł667 m² 298,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania widokowa działka o powierzchni 667 m2. Nieruchomość idealna do budowy wymarzonej nieruchomości Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

444 990 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań które powstaje w dzielnicy Budziwój. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m2 z ogrodem 70m2. Inwestycja będzie składała się z 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł53 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie 52,55m2 na wysokim parterze dwupiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

693 858 zł64 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie-nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,95 m , zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

458 000 zł43 m² 10 771,40 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskich Nieruchomości mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu o powierzchni 42,52 m2 przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinik Zaborowski

Glinik Zaborowski,podkarpackie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100m2, znajdujący się w miejscowości Glinik Zaborowski jest usytuowany na dużej działce widokowej o pow 60arów cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Lubaczów,podkarpackie

1 300 000 zł283 m² 4 595,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 282,90 m2 z pięknym i dużym ogrodem. Dom usytuowany jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

210 000 zł988 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 9,88 ara, położona w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 z prywatnym ogródkiem! Nieruchomość położona jest w nowopowstającej inwestycji przy ul. Budziwojskiej. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę 36m mieszkanie, położone na 8 piętrze obok Politechniki w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

540 000 zł125 m² 4 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 124,64 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 3,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

463 297 zł54 m² 8 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających zacisznego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrowla,podkarpackie

469 000 zł80 m² 5 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom drewniany ( ocieplony ,wykończony saidingiem ) wolnostojący o powierzchni 80m2 , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł43 m² 8 732,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,4m2 przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Położone na IV piętrze w bloku bez windy. Pomieszczenia: - salon z balkonem - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

610 000 zł74 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Ślusarczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, usytuowane jest na trzecim pietrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jarosław,podkarpackie

340 000 zł49 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 48,8 m , Jarosław, osiedle Armii Krajowej Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m położone na osiedlu Armii Krajowej w Jarosławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Rzeszów,podkarpackie

30 000 zł940 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż działka ( Las ) oznaczenie lsiii o pow 9,40 ar Zlokalizowana przy granicy obrębu Rezszów-Słocina od strony Chmielnika. Lokalizacja : - około 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustków-Osiedle,podkarpackie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2. Mieszkanie mieści się na III piętrze w bloku w miejscowości Pustków - Osiedle. Składa się z kuchni, dwóch pokoi,.