dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

250 000 zł1 844 m² 135,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 1844 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł37 m² 13 087,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,60 m , położonego na 2. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł36 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie inwestycyjne położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Nieruchomość z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł54 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone przy ul. Eugeniusza Nazimka w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

150 000 zł1 157 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżona do trójkąta o powierzchni 1157 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

850 000 zł165 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej i zielonej części Radawy. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

119 000 zł1 761 m² 67,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 17,6 arów , położonej w malowniczej miejscowości Kraczkowa , w gminie Łańcut. To miejsce, które może spełnić marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł45 m² 10 405,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy państwu mieszkanie o pow.45,17m położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul.Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -jasnej kuchni ze spiżarką -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 przy ulicy Hetmańskiej. To jedna z najbardziej strategicznych lokalizacji w Rzeszowie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł58 m² 9 547,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 57,6m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 12 piętrowym w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Weremień,podkarpackie

108 000 zł2 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży pięciu wyjątkowych działek w miejscowości Weremień (gm. Lesko). To lokalizacja łącząca absolutny spokój z bliskością infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł68 m² 8 097 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Przemyśl,podkarpackie

790 000 zł175 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży ponadczasowej willi o powierzchni 175 m2 usytuowanej na 18 -arowej działce przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

699 800 zł83 m² 8 393,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł102 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na parterze 53,4m2 z miejscem postojowym i dużym ogródkiem - sprzedaż bezpośrednio U dewelopera- bez prowizji Zielona Aleja Krasne to kameralne zamknięte osiedle w Krasnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Widełka

Widełka,podkarpackie

135 000 zł964 m² 140,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka przy lesie Z możliwością połaczenia działek (19 arów) /oferta jedynie w Centrum Nieruchomości Głogów Małopolski/ Zamieszkaj w otoczeniu lasów i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Korczyna

Korczyna,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 657,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne, wygodne, przestronne mieszkanie w nowym bloku na ogrodzonym terenie. Położone w idealnej lokalizacji przy rynku w Korczynie, blisko różnych supermarketów, szkoły, żłobka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 500 zł31 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 31,12 m , położone przy ul. Kwiatkowskiego Opis budynku: rok budowy: 2021 Ilość pięter: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Ciepłownicza

Rzeszów,podkarpackie

7 233 100 zł20 666 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2,06 ha położoną przy ul.Ciepłowniczej w Rzeszowie, obręb 217 Pobitno znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 10 arów z wz Brzezówka, gm. Hyżne, nr dz. 349/3, obr. Brzezówka, (dojazd 25 minut do centrum Rzeszowa) Działka położona przy lesie, posiada bezpośredni zjazd na drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Baligród,podkarpackie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:874 m²

Oferujemy na sprzeda ż urokliwy, drewniany dom o powierzchni 110 m , poło ż ony w Baligrodzie. Budynek przeszedł remont zewn ę trzny - został ocieplony wełn ą mineraln ą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Liskowate

Liskowate,podkarpackie

288 000 zł3 235 m² 89,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dziś kupujesz, jutro wchodzisz na budowę! (oczywiście jeśli odpowiada Ci projekt mojego domu). Nieruchomość położona jest w urokliwej wsi Liskowate (k. Ustrzyk Dolnych) - działka nr ewid.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wakacyjna

Tarnobrzeg,podkarpackie

450 900 zł10 m² 45 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie ostatnie działki nad Jeziorem Tarnobrzeskim cisza, przestrzeń, potencjał Są miejsca, które z czasem tracą swój urok. I są takie, które z roku na rok zyskują na wartości. Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

272 000 zł1 700 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 17 ar, położoną w miejscowości Trzebownisko, zaledwie 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolbuszowa

Kolbuszowa,podkarpackie

315 000 zł125 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż 4 nowoczesnych domów jednorodzinnych przy ul. Sędziszowskiej w Kolbuszowej: 4 domy w zabudowie bliźniaczej (pow. użytkowa 125m2) na działkach ok. 3,7 ar, domy parter + poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł56 m² 13 028,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56,03 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą z 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 55,7m2 z ogródkiem i miejscem postojowym - sprzedaż bezpośrednio U dewelopera- bez prowizji Prestiżowe Zacisze to kameralne zamknięte osiedle na ul. Sikorskiego. III etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł58 m² 8 700,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1979 roku w północnej części Rzeszowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Świlczy, tuż przy granicy z Rzeszowem, zaledwie 6,5 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

80 000 zł1 577 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Strzyżowie 0,1577 ha! Wyjątkowa działka w malowniczym Strzyżowie na Podkarpaciu. Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny z osadnikiem ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leżajsk,podkarpackie

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Oferta na wyłączność! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo komfortowy budynek mieszkalno-usługowy w centrum rynku w Leżajsku, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grucy

Jarosław,podkarpackie

469 000 zł53 m² 8 896,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na piętrze pierwszym przy ul. Grucy w Jarosławiu. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym i balkonem, - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solina

Solina,podkarpackie

3 100 000 zł380 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 533 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Bieszczad, w centrum Soliny. Działka o powierzchni 3533m2 znajduje się praktycznie w centrum Soliny, nieopodal zapory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

384 944 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,28 m2, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

192 000 zł1 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 12 ar, położoną w miejscowości Trzebownisko, zaledwie 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

516 942 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie z 2 sypialniami I dużym balkonem 14 m2! mieszkania gotowe - kup I wykańczaj! Budynek został oddany do użytkowania końcem 2024 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 przy ulicy Rycerskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Tysiąclecia jednym z najbardziej.