dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 31 m2 położone w Rzeszowie przy ul. Edwarda Brydaka. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

355 000 zł51 m² 6 988,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Z przyjemnością oferuję perełkę na rynku nieruchomości w Przemyślu - do sprzedaży gotowy do zamieszkania, urządzony lokal mieszkalny na pierwszym piętrze w zabytkowym domu wielolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Krosno,podkarpackie

397 170 zł55 m² 7 180,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Klonowa to pięć jednorodzinnych, dwulokalowych domów szeregowych, zaprojektowanych tak, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na przystępne cenowo, ale wysokiej jakości mieszkania. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Trzebuska,podkarpackie

1 620 000 zł20 253 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania inwestycyjne działki o łącznej powierzchni 2,0253 ha. Dojazd do działek możliwy jest z dwóch stron drogami publicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł95 m² 8 389,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2008 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum Rzeszowa Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i dotąd niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 63,79 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borki Chechelskie

Ropczyce,podkarpackie

139 000 zł84 m² 1 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany, położony w widokowej górzystej otoczonej hektarami starego lasu, dzielnicy Ropczyc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł75 m² 5 186,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania, które posiada wyjątkowo dużą przestrzeń i 4 pokoje. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Borelowskiego w Przemyślu, w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie nieruchomości oferuję na sprzedaż ustawne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,41 m2, składające się z salonu, 2 sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia widokowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku na Nowym Mieście w centrum Rzeszowa. Mieszkanie zlokalizowane blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate przedstawia ostatnie dostępne w inwestycji mieszkanie o powierzchni 52,94 m2, z dużym ogródkiem. Działka ma powierzchnię 397 m2. Zakończenie inwestycji planowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku z windą, wybudowanego w 2025 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł39 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 38,8 m2 znajdujące się w ścisłym centrum przy ulicy Piłsudskiego 1. 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Błonia

Pilzno,podkarpackie

8 950 000 zł3 366 m² 2 658,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalnym z możliwościa rozbudowy Poziom 0 - 2950m2 -hala produkcyjna pow 2550m2 -magazyny 300m2 -wc męski + żeński -szatnie - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

1 399 000 zł233 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący Boguchwała k. Rzeszowa | 233 m | Działka 8 arów | Garaż | Kominek | 3 balkony | Piękny ogród Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje Państwu na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

590 000 zł86 m² 6 876,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Przemyśla, tuż przy Nadsańskim deptaku / ul. Barska Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy, położonej w dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł37 m² 13 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,60 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Sienkiewicza w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokoje z oddzielną kuchnią przy ul.WYSPIAŃSKIEGO Świetne pod inwestycję. Mieszkanie posiada powierzchnię 70 m2 jest usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niebylec

Niebylec,podkarpackie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

W ofercie sprzedaży dom gotowy do zamieszkania położony pośród lasu bez sąsiadów w malowniczej scenerii na działce o powierzchni 21 ar znajduje się murowany dom o powierzchni ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł76 m² 13 788,60 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z widokiem na rynek oraz bulwary o powierzchni 76,15 m2 znajduje się na 8 i 9 piętrze w niższym 18 pietrowym budynku (n) w komplekcie Olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

365 000 zł46 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jeżeli chcesz zamieszkać w ładnym przytulnym mieszkaniu które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i jest położone w świetnej lokalizacji to ta oferta jest skierowana właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Faliszówka,podkarpackie

199 900 zł93 m² 2 149,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferujemy Państwu okazję nabycia uroczego domu z cegły o powierzchni całkowitej 93m (wliczony metraż piwnicy) oraz powierzchni użytkowej 78m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sanok,podkarpackie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,39m2 w Sanoku przy ul. Jagiellońskiej w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

530 000 zł136 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 136,08 m2 zlokalizowany na działce 372,5 w okolicach Jasionki. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Termin oddania domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stobierna,podkarpackie

590 000 zł85 m² 6 973,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,6m2 położony w prężnie rozwijającej się miejscowości Stobierna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł141 m² 8 442,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 140,97 m , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tuszyma,podkarpackie

895 000 zł154 m² 5 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 895 m²

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych w otoczeniu zieleni to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Robotnicza

Sanok,podkarpackie

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:221 m²

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak, położony w Sanoku przy ul. Robotniczej (obręb Posada). Działka ma powierzchnię 221m2 , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę mieszkania znajdującego się w zabytkowej kamienicy przy ul. Dworskiego, niedaleko od ścisłego centrum Przemyśla. Mieszkanie posiada dwie księgi wieczyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł54 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 53,60 m usytuowane jest na 3 piętrze. W jego skład wchodzą: 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł53 m² 8 829,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12m2 z przestronnym narożnym ogrodem zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76 m , położone przy ul. Strażackiej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

635 000 zł166 m² 3 832,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 165,67 m2 zlokalizowany na działce 884,6 m2 w okolicach Jasionki. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Termin oddania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł114 m² 6 727,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł68 m² 7 765,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkań usytuowanych na granicy Rzeszowa oraz Rudnej Małej. Mieszkanie na poziomie +1 o powierzchni 68.12m2 z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł66 m² 9 544,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65.9 m2 | Blisko Galerii Nowy Świat Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65.9 m2, położonego w niskim bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł56 m² 9 531,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej. Świetna lokalizacja dobre połączenie z centrum sprawdzi się do zamieszkania dla siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blizne

Blizne,podkarpackie

119 000 zł90 m² 1 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 80 m położony w miejscowości Blizne, w gminie Jasienica Rosielna. Dom usytuowany jest na dużej, 14 arowej działce, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł62 m² 6 951,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej powierzchni 61,71 m2 usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Ustjanowa Górna

Ustjanowa Górna,podkarpackie

1 390 000 zł5 100 m² 272,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w gminie Ustrzyki Dolne (powiat bieszczadzki) w miejscowości Ustjanowa Górna. Są to dwie działki o numerach 186.