dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 564 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł42 m² 14 023,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 z pięknym, szerokim, ustawnym 14 m2 balkonem, położone bezpośrednio przy parku, z cudownym widokiem na zieleń. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Słowackiego. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

470 586 zł59 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,44 m2 + balkon 6,23 m2 na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie zlokalizowane w północnej części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

513 200 zł51 m² 9 976,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,44 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

406 410 zł35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowym osiedlu przy ul. Technologicznej, zlokalizowanym zaledwie 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł1 510 m² 164,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budziwoju. Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie świetną ofertę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie w super lokalizacji! Na sprzedaż świeżo wykończone, jeszcze nigdy nie zamieszkałe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 100 m2 , zlokalizowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

425 509 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje przy ul. Wieniawskiego. Jest to Etap V obecnej już inwestycji przy ul. Wieniawskiego. Etap V obejmuje budowę 2 budynków: budynki C1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

433 166 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje Pańska Park, położoną przy ul. Pańskiej w Rzeszowie. Pańska Park to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

725 000 zł57 m² 12 768,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78 m z dużym ogrodem o powierzchni 35,00 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej inwestycji przy ul. Leśnej. W jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

446 862 zł54 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Aleja Myśliwska. Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuję inwestycję Aleja Myśliwska, osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł37 m² 14 567,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! atuty: | nowe nigdy niezamieszkałe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 i usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

271 990 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

> krótki opis nieruchomości 0% prowizji od kupującego! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nowych apartamentów premium Zielone Marzenie z Sauną, klimatyzacją, ogrzewaniem Podłogowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyrawa Solna

Tyrawa Solna,podkarpackie

540 000 zł155 m² 3 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż piękny dom wraz z pełnym wyposażeniem, położony w malowniczej miejscowości Tyrawa Solna, zaledwie kilkanaście kilometrów od Sanoka. Dom oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niedźwiada

Niedźwiada,podkarpackie

82 000 zł5 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 55 ar - Niedźwiada, gm. Ropczyce Na sprzedaż niezwykle malownicza działka budowlana o powierzchni 55 arów (nr ewidencyjny 1719/2), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Jasło,podkarpackie

64 m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

> krótki opis nieruchomości kupując nie płacisz prowizji! Zapraszamy na spotkanie na budowie - Nowoczesność i funkcjonalność na Osiedlu Kwiatowym w Jaśle Osiedle Kwiatowe to unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piaskowa

Brzeźnica,podkarpackie

125 000 zł1 358 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Brzeźnicy (gm. Dębica) Szukasz działki w woj. podkarpackim, które połączy wygodę miejskiego życia z ciszą natury? Ta działka na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł62 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie - doskonała lokalizacja, niski czynsz Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość usytuowaną na pierwszym piętrze dwulokalowego szeregowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

50 800 zł1 134 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w Wielopolu Skrzyńskim. Na malowniczym wzgórzu otoczonym lasem, w urokliwej okolicy, znajdują się widokowe działki budowlane z mediami. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł50 m² 11 586 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Olbrachta - mieszkanie wykończone, z komórką lokatorską i miejscem garażowym. Kilka metrów od granic rzeszowa - Osiedle Olbrachta Domex -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Przeworsk,podkarpackie

499 000 zł99 m² 5 018,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 99,44 m2, położonego w miejscowości Przeworsk. To doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Rzeszów,podkarpackie

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę przy drodze asfaltowej w południowej części Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * 12 ar * wydane prawomocne pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

299 000 zł3 509 m² 85,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 35 arów, położonych w miejscowości Krasne, zaledwie 7 km od Rzeszowa. To świetna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł26 m² 11 407,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa kawalerka przy ul. Mazurskiej w Rzeszowie o powierzchni 26,21 m . Mieszkanie znajduje na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 070 000 zł90 m² 11 865,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej Rzeszów, zaczernie Cena domu: 1 070 000 zł Cena miejsca postojowego: 20 000 zł / każde (4 miejsca postojowe) Powierzchnia domu: 90,18 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł14 m² 15 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o pow. 14m2 usytuowane na parterze domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Handlowa

Krosno,podkarpackie

990 720 zł2 752 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Krośnie przy ul. Handlowej, obręb Suchodół. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 56,20 m2 z ogrodem ok. 40 m2. Nowoczesna inwestycji zlokalizowana w spokojnej okolicy Zaczernie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł39 m² 12 452,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ulicy Cichej w Rzeszowie. Opis budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chodaczów,podkarpackie

80 000 zł59 m² 1 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta na wyłączność! Działka zabudowana domem do rozbiórki na sprzedaż w Chodaczowie. Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu w ciszy, spokoju ? Miejsce w którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł61 m² 7 515,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07 m usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł49 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 49m2 znajdujące się przy ul. Żmigrodzkiej w Rzeszowie. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

474 428 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Rzeszowskiego Biura Nieruchomości. Oferujemy przestronne mieszkanie z trzema pokojami na parterze z własnym ogrodem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

497 000 zł54 m² 9 255,12 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mielec,podkarpackie

306 000 zł45 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji , które możesz urządzić wg własnego pomysłu to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie mieszkanie z balkonem na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł57 m² 9 164,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 56,63 m2 z ogródkiem nawet do 106m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł57 m² 10 015,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m z dużym ogrodem o powierzchni 100 m oraz tarasem o powierzchni 8,40 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Rzeszów, ul. Sympatyczna (drabinianka) Lokalizacja: rzeszów, drabinianka, ul. Sympatyczna Cena: 670 000 zł (do rozsądnej negocjacji) Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 390 000 zł274 m² 12 372,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować , unikatowy dom wolnostojący, w popularnej części Rzeszowa. Nieruchomość zaprojektowana została na skarpie, co pozwoliło aby zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł69 m² 8 275,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,76 m z balkonem o powierzchni 10,33 m . Mieszkanie znajduję się w kameralnej inwestycji przy ul. Leśnej. W jej skład.